.vision domains

.VISION

Домен .VISION - сайти для офтальміки і не тільки

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .VISION

Ціни на домени в зоні .VISION

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
 25.49 $/рік
Подовження
 25.49 $/рік
Трансфер
 25.49 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
GoDaddy
Реєстрація
42.99 $/рік

+17.50 $ (+69%)
Подовження
42.99 $/рік

+17.50 $ (+69%)
 
Gandi.net
Реєстрація
41.21 $/рік

+15.72 $ (+62%)
Подовження
41.21 $/рік

+15.72 $ (+62%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/рік

+14.51 $ (+57%)
Подовження
40.00 $/рік

+14.51 $ (+57%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/рік

+9.46 $ (+37%)
Подовження
34.95 $/рік

+9.46 $ (+37%)
 
Google Domains
Реєстрація
30.00 $/рік

+4.51 $ (+18%)
Подовження
30.00 $/рік

+4.51 $ (+18%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
29.98 $/рік

+4.49 $ (+18%)
 
EuroDNS
Реєстрація
Подовження
29.78 $/рік

+4.29 $ (+17%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .VISION можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Ця зона VISION дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .VISION не містить регіональних обмежень - кожен може мати .VISION домен.
Національні Символи
Доменна зона .VISION підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Проста Реєстрація .VISION Домену
Зареєструвати відповідний домен в .VISION зоні, легко купити .VISION доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Довжина Доменного Імені
Довжина доменного імені в .VISION зоні становить від 2 до 63 букв.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .VISION доменного імені становить від одного до десяти років.

Домени Vision

Купити домен vision можна як для особистого використання, так і для корпоративних потреб. Спрямованість ресурсу задається в назві: слово vision перекладається як зір. Тому domain .vision підійдуть для людей або організацій, безпосередньо пов'язаних з оптикою, очима і здоров'ям.

Однак це не єдиний напрямок, який можна висвітлювати на такому ресурсі. Vision це не тільки зір, в буквальному сенсі слова, а й точка зору, погляд на речі. Таке трактування дає поживу для фантазії порталам з альтернативною точкою зору на політику, релігію, світові події. Домени vision підійдуть для тих, хто хоче висловлювати свою думку.

Сфера використання

Доменне ім'я .vision можна використовувати для:

 • Офтальмологічних установ
 • Ортометричних центрів
 • Клінік лазерної корекції
 • Компаній, що випускають обладнання для проведення корекції зору і інших очних операцій
 • Компаній, що спеціалізуються на випуску контактних лінз і окулярів
 • Приватних клінік, що займаються лікуванням очей і відновленням зору
 • Альтернативного новинного агентства
 • Особистого блога

Переваги

У порівнянні з іншими доменними зонами, зона vision має такі переваги:

 • Багатофункціональність - портал підійде для великих компаній-виробників, невеликих приватних клінік, новинних агентств, особистого блога. Домен доступний приватним особам, а також бізнесменам, IP і ТОВ.
 • Звучність - ім'я підкреслює специфіку ресурсу. Тематика визначена назвою. Це дозволяє зробити ресурс більш запам'ятовується. Особливо якщо найменування перегукується з основною тематикою порталу.
 • Велика кількість вільних найменувань. Доменна зона була зареєстрована в 2014 році. З тих пір вона активно розширюється. Однак до сих пір повністю не вичерпана. Тематична ніша у своєму розпорядженні вільні місцями.

Реєстрація домену vision

Щоб придбати доменне ім'я в зоні vision, потрібно виконати наступні дії:

 1. Вивчіть сайти конкурентів, зареєстровані в зоні. Визначте тенденцію складання найменувань. Проаналізуйте в чому секрет успіху ресурсів, що знаходяться в ТОПі.
 2. Придумайте унікальну комбінацію, грунтуючись на результатах аналізу. Чим цікавіше буде ім'я, тим краще. Якщо найменування підібрано вдало, то це неодмінно вплине на трафік. Добре, коли назва в адресному рядку перегукується зі змістом сайту. Так зростає ймовірність того, що користувач не втече зі сторінки в жаху, бо чекав побачити троянди, а не методи лікування катаракти.
 3. Перевірте комбінацію на унікальність. Перевірка доменного імені здійснюється за допомогою спеціальних сервісів. Ви можете шукати за повним назвам і ключові слова. Підкреслена в назві специфіка бренду, а також облік запитів користувачів позитивно впливають на видачу.
 4. Оформіть запит на купівлю. В анкеті вкажіть контактні дані. Реєстрація відбувається у вільному режимі. Додаткові документи не потрібні.

Найменування буде зареєстровано після перевірки на унікальність. Ваш запит обробляється миттєво, тобто не потрібно чекати цілодобово результату перевірки реєстру. Regery - завжди на сторожі вашого інтернет-бізнесу.

Donuts Реєстр

Доменна зона .VISION знаходиться під управлінням Donuts реєстру. Donuts Inc. - американська компанія, яка володіє понад 300 доменними зонами, одна з яких .VISION. Ці доменні зони мають великий потенціал, всіляко розвиваються і підтримуються реєстром Donuts.

Компанія Regery є реєстратором доменів від Donuts, підтримує величезний список доменних зон, включаючи доменну зону .VISION.

Відкрита Доменна Зона

VISION доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.

Підтримка IDN

Доменна зона .VISION підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.

Загальна Доменна зона

Доменна зона .VISION є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали і Миттєві Сповіщення

Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .VISION і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .VISION на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Простий Трансфер .VISION Домену

Трансфер .VISION домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .VISION домену за Вас безкоштовно.

Зручна Панель Управління

Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .VISION, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

Форвардинг .VISION Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .VISION домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .VISION сайту на новий ресурс.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Захист Трансферу .VISION Доменного Імені

Захист трансферу .VISION доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Охорона здоров'я

11.39 $/рік
38.99 $/рік
38.69 $/рік
38.99 $/рік
11.39 $/рік
38.99 $/рік
25.98 $/рік
23.99 $/рік
38.99 $/рік
15.99 $/рік
11.39 $/рік
56.99 $/рік
66.99 $/рік
27.69 $/рік
54.99 $/рік
192.99 $/рік