.alsace domains

.ALSACE

Зареєструвати домен в .ALSACE доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .ALSACE

Prices for domains in zone .ALSACE

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
38.99 $ 36.99 $/yr
Подовження
 38.99 $/yr
Трансфер
 38.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Turbify
Реєстрація
70.99 $/yr

+34.00 $ (+92%)
Подовження
103.99 $/yr

+65.00 $ (+167%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
80.00 $/yr

+43.01 $ (+116%)
Подовження
80.00 $/yr

+41.01 $ (+105%)
 
Moniker
Реєстрація
70.90 $/yr

+33.91 $ (+92%)
Подовження
77.90 $/yr

+38.91 $ (+100%)
 
101 Domain
Реєстрація
57.99 $/yr

+21.00 $ (+57%)
Подовження
71.99 $/yr

+33.00 $ (+85%)
 
Gandi.net
Реєстрація
Подовження
69.99 $/yr

+31.00 $ (+80%)
 
EuroDNS
Реєстрація
59.48 $/yr

+22.49 $ (+61%)
Подовження
66.09 $/yr

+27.10 $ (+70%)
 
Hover
Реєстрація
59.99 $/yr

+23.00 $ (+62%)
Подовження
59.99 $/yr

+21.00 $ (+54%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .ALSACE домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації ALSACE домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Ця зона ALSACE дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .ALSACE не містить регіональних обмежень - кожен може мати .ALSACE домен.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .ALSACE в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження ALSACE домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів ALSACE. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .ALSACE. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .ALSACE одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .ALSACE введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .ALSACE відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .ALSACE домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .ALSACE є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .ALSACE і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .ALSACE, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .ALSACE Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .ALSACE домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .ALSACE сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в ALSACE. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .ALSACE Доменного Імені
Захист трансферу .ALSACE доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .ALSACE Домену
При перенесенні домену ALSACE на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Франція

6.49 $/рік
44.99 $/рік
19.99 $/рік
39.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
5.99 $/рік
6.99 $/рік
6.99 $/рік