.biz.pl domains

.BIZ.PL

Зареєструвати домен в .BIZ.PL доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .BIZ.PL

Prices for domains in zone .BIZ.PL

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
13.99 $ 2.89 $/yr
Подовження
 13.99 $/yr
Трансфер
 1.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Moniker
Реєстрація
51.99 $/yr

+49.10 $ (+1699%)
Подовження
51.99 $/yr

+38.00 $ (+272%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
22.99 $/yr

+20.10 $ (+696%)
Подовження
36.99 $/yr

+23.00 $ (+164%)
 
EuroDNS
Реєстрація
26.59 $/yr

+23.70 $ (+820%)
Подовження
26.59 $/yr

+12.60 $ (+90%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
15.25 $/yr

+12.36 $ (+428%)
Подовження
15.25 $/yr

+1.26 $ (+9%)
 
GoDaddy
Реєстрація
12.99 $/yr

+10.10 $ (+349%)
Подовження
 
Epik
Реєстрація
8.95 $/yr

+6.06 $ (+210%)
Подовження
 
Hostinger
Реєстрація
4.17 $/yr

+1.28 $ (+44%)
Подовження
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .BIZ.PL домену повинна бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації BIZ.PL домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Ця зона BIZ.PL дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .BIZ.PL не містить регіональних обмежень - кожен може мати .BIZ.PL домен.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .BIZ.PL в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження BIZ.PL домену.
Трансфер без Автоподовження
Безкоштовне автоподовження при перенесенні реєстром не надається для BIZ.PL зони.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів BIZ.PL. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .BIZ.PL. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .BIZ.PL одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .BIZ.PL введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .BIZ.PL відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .BIZ.PL домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .BIZ.PL є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .BIZ.PL і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .BIZ.PL, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .BIZ.PL Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .BIZ.PL домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .BIZ.PL сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в BIZ.PL. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .BIZ.PL Доменного Імені
Захист трансферу .BIZ.PL доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .BIZ.PL Домену
При перенесенні домену BIZ.PL на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Польща

2.99 $/рік
2.89 $/рік
2.89 $/рік
3.49 $/рік
3.49 $/рік
2.99 $/рік
2.29 $/рік
3.49 $/рік
3.49 $/рік
3.49 $/рік
3.49 $/рік
3.49 $/рік
3.49 $/рік
3.49 $/рік
2.89 $/рік
21.99 $/рік
2.89 $/рік
3.49 $/рік