.gallery domains

.GALLERY

Зареєструвати домен в .GALLERY доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .GALLERY

Prices for domains in zone .GALLERY

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
18.99 $ 17.99 $/yr
Подовження
 18.99 $/yr
Трансфер
 17.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
28.86 $/yr

+10.87 $ (+60%)
Подовження
39.99 $/yr

+21.00 $ (+111%)
 
EuroDNS
Реєстрація
35.56 $/yr

+17.57 $ (+98%)
Подовження
39.51 $/yr

+20.52 $ (+108%)
 
GoDaddy
Реєстрація
33.99 $/yr

+16.00 $ (+89%)
Подовження
33.99 $/yr

+15.00 $ (+79%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
18.00 $/yr

+0.01 $ (+0%)
Подовження
30.00 $/yr

+11.01 $ (+58%)
 
Namecheap
Реєстрація
21.98 $/yr

+3.99 $ (+22%)
Подовження
23.98 $/yr

+4.99 $ (+26%)
 
Epik
Реєстрація
22.95 $/yr

+4.96 $ (+28%)
Подовження
22.95 $/yr

+3.96 $ (+21%)
 
Dynadot
Реєстрація
18.99 $/yr

+1.00 $ (+6%)
Подовження
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .GALLERY домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації GALLERY домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .GALLERY не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .GALLERY може містити інтернаціональні символи і імена.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .GALLERY в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження GALLERY домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів GALLERY. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

Домен GALLERY актуальний для тих, хто безпосередньо пов'язаний зі світом мистецтва. Найменування не має територіальних обмежень, тому може використовуватися на території будь-якої країни. Купити домен GALLERY можуть як фізичні, так і юридичні особи для особистих і корпоративних цілей.

Сфера застосування

Доменна зона GALLERY підкреслить вашу зв'язок зі світом мистецтва. Вона підійде для:

 • Сайту музею чи галереї
 • Магазину, що спеціалізується на продажу творів мистецтва
 • Інтернет-аукціону
 • Особистого блогу, присвяченого творчості
 • Сайту про мистецтво
 • Фотогалереї
 • Сайту художників, музикантів, критиків і представників інших творчих професій

переваги

 • Багатофункціональність - на ресурсі можна розмістити сайт компанії, інтернет-магазин, особистий блог і т.д.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Найменування кидається в очі і легко запам'ятовується.
 • Тематична спрямованість. Доменне ім'я gallery підкреслить спрямованість вашого сайту. Користувач ще до переходу на сторінку зрозуміє, що ваш ресурс пов'язаний з мистецтвом.
 • Великий вибір імен. Доменна зона, незважаючи на вільну реєстрацію, має велику кількість вільних імен. Це пов'язано з тим, що тут реєструються тільки сайти, що мають відношення до світу мистецтва. Такі тематичні ніші завжди мають локальний попит.

Реєстрація gallery domain

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Виберіть ім'я для домену. Воно повинно бути коротким і ємним. Не рекомендується використовувати більше трьох слів. Довгі конструкції сприймаються з працею і погано запам'ятовуються. Від цифр і тире також краще відмовитися, якщо вони не несуть будь-якої естетичної або смисловий цінності. В ідеалі, найменування повинно відображати специфіку вашого бренду або діяльності.
 2. Перевірте обране ім'я на унікальність. У цьому вам допоможуть спеціальні сервіси перевірки. Якщо обране ім'я виявилося зайнято і вам не вдається придумати іншу, то скористайтеся генератором доменів. Програма в режимі онлайн підбере для вас вільні найменування з урахуванням ваших побажань.
 3. Подайте заявку на покупку домена. Заповніть анкету і внесіть необхідну суму. Поки кошти не переведені, домен залишається відкритим для реєстрації іншими користувачами. Для проведення процедури додаткові документи не потрібні.

У більшості випадків реєстрація відбувається миттєво. Ви отримаєте доступ до домену після перевірки на унікальність і відповідність вимогам доменної зони.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .GALLERY відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .GALLERY домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .GALLERY може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .GALLERY доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .GALLERY є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .GALLERY і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .GALLERY, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .GALLERY Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .GALLERY домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .GALLERY сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в GALLERY. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .GALLERY Доменного Імені
Захист трансферу .GALLERY доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .GALLERY Домену
При перенесенні домену GALLERY на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Фотографія

20.99 $/рік
2.99 $/рік
22.98 $/рік
10.99 $/рік
17.99 $/рік
10.99 $/рік
15.99 $/рік