.vinnica.ua domains

.VINNICA.UA

Зареєструвати домен в .VINNICA.UA доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .VINNICA.UA

Ціни на домени в зоні .VINNICA.UA

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
3.99 $ 3.69 $/рік
Подовження
 3.99 $/рік
Трансфер
 3.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
101 Domain
Реєстрація
18.99 $/рік

+15.30 $ (+415%)
Подовження
24.49 $/рік

+20.50 $ (+514%)
 
Nic.ua
Реєстрація
6.74 $/рік

+3.05 $ (+83%)
Подовження
6.74 $/рік

+2.75 $ (+69%)
 
Imena.ua
Реєстрація
6.52 $/рік

+2.83 $ (+77%)
Подовження
6.52 $/рік

+2.53 $ (+63%)
 
HostPro
Реєстрація
5.57 $/рік

+1.88 $ (+51%)
Подовження
5.57 $/рік

+1.58 $ (+40%)
 
Regtons
Реєстрація
4.87 $/рік

+1.18 $ (+32%)
Подовження
4.87 $/рік

+0.88 $ (+22%)
 
Subreg
Реєстрація
4.87 $/рік

+1.18 $ (+32%)
Подовження
4.87 $/рік

+0.88 $ (+22%)
 
Hostiq
Реєстрація
10.75 $/рік

+7.06 $ (+191%)
Подовження
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Довжина .VINNICA.UA домену повинна бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .VINNICA.UA можна купити на термін від одного року до десяти років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .VINNICA.UA в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження VINNICA.UA домену.
Національні Імена
Домен в .VINNICA.UA зоні може містити у своєму імені національні літери і слова завдяки реалізованій підтримці стандарту IDN.
Ця зона VINNICA.UA дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .VINNICA.UA не містить регіональних обмежень - кожен може мати .VINNICA.UA домен.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
DNSSEC не підтримується
Regery не підтримує DNSSEC для доменів VINNICA.UA. Неможливо підписати доменну зону в реєстрі

.VINNICA.UA є відмінним вибором для компаній, приватних осіб і організацій, які розташовуються в місті Вінниця, Україна. Дане ім'я відкрито для реєстрації для всіх і не вимагає попередньої реєстрації торгової марки або наявності зареєстрованої юридичної особи.

Процес реєстрації включає в себе автоматичне резервування доменного імені в зоні .VN.UA.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .VINNICA.UA відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .VINNICA.UA домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .VINNICA.UA може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .VINNICA.UA доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Територіальна Доменна зона
.VINNICA.UA це національна доменна зона (ccTLD). Такі доменні зони резервуються державами, островами або штатами. Часто складаються з двох символів, наприклад .UA, .US, .EU, .UK, DE. Також існують gccTLD це коли з одного боку доменна зона відноситься до країни, а з іншого боку вона підходить не тільки до країни. Наприклад доменна зона Колумбії .CO часто використовується різними компаніями по всьому світу.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .VINNICA.UA і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .VINNICA.UA тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .VINNICA.UA домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .VINNICA.UA Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .VINNICA.UA домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .VINNICA.UA сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в VINNICA.UA. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .VINNICA.UA Доменного Імені
Захист трансферу .VINNICA.UA доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .VINNICA.UA Домену
Перенесення домену .VINNICA.UA до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .VINNICA.UA за Вас безкоштовно.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .VINNICA.UA домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Україна

32.99 $/рік
7.49 $/рік
4.99 $/рік
5.99 $/рік
8.99 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
6.99 $/рік
4.89 $/рік
5.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
0.99 $/рік
7.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
4.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
3.69 $/рік
4.99 $/рік
4.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
5.99 $/рік
5.29 $/рік
5.49 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік