.academy domains

.ACADEMY

Зареєструвати домен в .ACADEMY доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .ACADEMY

Prices for domains in zone .ACADEMY

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
26.99 $ 26.49 $/yr
Подовження
 26.99 $/yr
Трансфер
 26.49 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
Подовження
64.99 $/yr

+38.00 $ (+141%)
 
EuroDNS
Реєстрація
Подовження
52.90 $/yr

+25.91 $ (+96%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
30.00 $/yr

+3.51 $ (+13%)
Подовження
50.00 $/yr

+23.01 $ (+85%)
 
GoDaddy
Реєстрація
Подовження
49.99 $/yr

+23.00 $ (+85%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/yr

+8.46 $ (+32%)
Подовження
34.95 $/yr

+7.96 $ (+29%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
33.98 $/yr

+6.99 $ (+26%)
 
Google Domains
Реєстрація
30.00 $/yr

+3.51 $ (+13%)
Подовження
30.00 $/yr

+3.01 $ (+11%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .ACADEMY домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .ACADEMY можна купити на термін від одного року до десяти років.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .ACADEMY не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .ACADEMY може містити інтернаціональні символи і імена.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .ACADEMY в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження ACADEMY домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів ACADEMY. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .ACADEMY. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .ACADEMY одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .ACADEMY введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .ACADEMY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .ACADEMY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .ACADEMY може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .ACADEMY доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .ACADEMY є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .ACADEMY і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .ACADEMY, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .ACADEMY Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .ACADEMY домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .ACADEMY сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в ACADEMY. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .ACADEMY Доменного Імені
Захист трансферу .ACADEMY доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .ACADEMY Домену
Перенесення домену .ACADEMY до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .ACADEMY за Вас безкоштовно.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Освіта

24.69 $/рік
10.99 $/рік
21.69 $/рік
22.49 $/рік
13.99 $/рік
17.99 $/рік
17.99 $/рік
8.99 $/рік
12.69 $/рік
12.69 $/рік