.rich domains

.RICH

Зареєструвати домен в .RICH доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .RICH

Prices for domains in zone .RICH

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
 1989.99 $/yr
Подовження
 1989.99 $/yr
Трансфер
 1989.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
GoDaddy
Реєстрація
3499.99 $/yr

+1510.00 $ (+76%)
Подовження
3499.99 $/yr

+1510.00 $ (+76%)
 
Moniker
Реєстрація
3167.00 $/yr

+1177.01 $ (+59%)
Подовження
3468.00 $/yr

+1478.01 $ (+74%)
 
123 Reg
Реєстрація
3151.93 $/yr

+1161.94 $ (+58%)
Подовження
3151.93 $/yr

+1161.94 $ (+58%)
 
Name.com
Реєстрація
2974.99 $/yr

+985.00 $ (+49%)
Подовження
2974.99 $/yr

+985.00 $ (+49%)
 
Epik
Реєстрація
2499.00 $/yr

+509.01 $ (+26%)
Подовження
2499.00 $/yr

+509.01 $ (+26%)
 
EuroDNS
Реєстрація
2133.67 $/yr

+143.68 $ (+7%)
Подовження
2370.74 $/yr

+380.75 $ (+19%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
2199.00 $/yr

+209.01 $ (+11%)
Подовження
2199.00 $/yr

+209.01 $ (+11%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .RICH домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації RICH домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .RICH не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .RICH в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження RICH домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів RICH. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

Домен RICH

Домен .RICH актуальний для заможних людей і компаній, що займаються виробництвом, продажем високоякісних і дорогих товарів. Ресурс не має чіткої територіальної прив'язки і може використовуватися в будь-якій країні світу. Купити домен .RICH можна для особистого користування і корпоративних потреб.

Сфера використання

Портал з таким найменуванням в адресному рядку можна використовувати для:

 • Особистого блогу чи сайту. Якщо ви багата людина і хочете розповісти про себе, своїх близький або будь-яких сторонніх речах, то .rich domain ідеально підійде для цього. Таке помітне найменування відразу виділить вас з тисячі інших тематичних ресурсів.
 • Інтернет-магазину. Якщо ви займаєтеся виробництвом і продажем товарів для багатих людей, то таку назву благотворно позначиться на просуванні вашої сторінки. Доменне ім'я відразу поставить статус ваших товарів і позначить коло можливих клієнтів.
 • Сайту з пропозицією послуг. Тут може розміщуватися інформація про спортивні та культурні заходи преміум-класу. Елітні місця на курорти та фестивалі.

Переваги

Доменне ім'я має ряд переваг в порівнянні з іншими назвами:

 • Багатофункціональність - ресурс можна адаптувати для різного контенту. Тут можуть бути розміщені особисті сторінки, сайти магазинів, новинні портали, сторінки, присвячені якого-небудь заходу.
 • Звучність - сайт відразу позначає свою специфіку. Відвідувач бачить назву в адресному рядку і оцінює специфіку ресурсу. Таке ім'я, пов'язане зі статусом людини або орієнтованістю на клієнта виробництва, благотворно впливає на просування сторінки в мережі.
 • Можливість вибору - зона реєстрації з'явилася порівняно недавно. Тут багато вільних найменувань.

Реєстрація доменів .RICH

Щоб придбати доменне ім'я, потрібно виконати наступні дії:

 1. Ознайомтеся з раніше створеними сайтами в обраній зоні. Особливу увагу зверніть на сторінки схожі за тематикою з вашим майбутнім ресурсом.
 2. Придумайте унікальну послідовність символів для адресного рядка. Від того наскільки вдалим буде ваше найменування, залежить успіх просування всього сайту в мережі. В ідеалі комбінація повинна співвідноситися з тематикою ресурсу. Не варто використовувати довгі словосполучення. Максимально допустимий обсяг - три слова. Послідовність букв повинна легко читатися і запам'ятовуватися.
 3. Визначте ступінь унікальності. Для перевірки можна скористатися полем пошуку у верхній частині сторінки. Зазначена доменна зона має велику кількість вільних місць, тому підібрати гарне найменування нескладно.
 4. Заповніть заявку на покупку. Тут вам потрібно вказати свої контактні дані. Додаткові документи для реєстрації не потрібні.

Доменні імена .RICH реєструються після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії. Ресурс переходить у володіння покупця не пізніше ніж через дві години після оплати.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .RICH відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .RICH домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .RICH і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .RICH тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .RICH домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .RICH Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .RICH домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .RICH сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в RICH. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .RICH Доменного Імені
Захист трансферу .RICH доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .RICH Домену
При перенесенні домену RICH на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .RICH домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Фінанси

5.69 $/рік
13.99 $/рік
10.99 $/рік
13.99 $/рік
13.99 $/рік
8.99 $/рік
7.99 $/рік
10.99 $/рік
13.99 $/рік
13.99 $/рік
43.99 $/рік
13.99 $/рік
13.99 $/рік
10.99 $/рік
7.99 $/рік
10.99 $/рік
8.99 $/рік
10.99 $/рік
13.99 $/рік
5.99 $/рік
739.99 $/рік
5.89 $/рік
13.99 $/рік
724.99 $/рік
8.99 $/рік