.football domains

.FOOTBALL

Зареєструвати домен в .FOOTBALL доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .FOOTBALL

Prices for domains in zone .FOOTBALL

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
18.99 $ 13.99 $/yr
Подовження
 18.99 $/yr
Трансфер
 18.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
EuroDNS
Реєстрація
20.94 $/yr

+6.95 $ (+50%)
Подовження
39.78 $/yr

+20.79 $ (+109%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
21.00 $/yr

+7.01 $ (+50%)
Подовження
35.00 $/yr

+16.01 $ (+84%)
 
Gandi.net
Реєстрація
26.96 $/yr

+12.97 $ (+93%)
Подовження
34.99 $/yr

+16.00 $ (+84%)
 
GoDaddy
Реєстрація
27.99 $/yr

+14.00 $ (+100%)
Подовження
33.99 $/yr

+15.00 $ (+79%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
25.39 $/yr

+11.40 $ (+81%)
Подовження
25.39 $/yr

+6.40 $ (+34%)
 
Namecheap
Реєстрація
21.98 $/yr

+7.99 $ (+57%)
Подовження
23.98 $/yr

+4.99 $ (+26%)
 
Epik
Реєстрація
23.95 $/yr

+9.96 $ (+71%)
Подовження
23.95 $/yr

+4.96 $ (+26%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Розмір .FOOTBALL домену повинен бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .FOOTBALL доменного імені становить від одного року до десяти років.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .FOOTBALL не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Національні Символи
Доменна зона .FOOTBALL підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .FOOTBALL в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження FOOTBALL домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів FOOTBALL. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

Домен .FOOTBALL

Ще не придумано поки такий вид спорту, який своєю популярністю міг би затьмарити футбол. Звучний домен FOOTBALL створений спеціально для сайтів футбольних клубів і команд, тематичних порталів та інших інформаційних ресурсів, своєю діяльністю пов'язаних з великим спортом.

Кілька слів про домен

Доменне ім'я доступно користувачам з 2015 року. Спортивна тематика дозволяє клієнтам створити сайт, вцілому присвячений футболу. Цей сектор Всесвітньої павутини є міжнародною зоною, зареєструватися в якій можуть: професійні гравці; профільні ЗМІ; власники футбольних полів; вболівальники і тренери; виробники і торговці спортивною екіпіровкою.

Термін дії імені коливається від 1 до 10 років. Періодпільгового продовження становить 40 днів, тоді як період пільгового видалення - 5 днів. Термін відновлення становить 30 днів. Окремо наголошується можливість приховати персональні дані, відсутність обмежень.

Переваги доменної зони .FOOTBALL

Реєстрація доменів FOOTBAL ідеально підійде для ведення персональних сторінок членів тренерського складу, гравців, блогів спортивних оглядачів та журналістів, форумів уболівальників. Стати володарем привабливого імені у зазначеній зоні можуть різні ресурси, люди, а також компанії, що реалізують спортивну екіпіровку. Domain football вказує на профіль і призначення сайту, його тематику.

Доменне ім'я в зоні football є ім'я верхнього рівня, що служить для сайтів, присвячених найбільш популярному в світі спортивного змагання. Переваги покупки домену .FOOTBALL:

  • Ім'я складається в тому числі з букв кирилиці.
  • Можливість продовжити домен .football в будь-який зручний час (до закінчення терміну дії).
  • Вибір гучного імені серед доступних.
  • Тривалий реєстраційний період - від 1 до 10 років.
  • Приховування Whois Контактів.
  • Розмір домену - від 2 до 63 символів.
  • Доменна зона доступна всім бажаючим, обмеження відсутні.

Особливість домену - в можливості створити ресурс зі спортивною тематикою, присвячений не тільки класичного футболу. Так, сайт може мати спрямованість американського футболу, який володіє неймовірною популярністю в США. Даний вид спорту також має чималу кількість фанатів, шанувальників в Північній Америці. Футбольні команди, клуби, зірки і регулярно проводяться чемпіонати - все це заслуговує на увагу уболівальників, які потребують актуальної інформації.

Тематичну інформацію про результати матчів і майбутні події сьогодні частіше дізнаються з мережі Інтернет. Правильно проведена пошукова оптимізація дозволяє підняти позиції сайту зі спортивним ухилом в верхні рядки пошукової видачі. Співробітники компанії-реєстратора Regery допоможуть в питанні реєстрація доменного імені в зоні .FOOTBALL.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .FOOTBALL відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .FOOTBALL домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .FOOTBALL може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .FOOTBALL доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Загальна Доменна зона
.FOOTBALL - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .FOOTBALL і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Служба автооновлення
Служба автооновлення буде піклуватися про Ваш домен в зоні .FOOTBALL і продовжить його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.
Форвардинг .FOOTBALL Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .FOOTBALL домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .FOOTBALL сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в FOOTBALL. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .FOOTBALL Доменного Імені
Захист трансферу .FOOTBALL доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Легке Перенесення .FOOTBALL Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .FOOTBALL до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
IDN Підтримка
Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.
Проста і швидка система DNS
Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Спорт

21.99 $/рік
20.99 $/рік
339.99 $/рік
29.99 $/рік
20.99 $/рік
22.49 $/рік
5.99 $/рік
10.99 $/рік
12.69 $/рік
17.99 $/рік
17.99 $/рік
7.29 $/рік
12.69 $/рік
4.69 $/рік
13.99 $/рік
4.69 $/рік
46.99 $/рік
12.69 $/рік
9.99 $/рік
19.99 $/рік
8.99 $/рік
10.99 $/рік
41.99 $/рік