.army domains

.ARMY

Зареєструвати домен в .ARMY доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .ARMY

Prices for domains in zone .ARMY

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
26.99 $ 13.99 $/yr
Подовження
 26.99 $/yr
Трансфер
 26.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
EuroDNS
Реєстрація
20.85 $/yr

+6.86 $ (+49%)
Подовження
55.27 $/yr

+28.28 $ (+105%)
 
Gandi.net
Реєстрація
41.21 $/yr

+27.22 $ (+195%)
Подовження
54.99 $/yr

+28.00 $ (+104%)
 
GoDaddy
Реєстрація
19.99 $/yr

+6.00 $ (+43%)
Подовження
49.99 $/yr

+23.00 $ (+85%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/yr

+26.01 $ (+186%)
Подовження
40.00 $/yr

+13.01 $ (+48%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
33.98 $/yr

+6.99 $ (+26%)
 
Epik
Реєстрація
29.95 $/yr

+15.96 $ (+114%)
Подовження
29.95 $/yr

+2.96 $ (+11%)
 
Dynadot
Реєстрація
Подовження
28.99 $/yr

+2.00 $ (+7%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .ARMY домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .ARMY доменного імені становить від одного до десяти років.
Ця зона ARMY дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .ARMY не містить регіональних обмежень - кожен може мати .ARMY домен.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .ARMY може містити інтернаціональні символи і імена.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .ARMY в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження ARMY домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів ARMY. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .ARMY. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .ARMY одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .ARMY введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .ARMY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .ARMY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .ARMY може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .ARMY доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .ARMY є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .ARMY і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .ARMY, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .ARMY Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .ARMY домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .ARMY сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в ARMY. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .ARMY Доменного Імені
Захист трансферу .ARMY доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Простий Трансфер .ARMY Домену
Трансфер .ARMY домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .ARMY домену за Вас безкоштовно.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Інші доменні зони в категорії Політика &amp Військові

13.99 $/рік
26.99 $/рік
24.49 $/рік
5.69 $/рік