.me.uk domains

.ME.UK

Зареєструвати домен в .ME.UK доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .ME.UK

Ціни на домени в зоні .ME.UK

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
5.89 $ 5.69 $/рік
Подовження
 5.89 $/рік
Трансфер
 0.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Epik
Реєстрація
13.69 $/рік

+8.00 $ (+141%)
Подовження
35.00 $/рік

+29.11 $ (+494%)
 
BigRock
Реєстрація
20.29 $/рік

+14.60 $ (+257%)
Подовження
20.69 $/рік

+14.80 $ (+251%)
 
EuroDNS
Реєстрація
16.63 $/рік

+10.94 $ (+192%)
Подовження
16.63 $/рік

+10.74 $ (+182%)
 
GoDaddy
Реєстрація
11.99 $/рік

+6.30 $ (+111%)
Подовження
11.99 $/рік

+6.10 $ (+104%)
 
Hostinger
Реєстрація
9.17 $/рік

+3.48 $ (+61%)
Подовження
11.17 $/рік

+5.28 $ (+90%)
 
Gandi.net
Реєстрація
9.88 $/рік

+4.19 $ (+74%)
Подовження
9.88 $/рік

+3.99 $ (+68%)
 
Namecheap
Реєстрація
6.98 $/рік

+1.29 $ (+23%)
Подовження
9.48 $/рік

+3.59 $ (+61%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Бізнес в Англії
Доменне ім'я в зоні .ME.UK підкреслить розташування, стиль і якість послуг, що надаються в Англії. Для компаній в Англії домен в цій зоні ME.UK сприятиме пошуковому просуванню в цьому регіоні.
Реєстр
  • Реєстр:  Nominet
  • Whois у реєстрі: http://www.nominet.org.uk/
  • Whois на основі реєстру:  http://www.nominet.org.uk/other/whois/
  • Оновлення файлу зони реєстру: кілька разів на день.
Порядок реєстрації
Після реєстрації реєстр Nominet перевірить дані власника на онлайн-ресурсах. Якщо дані не зможуть бути перевірені, Regery може запросити додаткове підтвердження коректності даних. Якщо це підтвердження не буде надано протягом 30 днів, домен буде заблокано, поки дані не будуть перевірені.
Політики реєстру
http://www.nominet.org.uk/disputes/drs/policy/
Розмір Домену
Довжина .ME.UK домену повинна бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації ME.UK домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .ME.UK в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження ME.UK домену.
Трансфер без Автоподовження
Безкоштовне автоподовження при перенесенні реєстром не надається для ME.UK зони.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .ME.UK не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.

Додаткові вимоги
Коронавирусная инфекция (COVID-19). Доменные имена, содержащие или связанные со словами 'covid', 'corona', 'pandemic', 'virus' автоматически приостанавливаются в ожидании проверки личности и обоснования

Чудове доменне ім'я на все часи, привносить цінності Великобританії для глобальної аудиторії. .UK - домен, якому довіряють, підійде всім. Ця коротка доменна зона - ваш надійний партнер в глобальному онлайн просторі. Підійде всім, - амбітним стартапам і брендам, студентам і сім'ям, великим бізнесам і приватним особам. Почніть своє цифрове подорож з .UK, зробіть крок до успіху та історії переможця.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .ME.UK відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .ME.UK домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .ME.UK є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .ME.UK і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .ME.UK, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .ME.UK Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .ME.UK домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .ME.UK сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в ME.UK. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .ME.UK Доменного Імені
Захист трансферу .ME.UK доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .ME.UK Домену
При перенесенні домену ME.UK на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Великобританія