.ac.eg domains

.AC.EG

Зареєструвати домен в .AC.EG доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .AC.EG

Prices for domains in zone .AC.EG

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
 799.99 $/yr
Подовження
 799.99 $/yr
Трансфер
 799.99 $
 
Розмір Домену
Довжина .AC.EG домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Терміни Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації домену в зоні .AC.EG - 1 рік, максимальний - 1 рік.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .AC.EG в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження AC.EG домену.
Повільна реєстрація
Реєстрація доменів у цій зоні не миттєва і може тривати деякий час. Зазвичай реєстрація займає не менше ніж один день.
DNSSEC не підтримується
Regery не підтримує DNSSEC для доменів AC.EG. Неможливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Додаткові вимоги

Будь ласка, надішліть нам такі документи:

  • Довіреність з підписом та печаткою
  • Шаблон DNS з підписом та друком
  • Доказ права власника реєстрації на домен (домен повинен співпадати або перебувати у тісному зв'язку з попередніми правами):
    • якщо реєстрантом є іноземна компанія: копія товарного знака англійською мовою (торгівельний знак з будь-якої країни) та копія сертифікату компанії
    • якщо реєстрантом є єгипетська компанія: копія сертифіката компанії та податкової картки

Вимоги до попередніх прав: Ідентичний товарний знак (з будь-якого місця) дає право на використання як .eg, так і .com.eg (так, компанія під назвою Best Ever Soution має право на besteversolution .eg і besteversolution.com.eg ), тоді як місцева назва компанії дає право тільки на .com.eg (а не .eg), але дозволяє також реєструвати домени, похідні від назви компанії, тому в нашому прикладі це дає право на besteversolution.com.eg, а також на BES.com.eg, BestEverS.com.e г, BestES.com.eg)

Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .AC.EG. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .AC.EG одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .AC.EG введіть бажане ім'я домену.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .AC.EG і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .AC.EG тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .AC.EG домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .AC.EG Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .AC.EG домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .AC.EG сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в AC.EG. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .AC.EG Доменного Імені
Захист трансферу .AC.EG доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .AC.EG Домену
Перенесення домену .AC.EG до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .AC.EG за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .AC.EG домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Єгипет

266.69 $/рік
79.99 $/рік
79.99 $/рік
799.99 $/рік
79.99 $/рік
79.99 $/рік
79.99 $/рік
79.99 $/рік
79.99 $/рік