.pizza domains

.PIZZA

Зареєструвати домен в .PIZZA доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .PIZZA

Prices for domains in zone .PIZZA

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
39.99 $ 15.99 $/yr
Подовження
 39.99 $/yr
Трансфер
 39.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
EuroDNS
Реєстрація
20.56 $/yr

+4.57 $ (+29%)
Подовження
79.17 $/yr

+39.18 $ (+98%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
53.20 $/yr

+37.21 $ (+233%)
Подовження
76.00 $/yr

+36.01 $ (+90%)
 
GoDaddy
Реєстрація
19.99 $/yr

+4.00 $ (+25%)
Подовження
75.99 $/yr

+36.00 $ (+90%)
 
Epik
Реєстрація
39.95 $/yr

+23.96 $ (+150%)
Подовження
75.00 $/yr

+35.01 $ (+88%)
 
Gandi.net
Реєстрація
72.57 $/yr

+56.58 $ (+354%)
Подовження
73.82 $/yr

+33.83 $ (+85%)
 
Google Domains
Реєстрація
60.00 $/yr

+44.01 $ (+275%)
Подовження
60.00 $/yr

+20.01 $ (+50%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
50.98 $/yr

+10.99 $ (+27%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Розмір Домену
Довжина .PIZZA домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .PIZZA можна купити на термін від одного року до десяти років.
Проста Реєстрація .PIZZA Домену
Зареєструвати відповідний домен в .PIZZA зоні, легко купити .PIZZA доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Національні Імена
Домен в .PIZZA зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .PIZZA в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження PIZZA домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів PIZZA. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .PIZZA. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .PIZZA одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .PIZZA введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .PIZZA відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .PIZZA домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .PIZZA може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .PIZZA доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .PIZZA і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .PIZZA тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .PIZZA домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .PIZZA Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .PIZZA домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .PIZZA сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в PIZZA. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .PIZZA Доменного Імені
Захист трансферу .PIZZA доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .PIZZA Домену
Перенесення домену .PIZZA до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .PIZZA за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .PIZZA домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Їжа & Напої

11.99 $/рік
24.49 $/рік
9.99 $/рік
15.99 $/рік
8.49 $/рік
8.49 $/рік
24.49 $/рік
14.99 $/рік
27.69 $/рік