.su domains

.SU

Реєстрація домену .SU - традиція в теперішньому часі

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .SU

Ціни на домени в зоні .SU

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
7.69 $ 6.89 $/рік
Подовження
 7.69 $/рік
Трансфер
 7.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Instra
Реєстрація
105.00 $/рік

+98.11 $ (+1424%)
Подовження
105.00 $/рік

+97.31 $ (+1265%)
 
AtakDomain
Реєстрація
60.00 $/рік

+53.11 $ (+771%)
Подовження
60.00 $/рік

+52.31 $ (+680%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
39.99 $/рік

+33.10 $ (+480%)
Подовження
39.99 $/рік

+32.30 $ (+420%)
 
EuroDNS
Реєстрація
32.11 $/рік

+25.22 $ (+366%)
Подовження
32.11 $/рік

+24.42 $ (+318%)
 
101 Domain
Реєстрація
24.99 $/рік

+18.10 $ (+263%)
Подовження
28.99 $/рік

+21.30 $ (+277%)
 
Gandi.net
Реєстрація
28.31 $/рік

+21.42 $ (+311%)
Подовження
28.31 $/рік

+20.62 $ (+268%)
 
Moniker
Реєстрація
22.49 $/рік

+15.60 $ (+226%)
Подовження
22.49 $/рік

+14.80 $ (+192%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Розмір .SU домену повинен бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Термін Дії
Домен в зоні .SU можна купити на 1 рік.

Являє собою домен .SU національний домен, який відноситься до Радянського Союзу, а також подальшого пострадянського простору. Фактично, цей домен був створений до розвалу СРСР, але, в той же самий час, активно використовується і після настання 1991 року. Для багатьох потенційних користувачів, такий домен СРСР є своєрідною ностальгією, що дозволить використовувати його в майбутньому для розміщення власних ресурсів. Нижче пропонується провести аналіз даного доменного імені, дізнатися, що і як рекомендується робити з сайтом на імені.

Специфіка реєстрації домена .SU в даний час

Фактично, сьогодні SU домен знаходиться під безпосереднім керівництвом підприємства «Фонд Розвитку мережі Інтернет». Він не належить до категорії географічних майданчиків, що пов'язано з тим, що країни, до якої він був приписаний спочатку вже давно більш немає. Знаючи, чий домен, немає ніякої можливості знайти його в переліку встановлених кодів, зазначених у цьому аспекті в регламентує стандарті ISO 3166-1. Отже, він не підпадає під визначення географічних доменів, але кодування має положення «зарезервований», що в подальшому забезпечує його невиділення під інші потреби.

Сьогодні, домен в зоні SU, користується попитом, на ньому як реєстратори акредитовані в Росії близько дванадцяти спеціальних компаній. Кожен такий реєстратор має власні партнерські угоди, складені з численними комерційними компаніями та фізичними особами. Фонд при цьому не має ніяких угод безпосередньо з компаніями, реєстраторами. Крім цього, забезпечується повноцінна підтримка численних доменних імен розглянутого другого рівня, які були спеціально зареєстровані їм безпосередньо до 01.10.2001 року. Саме з цієї причини, рекомендується зареєструвати домен SU, що можна зробити за все в кілька кліків.

Ключові особливості доменів .SU

До особливостей, з урахуванням яких може бути проведена реєстрація домену SU, можна віднести наступне:

Доменне ім'я є для покупки як організаціям, так і приватним особам. Останнім часом часто використовується для отримання гучного імені сайту.
Варто відзначити і деяка зміна показника вартості, яке відбулося в зв'язку з виконанням пам'ятної дати для даного домена в 2010 році. Тоді, організаціям було дозволено купити домен Su за зниженою ціною.

При підборі імені потрібно врахувати, що можлива довжина коливається в межах 3-63 символів - це мінімальна та максимальна кількість, яка може вибрати користувач. Забезпечується підтримка доменів IDN, що стане ідеальним рішенням для організації і компанії.

Національна Доменна зона для Всіх

Доменна зона .SU це gccTLD зона. Це означає, що це національна доменна зона (ccTLD такі як .RU, SU, EU), яка відкрита для всіх (gTLD як .COM). До таких доменних зон відносяться доменна зона держави Тувалу .TV, яку використовують для телебачення, а також доменна зона Чорногорії .ME, яку часто використовують блогери.

Територіальна Доменна зона

.SU це національна доменна зона (ccTLD). Такі доменні зони резервуються державами, островами або штатами. Часто складаються з двох символів, наприклад .UA, .US, .EU, .UK, DE. Також існують gccTLD це коли з одного боку доменна зона відноситься до країни, а з іншого боку вона підходить не тільки до країни. Наприклад доменна зона Колумбії .CO часто використовується різними компаніями по всьому світу.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Протекція Whois даних по домену Безкоштовно

Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони

Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно

Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected] З сервісами Regery це легко і просто!

Швидке Перенесення .SU Домену

Перенесення домену .SU до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .SU за Вас безкоштовно.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Автоподовження

Термін дії домену в зоні .SU тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .SU домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.

Форвардинг .SU Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .SU домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .SU сайту на новий ресурс.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Захист Трансферу .SU Доменного Імені

Захист трансферу .SU доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Якісна Підтримка

Компанія Regery надає якісну цілодобову підтримку клієнтів все 7 днів на тиждень

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Декілька Мов

Реєструвати обране ім'я в зоні .SU можна рідною або англійською мовою

Інші доменні зони в категорії Росія

2.49 $/рік
2.49 $/рік
2.39 $/рік
8.99 $/рік
8.99 $/рік
2.39 $/рік
8.99 $/рік
2.39 $/рік
2.39 $/рік
2.39 $/рік
2.39 $/рік
2.39 $/рік
2.39 $/рік
2.39 $/рік
2.29 $/рік
5.99 $/рік
27.99 $/рік
6.99 $/рік