.pictures domains

.PICTURES

Зареєструвати домен в .PICTURES доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .PICTURES

Prices for domains in zone .PICTURES

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
8.96 $ 8.49 $/yr
Подовження
 8.96 $/yr
Трансфер
 8.69 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Epik
Реєстрація
34.95 $/yr

+26.46 $ (+312%)
Подовження
34.95 $/yr

+25.99 $ (+290%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
15.00 $/yr

+6.51 $ (+77%)
Подовження
15.00 $/yr

+6.04 $ (+67%)
 
GoDaddy
Реєстрація
14.99 $/yr

+6.50 $ (+77%)
Подовження
14.99 $/yr

+6.03 $ (+67%)
 
Gandi.net
Реєстрація
14.60 $/yr

+6.11 $ (+72%)
Подовження
14.96 $/yr

+6.00 $ (+67%)
 
Namecheap
Реєстрація
9.98 $/yr

+1.49 $ (+18%)
Подовження
11.98 $/yr

+3.02 $ (+34%)
 
EuroDNS
Реєстрація
10.36 $/yr

+1.87 $ (+22%)
Подовження
11.91 $/yr

+2.95 $ (+33%)
 
Google Domains
Реєстрація
11.00 $/yr

+2.51 $ (+30%)
Подовження
11.00 $/yr

+2.04 $ (+23%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Розмір Домену
Довжина .PICTURES домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .PICTURES доменного імені становить від одного року до десяти років.
Проста Реєстрація .PICTURES Домену
Зареєструвати відповідний домен в .PICTURES зоні, легко купити .PICTURES доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Інтернаціональні Імена
Завдяки підтримці IDN, домен в зоні .PICTURES може містити інтернаціональні символи і імена.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .PICTURES в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження PICTURES домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів PICTURES. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .PICTURES. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .PICTURES одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .PICTURES введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .PICTURES відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .PICTURES домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .PICTURES може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .PICTURES доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Загальна Доменна зона
Доменна зона .PICTURES є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .PICTURES і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .PICTURES, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .PICTURES Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .PICTURES домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .PICTURES сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в PICTURES. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .PICTURES Доменного Імені
Захист трансферу .PICTURES доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Легке Перенесення .PICTURES Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .PICTURES до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Фотографія

11.99 $/рік
15.99 $/рік
15.99 $/рік
8.49 $/рік
15.99 $/рік
3.69 $/рік
22.98 $/рік
2.69 $/рік