.ae.org domains

.AE.ORG

Некомерційна доменна зона .AE.ORG

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .AE.ORG

Ціни на домени в зоні .AE.ORG

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
 16.99 $/рік
Подовження
 16.99 $/рік
Трансфер
 16.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
BigRock
Реєстрація
54.00 $/рік

+37.01 $ (+218%)
Подовження
54.00 $/рік

+37.01 $ (+218%)
 
Epik
Реєстрація
25.30 $/рік

+8.31 $ (+49%)
Подовження
35.00 $/рік

+18.01 $ (+106%)
 
Moniker
Реєстрація
28.49 $/рік

+11.50 $ (+68%)
Подовження
28.49 $/рік

+11.50 $ (+68%)
 
EuroDNS
Реєстрація
25.25 $/рік

+8.26 $ (+49%)
Подовження
25.25 $/рік

+8.26 $ (+49%)
 
Namecheap
Реєстрація
19.98 $/рік

+2.99 $ (+18%)
Подовження
19.98 $/рік

+2.99 $ (+18%)
 
Gandi.net
Реєстрація
19.80 $/рік

+2.81 $ (+17%)
Подовження
19.80 $/рік

+2.81 $ (+17%)
 
Hostinger
Реєстрація
19.17 $/рік

+2.18 $ (+13%)
Подовження
19.17 $/рік

+2.18 $ (+13%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .AE.ORG в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження AE.ORG домену.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .AE.ORG є глобальною і доступна кожному.
Проста Реєстрація .AE.ORG Домену
Зареєструвати відповідний домен в .AE.ORG зоні, легко купити .AE.ORG доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .AE.ORG зоні становить від 3 до 63 букв.
Термін Дії
Домен в зоні .AE.ORG можна купити на 1 рік.

AE.ORG - домен другого рівня. Доменна зона AE.ORG стала одним з перших доменних імен другого рівня, заснована в січні 1985 року. Спочатку зона призначена для некомерційних організацій, які не могли зареєструвати доменне ім'я через невідповідність їхніх сайтів критеріям інших доменних зон. Управління доменною зоною з січня 2003 року здійснюється компанією Public Interest Registry.

У більшості країн світу зареєстровані національні імена другого рівня зі схожим призначенням, але під національним доменом країни. Реєстрація домену в зоні .AE.ORG стане відмінним рішенням для організацій, що здійснюють свою діяльність як в сфері туризму, так і багатьох інших напрямках.

Купити домен в зоні .AE.ORG досить просто і не забере у користувача багато часу. Це дозволяє просувати свій продукт або послуги на ринку в самі стислі терміни. Для того щоб сайт краще запам'яталася аудиторії зазвичай його назвою з доменом .AE.ORG виступає красиве добре запам'ятовується слово з англійського словника.

Сфера застосування

Існує ряд обмежень на використання ae домену. Ім'я має територіальну прив'язку і актуально для тих, хто займається діяльністю на території Об'єднаних Арабських Еміратів.

Домен в зоні AE використовується для:

 • Благодійних фондів
 • Соціальних служб та установ
 • Релігійних організацій
 • Співтовариств по інтересах

Специфіка доменної зони полягає в тому, що ресурси, які в ній реєструються, не мають комерційної складової. Домени AE призначені виключно для некомерційних проектів.

Переваги

Доменна зона актуальна з наступних причин:

 • Domain .AE чітко відображає напрямок діяльності порталу. Відвідувач заздалегідь знає територіальне розташування компанії, розуміє некомерційний характер проекту. До переходу на сторінку, людина може скласти враження і визначити, чим ви займаєтеся і де.
 • Доступність - зона відрізняється великою кількістю вільних місць. Найменування, прив'язані до певної території, користуються меншою популярністю, ніж універсальні домени. Також сектор не забитий комерційними сайтами, що також знижує завантаженість зони.
 • Звучність - ім'я підкреслює напрямок вашої діяльності і запам'ятовується користувачеві. Лаконічне найменування легко відтворюється. Воно впадає в очі, виділяється на тлі інших комбінацій в адресному рядку. З таким ім'ям ви легко знайдете відвідувачів.

Реєстрація AE домену

Купити домен AE і отримати доступ до доменній зоні можуть тільки організації. Для приватних осіб послуга недоступна. Зверніть увагу, що для реєстрації, необхідно отримати представництво на території ОАЕ.

Після вирішення юридичних питань, потрібно виконати наступні дії:

 1. Проаналізуйте обраний сектор. Визначте специфіку найменувань організацій вашої тематичної групи. Оцініть їх релевантність.
 2. Придумайте найменування для свого порталу. Не використовуйте довгі послідовності символів. Максимальний обсяг - три слова. Також краще відмовитися від цифр і тире, якщо вони не несуть смислового або естетичної цінності. Кращого за все ранжуються імена, що відображають специфіку діяльності. Також ви можете скористатися генератором доменів. Програма підбере вільні найменування з урахуванням введених ключів.
 3. Перевірте унікальність комбінації. У цьому вам допоможуть спеціальні сервіси.
 4. Оформіть заявку і внесіть грошові кошти. Пам'ятайте, що замовити домен AE можна тільки при наявності представництва на території Об'єднаних Арабських Еміратів.

Домен реєструється після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

CentralNic Компанія

Домени в зоні .AE.ORG обслуговуються компанією CentralNic. CentralNic компанія надає послуги з реєстру, розподілу і стратегічним консультацій для доменних зон різних рівнів TLD, ccTLD та SLD.

Відкрита Доменна Зона

AE.ORG доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Доменна зона Спільного Призначення

Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.

Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected] З сервісами Regery це легко і просто!

Легке Перенесення .AE.ORG Домену

Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .AE.ORG до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Автоподовження

Термін дії домену в зоні .AE.ORG тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .AE.ORG домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.

Форвардинг .AE.ORG Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .AE.ORG домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .AE.ORG сайту на новий ресурс.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Безкоштовне Блокування .AE.ORG Домену

Безкоштовне блокування .AE.ORG домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Декілька Мов

Реєструвати обране ім'я в зоні .AE.ORG можна рідною або англійською мовою

Інші доменні зони в категорії Бізнес & Організації

8.79 $/рік
9.89 $/рік
13.89 $/рік
24.98 $/рік
6.96 $/рік
16.99 $/рік
17.49 $/рік
39.99 $/рік
34.99 $/рік
34.99 $/рік
9.39 $/рік
27.19 $/рік
2.29 $/рік
2199.00 $/рік
24.29 $/рік
30.99 $/рік
38.99 $/рік
26.99 $/рік
16.69 $/рік
16.69 $/рік
76.99 $/рік
11.69 $/рік
23.69 $/рік
72.99 $/рік
17.49 $/рік
36.99 $/рік
15.99 $/рік
22.49 $/рік
17.99 $/рік
14.69 $/рік
33.99 $/рік
11.69 $/рік
33.99 $/рік
11.39 $/рік
23.99 $/рік
21.99 $/рік
1.49 $/рік