.dance domains

.DANCE

Зареєструвати домен в .DANCE доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .DANCE

Prices for domains in zone .DANCE

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
 19.99 $/yr
Подовження
 19.99 $/yr
Трансфер
 19.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
32.66 $/yr

+12.67 $ (+63%)
Подовження
44.99 $/yr

+25.00 $ (+125%)
 
EuroDNS
Реєстрація
Подовження
39.40 $/yr

+19.41 $ (+97%)
 
GoDaddy
Реєстрація
23.99 $/yr

+4.00 $ (+20%)
Подовження
35.99 $/yr

+16.00 $ (+80%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
23.80 $/yr

+3.81 $ (+19%)
Подовження
34.00 $/yr

+14.01 $ (+70%)
 
Name.com
Реєстрація
23.99 $/yr

+4.00 $ (+20%)
Подовження
32.99 $/yr

+13.00 $ (+65%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
24.98 $/yr

+4.99 $ (+25%)
 
Epik
Реєстрація
24.95 $/yr

+4.96 $ (+25%)
Подовження
24.95 $/yr

+4.96 $ (+25%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .DANCE домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації DANCE домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Проста Реєстрація .DANCE Домену
Зареєструвати відповідний домен в .DANCE зоні, легко купити .DANCE доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Національні Імена
Домен в .DANCE зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .DANCE в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження DANCE домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів DANCE. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .DANCE. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .DANCE одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .DANCE введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .DANCE відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .DANCE домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .DANCE може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .DANCE доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .DANCE і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .DANCE тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .DANCE домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .DANCE Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .DANCE домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .DANCE сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в DANCE. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .DANCE Доменного Імені
Захист трансферу .DANCE доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .DANCE Домену
При перенесенні домену DANCE на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .DANCE домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Спорт

21.99 $/рік
20.99 $/рік
339.99 $/рік
29.99 $/рік
20.99 $/рік
22.49 $/рік
5.99 $/рік
10.99 $/рік
12.69 $/рік
17.99 $/рік
17.99 $/рік
13.99 $/рік
7.29 $/рік
12.69 $/рік
4.69 $/рік
13.99 $/рік
4.69 $/рік
46.99 $/рік
12.69 $/рік
9.99 $/рік
8.99 $/рік
10.99 $/рік
41.99 $/рік