.pictures domains

.PICTURES

Зареєструвати домен в .PICTURES доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .PICTURES

Ціни на домени в зоні .PICTURES

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
8.96 $ 6.99 $/рік
Подовження
 8.96 $/рік
Трансфер
 8.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Epik
Реєстрація
34.95 $/рік

+27.96 $ (+400%)
Подовження
34.95 $/рік

+25.99 $ (+290%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
15.00 $/рік

+8.01 $ (+115%)
Подовження
15.00 $/рік

+6.04 $ (+67%)
 
GoDaddy
Реєстрація
14.99 $/рік

+8.00 $ (+114%)
Подовження
14.99 $/рік

+6.03 $ (+67%)
 
Gandi.net
Реєстрація
14.60 $/рік

+7.61 $ (+109%)
Подовження
14.96 $/рік

+6.00 $ (+67%)
 
Namecheap
Реєстрація
9.98 $/рік

+2.99 $ (+43%)
Подовження
11.98 $/рік

+3.02 $ (+34%)
 
Google Domains
Реєстрація
11.00 $/рік

+4.01 $ (+57%)
Подовження
11.00 $/рік

+2.04 $ (+23%)
 
EuroDNS
Реєстрація
8.58 $/рік

+1.59 $ (+23%)
Подовження
10.10 $/рік

+1.14 $ (+13%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Довжина .PICTURES домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .PICTURES можна купити на термін від одного року до десяти років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .PICTURES в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження PICTURES домену.
Національні Імена
Домен в .PICTURES зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .PICTURES не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .PICTURES. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .PICTURES одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .PICTURES введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .PICTURES відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .PICTURES домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .PICTURES може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .PICTURES доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .PICTURES і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .PICTURES тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .PICTURES домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .PICTURES Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .PICTURES домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .PICTURES сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в PICTURES. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .PICTURES Доменного Імені
Захист трансферу .PICTURES доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .PICTURES Домену
Перенесення домену .PICTURES до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .PICTURES за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .PICTURES домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Фотографія

9.99 $/рік
15.99 $/рік
15.99 $/рік
6.96 $/рік
11.79 $/рік
27.49 $/рік
22.98 $/рік
2.49 $/рік