.army domains

.ARMY

Зареєструвати домен в .ARMY доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .ARMY

Prices for domains in zone .ARMY

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
24.99 $ 15.99 $/yr
Подовження
 24.99 $/yr
Трансфер
 24.49 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
GoDaddy
Реєстрація
19.99 $/yr

+4.00 $ (+25%)
Подовження
42.99 $/yr

+18.00 $ (+72%)
 
Gandi.net
Реєстрація
41.21 $/yr

+25.22 $ (+158%)
Подовження
41.21 $/yr

+16.22 $ (+65%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/yr

+24.01 $ (+150%)
Подовження
40.00 $/yr

+15.01 $ (+60%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/yr

+18.96 $ (+119%)
Подовження
34.95 $/yr

+9.96 $ (+40%)
 
Google Domains
Реєстрація
30.00 $/yr

+14.01 $ (+88%)
Подовження
30.00 $/yr

+5.01 $ (+20%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
29.98 $/yr

+4.99 $ (+20%)
 
EuroDNS
Реєстрація
20.59 $/yr

+4.60 $ (+29%)
Подовження
29.86 $/yr

+4.87 $ (+19%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Розмір Домену
Довжина .ARMY домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .ARMY доменного імені становить від одного року до десяти років.
Ця зона ARMY дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .ARMY не містить регіональних обмежень - кожен може мати .ARMY домен.
Національні Імена
Домен в .ARMY зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .ARMY в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження ARMY домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів ARMY. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .ARMY. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .ARMY одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .ARMY введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .ARMY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .ARMY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .ARMY може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .ARMY доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .ARMY і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .ARMY тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .ARMY домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .ARMY Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .ARMY домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .ARMY сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в ARMY. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .ARMY Доменного Імені
Захист трансферу .ARMY доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Легке Перенесення .ARMY Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .ARMY до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .ARMY домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Політика & Військові

24.49 $/рік
24.49 $/рік
15.99 $/рік
4.69 $/рік