.co.at domains

.CO.AT

Зареєструвати домен в .CO.AT доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .CO.AT

Prices for domains in zone .CO.AT

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
10.89 $ 10.59 $/yr
Подовження
 10.89 $/yr
Трансфер
 1.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
101 Domain
Реєстрація
29.99 $/yr

+19.40 $ (+183%)
Подовження
41.99 $/yr

+31.10 $ (+286%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
33.99 $/yr

+23.40 $ (+221%)
Подовження
36.99 $/yr

+26.10 $ (+240%)
 
EuroDNS
Реєстрація
26.27 $/yr

+15.68 $ (+148%)
Подовження
29.19 $/yr

+18.30 $ (+168%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
16.99 $/yr

+6.40 $ (+60%)
Подовження
16.99 $/yr

+6.10 $ (+56%)
 
Moniker
Реєстрація
14.99 $/yr

+4.40 $ (+42%)
Подовження
15.99 $/yr

+5.10 $ (+47%)
 
Epik
Реєстрація
14.95 $/yr

+4.36 $ (+41%)
Подовження
14.95 $/yr

+4.06 $ (+37%)
 
Dynadot
Реєстрація
13.25 $/yr

+2.66 $ (+25%)
Подовження
13.25 $/yr

+2.36 $ (+22%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .CO.AT домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Терміни Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації домену в зоні .CO.AT - 1 рік, максимальний - 1 рік.
Ця зона CO.AT дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .CO.AT не містить регіональних обмежень - кожен може мати .CO.AT домен.
Національні Імена
Домен в .CO.AT зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Трансфер без Автоподовження
Безкоштовне автоподовження при перенесенні реєстром не надається для CO.AT зони.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів CO.AT. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності

.CO.AT є доменом другого рівня. Був спеціально створений для власників сайтів, що просувають свій бізнес на території Австрії. Зареєструвати адресу в доменній зоні .CO.AT може як простий користувач, так і велика компанія. Є можливість реєстрації необмеженої кількості імен другого рівня.

Управління доменною зоною .CO.AT здійснює компанія NIC.AT. Реєстрація імені в доменній зоні CO.AT вимагає, щоб адреса утримував щонайменше три букви.

Купити домен в зоні CO.AT можуть власники сайтів, зміст яких не суперечить чинному законодавству Австрії. Реєстрація адреси в зоні CO.AT може стати відмінним рішенням для організацій, що здійснюють видобуток срібла, які виробляють ювелірні вироби.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .CO.AT відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .CO.AT домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .CO.AT може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .CO.AT доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Територіальна Доменна зона
.CO.AT це національна доменна зона (ccTLD). Такі доменні зони резервуються державами, островами або штатами. Часто складаються з двох символів, наприклад .UA, .US, .EU, .UK, DE. Також існують gccTLD це коли з одного боку доменна зона відноситься до країни, а з іншого боку вона підходить не тільки до країни. Наприклад доменна зона Колумбії .CO часто використовується різними компаніями по всьому світу.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .CO.AT і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .CO.AT тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .CO.AT домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .CO.AT Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .CO.AT домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .CO.AT сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в CO.AT. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .CO.AT Доменного Імені
Захист трансферу .CO.AT доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .CO.AT Домену
Перенесення домену .CO.AT до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .CO.AT за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .CO.AT домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Австрія

10.59 $/рік
10.69 $/рік
34.99 $/рік
35.99 $/рік