.vlaanderen domains

.VLAANDEREN

Зареєструвати домен в .VLAANDEREN доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .VLAANDEREN

Ціни на домени в зоні .VLAANDEREN

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
 27.99 $/рік
Подовження
 27.99 $/рік
Трансфер
 27.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
1&1 Ionos
Реєстрація
50.00 $/рік

+22.01 $ (+79%)
Подовження
50.00 $/рік

+22.01 $ (+79%)
 
OnlyDomains
Реєстрація
49.99 $/рік

+22.00 $ (+79%)
Подовження
49.99 $/рік

+22.00 $ (+79%)
 
101 Domain
Реєстрація
41.99 $/рік

+14.00 $ (+50%)
Подовження
47.49 $/рік

+19.50 $ (+70%)
 
Moniker
Реєстрація
42.99 $/рік

+15.00 $ (+54%)
Подовження
42.99 $/рік

+15.00 $ (+54%)
 
Gandi.net
Реєстрація
42.14 $/рік

+14.15 $ (+51%)
Подовження
42.14 $/рік

+14.15 $ (+51%)
 
EuroDNS
Реєстрація
32.30 $/рік

+4.31 $ (+15%)
Подовження
32.30 $/рік

+4.31 $ (+15%)
 
Hover
Реєстрація
31.99 $/рік

+4.00 $ (+14%)
Подовження
31.99 $/рік

+4.00 $ (+14%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Довжина .VLAANDEREN домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації VLAANDEREN домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .VLAANDEREN в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження VLAANDEREN домену.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .VLAANDEREN не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .VLAANDEREN. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .VLAANDEREN одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .VLAANDEREN введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .VLAANDEREN відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .VLAANDEREN домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .VLAANDEREN і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .VLAANDEREN тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .VLAANDEREN домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .VLAANDEREN Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .VLAANDEREN домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .VLAANDEREN сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в VLAANDEREN. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .VLAANDEREN Доменного Імені
Захист трансферу .VLAANDEREN доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .VLAANDEREN Домену
При перенесенні домену VLAANDEREN на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .VLAANDEREN домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Бельгія

22.99 $/рік