.media domains

.MEDIA

Зареєструвати домен в .MEDIA доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .MEDIA

Prices for domains in zone .MEDIA

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
29.99 $ 7.99 $/yr
Подовження
 29.99 $/yr
Трансфер
 29.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
10.99 $/yr

+3.00 $ (+38%)
Подовження
59.99 $/yr

+30.00 $ (+100%)
 
EuroDNS
Реєстрація
11.27 $/yr

+3.28 $ (+41%)
Подовження
56.39 $/yr

+26.40 $ (+88%)
 
GoDaddy
Реєстрація
10.99 $/yr

+3.00 $ (+38%)
Подовження
55.99 $/yr

+26.00 $ (+87%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
30.00 $/yr

+22.01 $ (+275%)
Подовження
50.00 $/yr

+20.01 $ (+67%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
37.98 $/yr

+7.99 $ (+27%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/yr

+26.96 $ (+337%)
Подовження
34.95 $/yr

+4.96 $ (+17%)
 
Dynadot
Реєстрація
Подовження
30.99 $/yr

+1.00 $ (+3%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Довжина Домену
Розмір .MEDIA імені домена знаходиться в рамках від 1 до 63 символів.
Термін дії
Домен в зоні .MEDIA можна купити на термін від одного року до десяти років.
Відкрита Доменна зона
Доменна зона .MEDIA відкрита для реєстрації домену будь-якою людиною або організацією.
Національні Імена
Домен в .MEDIA зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .MEDIA можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів MEDIA. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Домен MEDIA підійде для професійної діяльності компаній, що займаються засобами масової інформації. Це відмінний старт для фрілансерів і блогерів. Тут створюються сайти про музику, мистецтво, новинах, новинки в світі дизайну. Купити домен MEDIA можуть як фізичні, так і юридичні особи. Територіальних обмежень на використання доменної зони немає.

Сфера застосування

Доменна зона актуальна для:

 • Ресурсів про художньому мистецтві.
 • про музику.
 • порталів.
 • про новинки зі світу дизайну, друкованої продукції і т.д.
 • Блогів про мистецтво.
 • Онлайн-галереї або виставки.
 • Сайтів фрілансерів.
 • Студій графічного дизайну і т.д.

Переваги

 • Тематична спрямованість. Доменна зона MEDIA підкреслює зв'язок сайту зі сферою ЗМІ і мистецтва. Користувач за найменуванням може визначити тематику і напрямок вашого порталу. Це підвищує конверсію і скорочує кількість відмов.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Такий домен привертає увагу користувачів і відповідно збільшує трафік. Він вигідно виділяється на тлі інших найменувань. Його легко запам'ятати і в написанні складно помилитися.
 • Вільні місця. Media домен користується попитом в обмеженому середовищі - його використовують для реєстрації сторінок, пов'язаних із засобами масової інформації, мистецтвом. Тому тут ви зможете підібрати собі вільне звучне ім'я.

Реєстрація доменів MEDIA

Щоб приступити до створення сайту, потрібно зареєструвати домен. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 1. Вивчіть обрану зону. Ознайомтеся з сайтами конкурентів, це допоможе зорієнтуватися в мережі. Виберіть кращі на ваш погляд варіанти. На їх основі придумайте власне доменне ім'я для майбутнього сайту. Воно повинно бути ємним і лаконічним - не більше трьох слів. Уникайте цифр і тире, якщо вони не несуть особливого смислового або естетичної навантаження. Завдання найменування полягає в тому, щоб користувач його запам'ятав. Чим коротше і яскравіше комбінація, тим легше це зробити.
 2. Перевірте унікальність обраної послідовності. Для цих цілей розроблені спеціальні сервіси перевірки. Якщо вибране вами найменування вже зайнято, можете звернутися до генератора доменів. Ця програма підбере кілька вільних імен в обраній зоні з урахуванням ваших побажань.
 3. Подайте заявку і оплатіть домен. Додаткових документів для отримання домену в зоні media не потрібно. До оплати послуги домен залишається доступним для реєстрації іншими користувачами.


Найменування реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .MEDIA відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .MEDIA ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.
Підтримка IDN
Доменна зона .MEDIA підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення
Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .MEDIA або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .MEDIA тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .MEDIA домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Безкоштовна Переадресація Домену
Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .MEDIA на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.MEDIA, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.MEDIA, це можливо за допомогою служб Regery.
Безкоштовне Перенаправлення Пошти
Перенаправляйте пошту з домену в зоні .MEDIA на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.
Безкоштовне Блокування .MEDIA Домену
Безкоштовне блокування .MEDIA домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.
Швидке Перенесення .MEDIA Домену
Перенесення домену .MEDIA до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .MEDIA за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .MEDIA домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Легка Панель Управління
Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління
Підтримка клієнтів
Підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Новини &amp Інформація

52.99 $/рік
20.99 $/рік
10.99 $/рік
15.99 $/рік
39.69 $/рік
10.99 $/рік
7.99 $/рік
8.99 $/рік
3.99 $/рік
3.99 $/рік
31.99 $/рік
916.99 $/рік
27.99 $/рік
20.99 $/рік
5.69 $/рік
31.99 $/рік
8.69 $/рік