.kaufen domains

.KAUFEN

Зареєструвати домен в .KAUFEN доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .KAUFEN

Ціни на домени в зоні .KAUFEN

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
24.99 $ 6.99 $/рік
Подовження
 24.99 $/рік
Трансфер
 24.49 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
42.99 $/рік

+36.00 $ (+515%)
Подовження
42.99 $/рік

+18.00 $ (+72%)
 
Gandi.net
Реєстрація
41.21 $/рік

+34.22 $ (+490%)
Подовження
41.21 $/рік

+16.22 $ (+65%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+33.01 $ (+472%)
Подовження
40.00 $/рік

+15.01 $ (+60%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/рік

+27.96 $ (+400%)
Подовження
34.95 $/рік

+9.96 $ (+40%)
 
Google Domains
Реєстрація
30.00 $/рік

+23.01 $ (+329%)
Подовження
30.00 $/рік

+5.01 $ (+20%)
 
Namecheap
Реєстрація
27.98 $/рік

+20.99 $ (+300%)
Подовження
29.98 $/рік

+4.99 $ (+20%)
 
EuroDNS
Реєстрація
8.58 $/рік

+1.59 $ (+23%)
Подовження
26.27 $/рік

+1.28 $ (+5%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Довжина .KAUFEN домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .KAUFEN можна купити на термін від одного до десяти років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .KAUFEN в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження KAUFEN домену.
Національні Імена
Домен в .KAUFEN зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Ця зона KAUFEN дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .KAUFEN не містить регіональних обмежень - кожен може мати .KAUFEN домен.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .KAUFEN. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .KAUFEN одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .KAUFEN введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .KAUFEN відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .KAUFEN домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .KAUFEN може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .KAUFEN доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .KAUFEN і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .KAUFEN тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .KAUFEN домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .KAUFEN Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .KAUFEN домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .KAUFEN сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в KAUFEN. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .KAUFEN Доменного Імені
Захист трансферу .KAUFEN доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке супроводження трансферу
Процес перенесення KAUFEN домену характеризується відсутністю будь-якого ризику і створюється в декілька кліків.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .KAUFEN домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

Інші доменні зони в категорії Покупки & Роздріб

9.99 $/рік
8.69 $/рік
9.99 $/рік
11.79 $/рік
6.99 $/рік
15.99 $/рік
6.96 $/рік
6.99 $/рік
6.96 $/рік
26.69 $/рік
10.99 $/рік
36.99 $/рік
1.89 $/рік
43.99 $/рік
13.49 $/рік
72.99 $/рік
1.99 $/рік