.firm.in domains

.FIRM.IN

Зареєструвати домен в .FIRM.IN доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .FIRM.IN

Prices for domains in zone .FIRM.IN

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
5.49 $ 5.29 $/yr
Подовження
 5.49 $/yr
Трансфер
 5.29 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Epik
Реєстрація
10.75 $/yr

+5.46 $ (+103%)
Подовження
35.00 $/yr

+29.51 $ (+538%)
 
EuroDNS
Реєстрація
21.08 $/yr

+15.79 $ (+298%)
Подовження
21.08 $/yr

+15.59 $ (+284%)
 
GoDaddy
Реєстрація
15.99 $/yr

+10.70 $ (+202%)
Подовження
15.99 $/yr

+10.50 $ (+191%)
 
Moniker
Реєстрація
13.99 $/yr

+8.70 $ (+164%)
Подовження
14.99 $/yr

+9.50 $ (+173%)
 
Name.com
Реєстрація
8.99 $/yr

+3.70 $ (+70%)
Подовження
13.99 $/yr

+8.50 $ (+155%)
 
Hostinger
Реєстрація
9.17 $/yr

+3.88 $ (+73%)
Подовження
10.17 $/yr

+4.68 $ (+85%)
 
BigRock
Реєстрація
6.79 $/yr

+1.50 $ (+28%)
Подовження
9.99 $/yr

+4.50 $ (+82%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Популярна Доменна Зона
Доменна зона .FIRM.IN дуже популярна серед сайтів які надають бізнес послуги. Саме для бізнес цілей найбільше підходить ця доменна зона.
Розмір Домену
Розмір .FIRM.IN домену повинен бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .FIRM.IN доменного імені становить від одного року до десяти років.
Ця зона FIRM.IN дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .FIRM.IN не містить регіональних обмежень - кожен може мати .FIRM.IN домен.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .FIRM.IN в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження FIRM.IN домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів FIRM.IN. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

.FIRM.IN - національний домен другого рівня для Індії. Доменна зона .FIRM.IN стала доступною власникам сайтів з кінця 1990 року. Купити ім'я в зоні .FIRM.IN може як фізична, так і юридична особа, незалежно від країни, в якій воно знаходиться.

Доменна зона .FIRM.IN адмініструється організацією INRegistry і знаходиться під управлінням компанії NIXI - Національної інтернет-біржі Індії. Адміністратор INRegistry був призначений урядом Індії. З 2009 року реєстрація доменних імен .FIRM.IN адмініструється компанією Network Information Center - India.

Доменна зона .FIRM.IN дуже популярно серед жителів Індії, що в свою чергу дозволяє дуже швидко залучити велику кількість цільових користувачів до свого проекту.

Зареєструвати домен в .FIRM.IN досить просто і швидко. Це дозволяє просувати свій продукт або послуги на ринку Белізу в найстисліші терміни. Для того щоб сайт краще запам'яталася аудиторії зазвичай його називають з доменною зоною .FIRM.IN і тоді виходить красиве, добре запам'ятовується слово з англійського словника.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .FIRM.IN відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .FIRM.IN домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Регіональна Доменна зона
.FIRM.IN це регіональна доменна зона (ccTLD). Регіональні доменні зони закріплюються за країнами, штатами або регіонами. Часто складаються з двох символів, наприклад .RU, .US, .EU, .BZ, .IN. Також існують gccTLD доменні зони. До таких відносяться національні доменні зони (ccTLD) відкриті для всіх (gTLD). До таких зон відноситься доменна зона Мікронезії .FM, яку використовують для радіо і музики повсюдно.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .FIRM.IN і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоматичне Продовження
Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .FIRM.IN. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.
Форвардинг .FIRM.IN Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .FIRM.IN домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .FIRM.IN сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в FIRM.IN. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .FIRM.IN Доменного Імені
Захист трансферу .FIRM.IN доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Легке Перенесення .FIRM.IN Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .FIRM.IN до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
Декілька Мов
Реєструвати обране ім'я в зоні .FIRM.IN можна рідною або англійською мовою
Швидка система DNS
Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.FIRM.IN на новий new-ultra-store.FIRM.IN безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Індія

5.89 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
6.99 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік