.ae.org domains

.AE.ORG

Зареєструвати домен в .AE.ORG доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .AE.ORG

Prices for domains in zone .AE.ORG

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
 16.99 $/yr
Подовження
 16.99 $/yr
Трансфер
 16.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
19.80 $/yr

+2.81 $ (+17%)
Подовження
34.99 $/yr

+18.00 $ (+106%)
 
Moniker
Реєстрація
29.99 $/yr

+13.00 $ (+77%)
Подовження
32.99 $/yr

+16.00 $ (+94%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
27.99 $/yr

+11.00 $ (+65%)
Подовження
27.99 $/yr

+11.00 $ (+65%)
 
Epik
Реєстрація
25.95 $/yr

+8.96 $ (+53%)
Подовження
25.95 $/yr

+8.96 $ (+53%)
 
EuroDNS
Реєстрація
22.72 $/yr

+5.73 $ (+34%)
Подовження
25.25 $/yr

+8.26 $ (+49%)
 
Namecheap
Реєстрація
19.98 $/yr

+2.99 $ (+18%)
Подовження
19.98 $/yr

+2.99 $ (+18%)
 
Hostinger
Реєстрація
18.99 $/yr

+2.00 $ (+12%)
Подовження
18.99 $/yr

+2.00 $ (+12%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .AE.ORG домену повинна бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Терміни Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації домену в зоні .AE.ORG - 1 рік, максимальний - 1 рік.
Ця зона AE.ORG дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .AE.ORG не містить регіональних обмежень - кожен може мати .AE.ORG домен.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .AE.ORG в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження AE.ORG домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів AE.ORG. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

AE.ORG - домен другого рівня. Доменна зона AE.ORG стала одним з перших доменних імен другого рівня, заснована в січні 1985 року. Спочатку зона призначена для некомерційних організацій, які не могли зареєструвати доменне ім'я через невідповідність їхніх сайтів критеріям інших доменних зон. Управління доменною зоною з січня 2003 року здійснюється компанією Public Interest Registry.

У більшості країн світу зареєстровані національні імена другого рівня зі схожим призначенням, але під національним доменом країни. Реєстрація домену в зоні .AE.ORG стане відмінним рішенням для організацій, що здійснюють свою діяльність як в сфері туризму, так і багатьох інших напрямках.

Купити домен в зоні .AE.ORG досить просто і не забере у користувача багато часу. Це дозволяє просувати свій продукт або послуги на ринку в самі стислі терміни. Для того щоб сайт краще запам'яталася аудиторії зазвичай його назвою з доменом .AE.ORG виступає красиве добре запам'ятовується слово з англійського словника.

Сфера застосування

Існує ряд обмежень на використання ae домену. Ім'я має територіальну прив'язку і актуально для тих, хто займається діяльністю на території Об'єднаних Арабських Еміратів.

Домен в зоні AE використовується для:

 • Благодійних фондів
 • Соціальних служб та установ
 • Релігійних організацій
 • Співтовариств по інтересах

Специфіка доменної зони полягає в тому, що ресурси, які в ній реєструються, не мають комерційної складової. Домени AE призначені виключно для некомерційних проектів.

Переваги

Доменна зона актуальна з наступних причин:

 • Domain .AE чітко відображає напрямок діяльності порталу. Відвідувач заздалегідь знає територіальне розташування компанії, розуміє некомерційний характер проекту. До переходу на сторінку, людина може скласти враження і визначити, чим ви займаєтеся і де.
 • Доступність - зона відрізняється великою кількістю вільних місць. Найменування, прив'язані до певної території, користуються меншою популярністю, ніж універсальні домени. Також сектор не забитий комерційними сайтами, що також знижує завантаженість зони.
 • Звучність - ім'я підкреслює напрямок вашої діяльності і запам'ятовується користувачеві. Лаконічне найменування легко відтворюється. Воно впадає в очі, виділяється на тлі інших комбінацій в адресному рядку. З таким ім'ям ви легко знайдете відвідувачів.

Реєстрація AE домену

Купити домен AE і отримати доступ до доменній зоні можуть тільки організації. Для приватних осіб послуга недоступна. Зверніть увагу, що для реєстрації, необхідно отримати представництво на території ОАЕ.

Після вирішення юридичних питань, потрібно виконати наступні дії:

 1. Проаналізуйте обраний сектор. Визначте специфіку найменувань організацій вашої тематичної групи. Оцініть їх релевантність.
 2. Придумайте найменування для свого порталу. Не використовуйте довгі послідовності символів. Максимальний обсяг - три слова. Також краще відмовитися від цифр і тире, якщо вони не несуть смислового або естетичної цінності. Кращого за все ранжуються імена, що відображають специфіку діяльності. Також ви можете скористатися генератором доменів. Програма підбере вільні найменування з урахуванням введених ключів.
 3. Перевірте унікальність комбінації. У цьому вам допоможуть спеціальні сервіси.
 4. Оформіть заявку і внесіть грошові кошти. Пам'ятайте, що замовити домен AE можна тільки при наявності представництва на території Об'єднаних Арабських Еміратів.

Домен реєструється після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .AE.ORG відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .AE.ORG домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .AE.ORG і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .AE.ORG тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .AE.ORG домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .AE.ORG Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .AE.ORG домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .AE.ORG сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в AE.ORG. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .AE.ORG Доменного Імені
Захист трансферу .AE.ORG доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .AE.ORG Домену
При перенесенні домену AE.ORG на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .AE.ORG домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Бізнес &amp Організації

21.99 $/рік
17.99 $/рік
17.99 $/рік
9.39 $/рік
1.99 $/рік
2199.00 $/рік
7.99 $/рік
30.99 $/рік
10.89 $/рік
5.99 $/рік
1.99 $/рік
17.49 $/рік
10.99 $/рік
9.99 $/рік
17.99 $/рік
24.49 $/рік
13.99 $/рік
34.99 $/рік
8.99 $/рік
26.99 $/рік
7.99 $/рік
68.99 $/рік
10.29 $/рік
36.99 $/рік
15.99 $/рік
22.49 $/рік
17.99 $/рік
14.69 $/рік
33.99 $/рік
11.69 $/рік
26.99 $/рік
16.69 $/рік
16.69 $/рік
76.99 $/рік
21.99 $/рік
29.99 $/рік
2099.99 $/рік
10.99 $/рік
104.99 $/рік
38.99 $/рік
39.99 $/рік