.com.bz domains

.COM.BZ

Зареєструвати домен в .COM.BZ доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .COM.BZ

Prices for domains in zone .COM.BZ

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
21.69 $ 20.99 $/yr
Подовження
 21.69 $/yr
Трансфер
 20.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
OnlyDomains
Реєстрація
67.90 $/yr

+46.91 $ (+223%)
Подовження
73.90 $/yr

+52.21 $ (+241%)
 
OpenProvider
Реєстрація
70.00 $/yr

+49.01 $ (+233%)
Подовження
70.00 $/yr

+48.31 $ (+223%)
 
EuroDNS
Реєстрація
62.23 $/yr

+41.24 $ (+196%)
Подовження
69.14 $/yr

+47.45 $ (+219%)
 
101 Domain
Реєстрація
Подовження
33.99 $/yr

+12.30 $ (+57%)
 
Moniker
Реєстрація
29.99 $/yr

+9.00 $ (+43%)
Подовження
32.99 $/yr

+11.30 $ (+52%)
 
GoDaddy
Реєстрація
29.99 $/yr

+9.00 $ (+43%)
Подовження
29.99 $/yr

+8.30 $ (+38%)
 
Epik
Реєстрація
22.95 $/yr

+1.96 $ (+9%)
Подовження
22.95 $/yr

+1.26 $ (+6%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .COM.BZ домену повинна бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .COM.BZ доменного імені становить від одного року до десяти років.
Проста Реєстрація .COM.BZ Домену
Зареєструвати відповідний домен в .COM.BZ зоні, легко купити .COM.BZ доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .COM.BZ в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження COM.BZ домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів COM.BZ. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

.COM.BZ - національний домен другого рівня для Белізу. Сьогодні, адреси, зареєстровані в зоні COM.BZ використовується, як правило, великими компаніями для їх корпоративних сайтів. Основним адміністратором зони є організація ICANN. Реєстрація домену в зоні COM.BZ стане відмінним рішенням для організацій, що здійснюють свою діяльність як в сфері туризму, так і багатьох інших напрямках.

Купити доменне ім'я в зоні COM.BZ сьогодні може будь-який користувач або компанія. Домен в зоні COM.BZ допоможе власникам інтернет проектів залучити більшу кількість потенційних клієнтів з Белізу. Доменне ім'я в зоні COM.BZ підійде як для відомих компаній, так і простих користувачів, які хочуть розвинути діяльність свого проекту на території Белізу.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .COM.BZ відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .COM.BZ домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Національна Доменна зона
Дана доменна зона .COM.BZ - це ccTLD (національна доменна зона). Певний список доменів верхнього рівня, зарезервований країнами, незалежними штатами або територіями. Національні зони найчастіше є двох-символьними. Наприклад, .EU, .US, .UK або .DE. Існує кілька ccTLD, які в даний час використовуються як загальні доменні імена для брендів (gccTLD). Наприклад .CO, .US, .ME, .WS, .GE or .LY
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .COM.BZ і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .COM.BZ, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .COM.BZ Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .COM.BZ домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .COM.BZ сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в COM.BZ. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .COM.BZ Доменного Імені
Захист трансферу .COM.BZ доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Легке Перенесення .COM.BZ Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .COM.BZ до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Беліз

18.99 $/рік
20.99 $/рік
20.99 $/рік
11.99 $/рік