.family domains

.FAMILY

Зареєструвати домен в .FAMILY доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .FAMILY

Prices for domains in zone .FAMILY

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
21.69 $ 15.99 $/yr
Подовження
 21.69 $/yr
Трансфер
 21.69 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
EuroDNS
Реєстрація
20.71 $/yr

+4.72 $ (+30%)
Подовження
45.56 $/yr

+23.87 $ (+110%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
24.00 $/yr

+8.01 $ (+50%)
Подовження
40.00 $/yr

+18.31 $ (+84%)
 
GoDaddy
Реєстрація
39.99 $/yr

+24.00 $ (+150%)
Подовження
39.99 $/yr

+18.30 $ (+84%)
 
Gandi.net
Реєстрація
38.36 $/yr

+22.37 $ (+140%)
Подовження
38.36 $/yr

+16.67 $ (+77%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/yr

+18.96 $ (+119%)
Подовження
34.95 $/yr

+13.26 $ (+61%)
 
Namecheap
Реєстрація
25.98 $/yr

+9.99 $ (+62%)
Подовження
27.98 $/yr

+6.29 $ (+29%)
 
Dynadot
Реєстрація
Подовження
22.99 $/yr

+1.30 $ (+6%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Розмір Домену
Довжина .FAMILY домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .FAMILY доменного імені становить від одного року до десяти років.
Ця зона FAMILY дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .FAMILY не містить регіональних обмежень - кожен може мати .FAMILY домен.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .FAMILY може містити інтернаціональні символи і імена.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .FAMILY в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження FAMILY домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів FAMILY. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

Домен FAMILY підійде для організацій і тематичних співтовариств, пов'язаних з сім'єю. При цьому термін сім'я може розумітися як у вузькому сенсі - як коло споріднених людей. Так і в широкому - група зі схожими інтересами, захопленнями, уявленнями про світ. Доменна зона діє в будь-якій країні і підходить для комерційних і некомерційних проектів. Купити домен FAMILY можна для особистого використання і корпоративних цілей.

Сфера застосування

Доменна зона підійде для реєстрації:

 • Сімейних компаній, чий бізнес спрямований на поліпшення життя сімей. Також це відмінний варіант для сімейного бізнесу.
 • Груп колишніх однокласників, одногрупників і т.д.
 • Клінік, що займаються психотерапевтичної роботою з сім'ями.
 • Фахівцям і компаніям, які займаються побудовою генеалогічного древа.
 • Соціальним організаціям, націленим на покращення життя малозабезпечених сімей.
 • Релігійним громадам.
 • Сайтам, присвяченим сімейних проблем, вихованню дітей і т.д.
 • Сайтам фанатів, шанувальників чийогось творчості.

Переваги

 • Тематична визначеність. Найменування чітко задає тематичної ореол. По ньому користувач заздалегідь розуміє, що його чекає на сайті. Це підвищує конверсію і знижує кількість відмов через невиправданих очікувань.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Domain FAMILY кидається в очі. Навіть ті, хто не знайомий з англійською мовою, розуміють, що означає слово «family».
 • Вільна реєстрація. Зона працює з обмеженою кількістю ресурсів з тематичної прив'язкою до поняття «сім'я». Тут можна підібрати гарне, звучне, а головне вільне ім'я.

Як зареєструвати домен FAMILY

Щоб стати частиною доменної зони, потрібно виконати наступні дії:

 1. Виберіть найменування для свого сайту. Підберіть вдалу комбінацію, яка буде доповнювати спрямованість вашого ресурсу. Вивчіть портали конкурентів і виберіть кращі варіанти. Це допоможе зорієнтуватися при створенні власного імені. Комбінація повинна бути короткою і легко запам'ятовуватися. Намагайтеся уникати довгих слів, цифр. Вони ускладнюють сприйняття.
 2. Перевірте комбінацію на унікальність. Для цього передбачений спеціальний сервіс. Якщо виникнуть труднощі з унікальністю, то ви завжди можете скористатися генератором доменів. Цей ресурс врахує ваші побажання і видасть доступний список імен в обраній зоні дії.
 3. Подайте заявку. Заповніть анкету і оплатіть домен. Найменування ховається від загального доступу після внесення грошових коштів.

Доменна зона FAMILY буде відкрита після перевірки імені на унікальність і відповідність вимогам.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .FAMILY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .FAMILY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .FAMILY може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .FAMILY доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .FAMILY є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .FAMILY і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .FAMILY, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .FAMILY Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .FAMILY домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .FAMILY сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в FAMILY. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .FAMILY Доменного Імені
Захист трансферу .FAMILY доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Легке Перенесення .FAMILY Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .FAMILY до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Політика & Військові

15.99 $/рік
24.49 $/рік
24.49 $/рік
4.69 $/рік