.vn.ua domains

.VN.UA

Зареєструвати домен в .VN.UA доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .VN.UA

Ціни на домени в зоні .VN.UA

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
3.99 $ 3.69 $/рік
Подовження
 3.99 $/рік
Трансфер
 3.69 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
101 Domain
Реєстрація
29.49 $/рік

+25.80 $ (+699%)
Подовження
36.99 $/рік

+33.00 $ (+827%)
 
Imena.ua
Реєстрація
6.68 $/рік

+2.99 $ (+81%)
Подовження
6.68 $/рік

+2.69 $ (+67%)
 
Nic.ua
Реєстрація
6.19 $/рік

+2.50 $ (+68%)
Подовження
6.19 $/рік

+2.20 $ (+55%)
 
HostPro
Реєстрація
5.57 $/рік

+1.88 $ (+51%)
Подовження
5.57 $/рік

+1.58 $ (+40%)
 
Ukraine.com.ua
Реєстрація
5.44 $/рік

+1.75 $ (+47%)
Подовження
5.44 $/рік

+1.45 $ (+36%)
 
Hosting.xyz
Реєстрація
4.74 $/рік

+1.05 $ (+28%)
Подовження
4.74 $/рік

+0.75 $ (+19%)
 
Hostiq
Реєстрація
10.00 $/рік

+6.31 $ (+171%)
Подовження
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Розмір .VN.UA домену повинен бути мінімум 1 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .VN.UA можна купити на термін від одного року до десяти років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .VN.UA в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження VN.UA домену.
Національні Символи
Доменна зона .VN.UA підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Проста Реєстрація .VN.UA Домену
Зареєструвати відповідний домен в .VN.UA зоні, легко купити .VN.UA доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
DNSSEC не підтримується
Regery не підтримує DNSSEC для доменів VN.UA. Неможливо підписати доменну зону в реєстрі

Реєстрація доменів vn.ua

Працюючим в Вінниці і області компаніям, а також приватним особам і організаціям, рекомендується мати домен VN.UA, причому купити його можна за вигідною ціною. Зареєстровано кілька тисяч імен в цій зоні. Для бізнесу дуже важливо онлайн присутність в регіонах. Оформити замовлення можна за кілька хвилин.

Особливості зони VN.UA

Реєструвати домен vn ua можна відразу на 10 років. Мінімальний термін один рік. Клієнти можуть підібрати назву:

 • персонального блогу;
 • сайту-візитці;
 • інтернет-магазину;
 • новинному ресурсу або розважального.

Допустима довжина назви 1-63 символу. Написання імені може починатися з будь-якої букви, цифри або закінчувати ними. Допускаються символи a-z, A-Z, 0-9, тире, є можливість комбінувати їх.

Якщо вирішено купити домен VN.UA необхідно пам'ятати, що після закінчення 30 денного періоду, який починається з дня закінчення строку реєстрації, ім'я буде видалено. Але є послуга відновлення. Скористатися їй можна протягом 30 днів з дня видалення. Важливо знати, що її вартість у кілька разів вища за ціну реєстрації.

Причин зареєструвати домен VN.UA дуже багато:

 • Доступний для всіх бажаючих.
 • Низька вартість покупки і продовження.
 • Багато вільних імен.
 • Простота оформлення.

Домен VN.UA регіональний, другого рівня. Він складова частина зони UA. Підтримуються кирилиця, технологія IDN. Національні доменні імена кодуються в punycode. Після чого реджері автоматично переведе їх в потрібний формат. Тому полегшується і прискорюється пошук, управління.

Важлива інформація

Можлива реєстрація доменів VN.UA за вигідною ціною. Не потрібні якісь спеціальні знання щоб зрозуміти, як керувати ним. Більшістю функцій домену доступні з панелі, в особистому кабінеті. Користувачі можуть вказати свою адресу електронної пошти, піддомени, ftp. За допомогою ftp можна завантажувати на сайт контент, дані, архіви. Клієнтам буде відправлятися інформація про стан домену. Моніторинг проводиться постійно за багатьма параметрами.

Клієнту сервісу немає необхідності переживати про продовження. Про це подбали фахівці. Підтримується автоматичне продовження. Після закінчення терміну реєстрації, в кабінеті будуть збережені домени та SSL сертифікати, всі інші продукти.
Щоб відвідувачі сайту, клієнти, покупці, швидко запам'ятали ресурс в зоні VN.UA його назва повинна бути простою, короткою, повинна в'їдатися в пам'ять та ефектною. Багато хто вказує номер телефону компанії в цій якості або її адресу. Бажано щоб ім'я писалося так само, як воно вимовляється. Якщо клієнт вирішить перенести домени від іншого реєстратора йому не потрібно буде оплачувати продовження ще рік. Процес цей простий, автоматичний і безризиковий.

Купуючи VN.UA клієнти отримують безліч переваг. Користувачам сервісу гарантується безпека, багато різних безкоштовних сервісів, грамотна підтримка, якісне обслуговування. Щоб переконатися, зайнятий домен в зоні .VN.UA або вільний, потрібно ввести вибрану назву для ресурсу в спеціальну форму.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .VN.UA відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .VN.UA домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Багатомовність
Домен в зоні .VN.UA може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .VN.UA доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Доменна зона Країни
Доменна зона .VN.UA - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .VN.UA і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Служба автооновлення
Служба автооновлення буде піклуватися про Ваш домен в зоні .VN.UA і продовжить його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.
Форвардинг .VN.UA Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .VN.UA домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .VN.UA сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в VN.UA. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .VN.UA Доменного Імені
Захист трансферу .VN.UA доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .VN.UA Домену
Перенесення домену .VN.UA до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .VN.UA за Вас безкоштовно.
IDN Підтримка
Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.
Проста і швидка система DNS
Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Україна

32.99 $/рік
7.49 $/рік
4.99 $/рік
5.99 $/рік
8.99 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
6.99 $/рік
4.89 $/рік
5.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
0.99 $/рік
7.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
4.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
4.99 $/рік
4.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
5.99 $/рік
5.29 $/рік
5.49 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік