.camp domains

.CAMP

Зареєструвати домен в .CAMP доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .CAMP

Prices for domains in zone .CAMP

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
39.99 $ 7.49 $/yr
Подовження
 39.99 $/yr
Трансфер
 39.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
72.57 $/yr

+65.08 $ (+869%)
Подовження
89.99 $/yr

+50.00 $ (+125%)
 
EuroDNS
Реєстрація
8.37 $/yr

+0.88 $ (+12%)
Подовження
86.36 $/yr

+46.37 $ (+116%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
53.20 $/yr

+45.71 $ (+610%)
Подовження
76.00 $/yr

+36.01 $ (+90%)
 
GoDaddy
Реєстрація
75.99 $/yr

+68.50 $ (+915%)
Подовження
75.99 $/yr

+36.00 $ (+90%)
 
Namecheap
Реєстрація
48.98 $/yr

+41.49 $ (+554%)
Подовження
50.98 $/yr

+10.99 $ (+27%)
 
Epik
Реєстрація
44.95 $/yr

+37.46 $ (+500%)
Подовження
44.95 $/yr

+4.96 $ (+12%)
 
Dynadot
Реєстрація
Подовження
42.99 $/yr

+3.00 $ (+8%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .CAMP домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .CAMP доменного імені становить від одного до десяти років.
Ця зона CAMP дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .CAMP не містить регіональних обмежень - кожен може мати .CAMP домен.
Національні Імена
Домен в .CAMP зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .CAMP в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження CAMP домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів CAMP. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .CAMP. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .CAMP одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .CAMP введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .CAMP відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .CAMP домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .CAMP може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .CAMP доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .CAMP і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .CAMP тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .CAMP домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .CAMP Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .CAMP домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .CAMP сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в CAMP. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .CAMP Доменного Імені
Захист трансферу .CAMP доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Простий Трансфер .CAMP Домену
Трансфер .CAMP домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .CAMP домену за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .CAMP домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Інші доменні зони в категорії Нерухомість

40.69 $/рік
12.69 $/рік
12.69 $/рік
8.99 $/рік
17.99 $/рік
12.69 $/рік
17.99 $/рік
17.99 $/рік
17.99 $/рік
12.69 $/рік
17.99 $/рік
8.69 $/рік
289.99 $/рік
1119.99 $/рік
20.99 $/рік
106.99 $/рік
2.69 $/рік