Вижити в Україні
.family domains

.FAMILY

Домен FAMILY підкреслить сімейну спільність

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .FAMILY

Ціни на домени в зоні .FAMILY

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
19.69 $ 12.69 $/рік
Подовження
 19.69 $/рік
Трансфер
 19.19 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Epik
Реєстрація
34.95 $/рік

+22.26 $ (+175%)
Подовження
34.95 $/рік

+15.26 $ (+78%)
 
EuroDNS
Реєстрація
17.26 $/рік

+4.57 $ (+36%)
Подовження
34.14 $/рік

+14.45 $ (+73%)
 
Gandi.net
Реєстрація
33.61 $/рік

+20.92 $ (+165%)
Подовження
33.61 $/рік

+13.92 $ (+71%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
30.00 $/рік

+17.31 $ (+136%)
Подовження
30.00 $/рік

+10.31 $ (+52%)
 
Namecheap
Реєстрація
22.98 $/рік

+10.29 $ (+81%)
Подовження
24.48 $/рік

+4.79 $ (+24%)
 
Google Domains
Реєстрація
20.00 $/рік

+7.31 $ (+58%)
Подовження
20.00 $/рік

+0.31 $ (+2%)
 
GoDaddy
Реєстрація
39.99 $/рік

+27.30 $ (+215%)
Подовження
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .FAMILY в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження FAMILY домену.
Доступний Кожному
Знайдіть своє ім'я, легко і швидко зареєструйте його і почніть зростання в інформаційному просторі. Дана доменна зона .FAMILY є глобальною і доступна кожному.
Національні Імена
Домен в .FAMILY зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Легка Реєстрація .FAMILY Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .FAMILY, легко вибрати вільний .FAMILY домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .FAMILY зоні становить від 1 до 63 букв.
Термін дії
Домен в зоні .FAMILY можна купити на термін від одного року до десяти років.

Домен FAMILY підійде для організацій і тематичних співтовариств, пов'язаних з сім'єю. При цьому термін сім'я може розумітися як у вузькому сенсі - як коло споріднених людей. Так і в широкому - група зі схожими інтересами, захопленнями, уявленнями про світ. Доменна зона діє в будь-якій країні і підходить для комерційних і некомерційних проектів. Купити домен FAMILY можна для особистого використання і корпоративних цілей.

Сфера застосування

Доменна зона підійде для реєстрації:

 • Сімейних компаній, чий бізнес спрямований на поліпшення життя сімей. Також це відмінний варіант для сімейного бізнесу.
 • Груп колишніх однокласників, одногрупників і т.д.
 • Клінік, що займаються психотерапевтичної роботою з сім'ями.
 • Фахівцям і компаніям, які займаються побудовою генеалогічного древа.
 • Соціальним організаціям, націленим на покращення життя малозабезпечених сімей.
 • Релігійним громадам.
 • Сайтам, присвяченим сімейних проблем, вихованню дітей і т.д.
 • Сайтам фанатів, шанувальників чийогось творчості.

Переваги

 • Тематична визначеність. Найменування чітко задає тематичної ореол. По ньому користувач заздалегідь розуміє, що його чекає на сайті. Це підвищує конверсію і знижує кількість відмов через невиправданих очікувань.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Domain FAMILY кидається в очі. Навіть ті, хто не знайомий з англійською мовою, розуміють, що означає слово «family».
 • Вільна реєстрація. Зона працює з обмеженою кількістю ресурсів з тематичної прив'язкою до поняття «сім'я». Тут можна підібрати гарне, звучне, а головне вільне ім'я.

Як зареєструвати домен FAMILY

Щоб стати частиною доменної зони, потрібно виконати наступні дії:

 1. Виберіть найменування для свого сайту. Підберіть вдалу комбінацію, яка буде доповнювати спрямованість вашого ресурсу. Вивчіть портали конкурентів і виберіть кращі варіанти. Це допоможе зорієнтуватися при створенні власного імені. Комбінація повинна бути короткою і легко запам'ятовуватися. Намагайтеся уникати довгих слів, цифр. Вони ускладнюють сприйняття.
 2. Перевірте комбінацію на унікальність. Для цього передбачений спеціальний сервіс. Якщо виникнуть труднощі з унікальністю, то ви завжди можете скористатися генератором доменів. Цей ресурс врахує ваші побажання і видасть доступний список імен в обраній зоні дії.
 3. Подайте заявку. Заповніть анкету і оплатіть домен. Найменування ховається від загального доступу після внесення грошових коштів.

Доменна зона FAMILY буде відкрита після перевірки імені на унікальність і відповідність вимогам.

Donuts Доменна Зона

Доменна зона .FAMILY знаходиться під управлінням реєстру Donuts. Це велика компанія під керуванням якої знаходиться більше 300 доменних зон включаючи доменну зону .FAMILY.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .FAMILY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .FAMILY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.

Підтримка IDN

Доменна зона .FAMILY підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .FAMILY є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Захист Whois Контактів Безкоштовно

Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш servi[email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected] З сервісами Regery це легко і просто!

Швидке супроводження трансферу

Процес перенесення FAMILY домену характеризується відсутністю будь-якого ризику і створюється в декілька кліків.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .FAMILY, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

.FAMILY Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно

Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.FAMILY' в новий магазин 'new-store.FAMILY'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Безкоштовне Блокування .FAMILY Домену

Безкоштовне блокування .FAMILY домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Політика & Військові

12.29 $/рік
23.69 $/рік
23.99 $/рік
4.69 $/рік