.dental domains

.DENTAL

Зареєструвати домен в .DENTAL доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .DENTAL

Prices for domains in zone .DENTAL

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
 48.99 $/yr
Подовження
 48.99 $/yr
Трансфер
 48.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
76.38 $/yr

+27.39 $ (+56%)
Подовження
99.99 $/yr

+51.00 $ (+104%)
 
EuroDNS
Реєстрація
82.65 $/yr

+33.66 $ (+69%)
Подовження
91.83 $/yr

+42.84 $ (+87%)
 
GoDaddy
Реєстрація
89.99 $/yr

+41.00 $ (+84%)
Подовження
89.99 $/yr

+41.00 $ (+84%)
 
Name.com
Реєстрація
83.99 $/yr

+35.00 $ (+71%)
Подовження
83.99 $/yr

+35.00 $ (+71%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
56.00 $/yr

+7.01 $ (+14%)
Подовження
80.00 $/yr

+31.01 $ (+63%)
 
Namecheap
Реєстрація
56.98 $/yr

+7.99 $ (+16%)
Подовження
58.98 $/yr

+9.99 $ (+20%)
 
Epik
Реєстрація
49.95 $/yr

+0.96 $ (+2%)
Подовження
49.95 $/yr

+0.96 $ (+2%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .DENTAL домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .DENTAL можна купити на термін від одного року до десяти років.
Ця зона DENTAL дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .DENTAL не містить регіональних обмежень - кожен може мати .DENTAL домен.
Національні Імена
Домен в .DENTAL зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .DENTAL в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження DENTAL домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів DENTAL. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .DENTAL. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .DENTAL одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .DENTAL введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .DENTAL відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .DENTAL домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .DENTAL може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .DENTAL доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .DENTAL і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .DENTAL тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .DENTAL домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .DENTAL Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .DENTAL домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .DENTAL сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в DENTAL. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .DENTAL Доменного Імені
Захист трансферу .DENTAL доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .DENTAL Домену
Перенесення домену .DENTAL до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .DENTAL за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .DENTAL домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Охорона здоров&aposя

22.99 $/рік
13.99 $/рік
42.99 $/рік
13.99 $/рік
13.99 $/рік
36.99 $/рік
7.99 $/рік
10.99 $/рік
28.99 $/рік
41.99 $/рік
6.99 $/рік
26.99 $/рік
66.99 $/рік
57.99 $/рік
7.49 $/рік
54.99 $/рік
192.99 $/рік