.dental domains

.DENTAL

Зареєструвати домен в .DENTAL доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .DENTAL

Ціни на домени в зоні .DENTAL

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
42.69 $ 41.99 $/рік
Подовження
 42.69 $/рік
Трансфер
 41.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
1&1 Ionos
Реєстрація
56.00 $/рік

+14.01 $ (+33%)
Подовження
80.00 $/рік

+37.31 $ (+87%)
 
GoDaddy
Реєстрація
79.99 $/рік

+38.00 $ (+90%)
Подовження
79.99 $/рік

+37.30 $ (+87%)
 
Gandi.net
Реєстрація
76.38 $/рік

+34.39 $ (+82%)
Подовження
78.79 $/рік

+36.10 $ (+85%)
 
EuroDNS
Реєстрація
74.75 $/рік

+32.76 $ (+78%)
Подовження
74.75 $/рік

+32.06 $ (+75%)
 
Namecheap
Реєстрація
50.98 $/рік

+8.99 $ (+21%)
Подовження
52.98 $/рік

+10.29 $ (+24%)
 
Google Domains
Реєстрація
50.00 $/рік

+8.01 $ (+19%)
Подовження
50.00 $/рік

+7.31 $ (+17%)
 
Dynadot
Реєстрація
49.99 $/рік

+8.00 $ (+19%)
Подовження
49.99 $/рік

+7.30 $ (+17%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Довжина .DENTAL домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .DENTAL доменного імені становить від одного року до десяти років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .DENTAL в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження DENTAL домену.
Національні Імена
Домен в .DENTAL зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Проста Реєстрація .DENTAL Домену
Зареєструвати відповідний домен в .DENTAL зоні, легко купити .DENTAL доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .DENTAL. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .DENTAL одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .DENTAL введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .DENTAL відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .DENTAL домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .DENTAL може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .DENTAL доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .DENTAL і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .DENTAL тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .DENTAL домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .DENTAL Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .DENTAL домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .DENTAL сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в DENTAL. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .DENTAL Доменного Імені
Захист трансферу .DENTAL доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Легке Перенесення .DENTAL Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .DENTAL до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .DENTAL домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Охорона здоров'я

11.79 $/рік
11.79 $/рік
11.79 $/рік
11.79 $/рік
36.99 $/рік
6.99 $/рік
9.99 $/рік
26.49 $/рік
41.99 $/рік
6.99 $/рік
14.99 $/рік
54.99 $/рік
66.99 $/рік
26.99 $/рік
54.99 $/рік
192.99 $/рік
22.99 $/рік