.vn.ua domains

.VN.UA

Зареєструвати домен в .VN.UA доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .VN.UA

Prices for domains in zone .VN.UA

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
3.99 $ 3.69 $/yr
Подовження
 3.99 $/yr
Трансфер
 3.69 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
101 Domain
Реєстрація
29.49 $/yr

+25.80 $ (+699%)
Подовження
38.99 $/yr

+35.00 $ (+877%)
 
Imena.ua
Реєстрація
6.98 $/yr

+3.29 $ (+89%)
Подовження
6.98 $/yr

+2.99 $ (+75%)
 
Nic.ua
Реєстрація
6.19 $/yr

+2.50 $ (+68%)
Подовження
6.19 $/yr

+2.20 $ (+55%)
 
HostPro
Реєстрація
4.46 $/yr

+0.77 $ (+21%)
Подовження
5.57 $/yr

+1.58 $ (+40%)
 
Ukraine.com.ua
Реєстрація
5.36 $/yr

+1.67 $ (+45%)
Подовження
5.36 $/yr

+1.37 $ (+34%)
 
Hosting.xyz
Реєстрація
5.24 $/yr

+1.55 $ (+42%)
Подовження
5.24 $/yr

+1.25 $ (+31%)
 
Hostiq
Реєстрація
10.00 $/yr

+6.31 $ (+171%)
Подовження
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Довжина Домену
Довжина домену в зоні .VN.UA знаходиться в межах від 1 до 63 символів.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .VN.UA доменного імені становить від одного до десяти років.
Легка Реєстрація .VN.UA Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .VN.UA, легко вибрати вільний .VN.UA домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Національні Символи
Доменна зона .VN.UA підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .VN.UA можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
DNSSEC не підтримується
Regery не підтримує DNSSEC для доменів VN.UA. Неможливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.

Реєстрація доменів vn.ua

Працюючим в Вінниці і області компаніям, а також приватним особам і організаціям, рекомендується мати домен VN.UA, причому купити його можна за вигідною ціною. Зареєстровано кілька тисяч імен в цій зоні. Для бізнесу дуже важливо онлайн присутність в регіонах. Оформити замовлення можна за кілька хвилин.

Особливості зони VN.UA

Реєструвати домен vn ua можна відразу на 10 років. Мінімальний термін один рік. Клієнти можуть підібрати назву:

 • персонального блогу;
 • сайту-візитці;
 • інтернет-магазину;
 • новинному ресурсу або розважального.

Допустима довжина назви 1-63 символу. Написання імені може починатися з будь-якої букви, цифри або закінчувати ними. Допускаються символи a-z, A-Z, 0-9, тире, є можливість комбінувати їх.

Якщо вирішено купити домен VN.UA необхідно пам'ятати, що після закінчення 30 денного періоду, який починається з дня закінчення строку реєстрації, ім'я буде видалено. Але є послуга відновлення. Скористатися їй можна протягом 30 днів з дня видалення. Важливо знати, що її вартість у кілька разів вища за ціну реєстрації.

Причин зареєструвати домен VN.UA дуже багато:

 • Доступний для всіх бажаючих.
 • Низька вартість покупки і продовження.
 • Багато вільних імен.
 • Простота оформлення.

Домен VN.UA регіональний, другого рівня. Він складова частина зони UA. Підтримуються кирилиця, технологія IDN. Національні доменні імена кодуються в punycode. Після чого реджері автоматично переведе їх в потрібний формат. Тому полегшується і прискорюється пошук, управління.

Важлива інформація

Можлива реєстрація доменів VN.UA за вигідною ціною. Не потрібні якісь спеціальні знання щоб зрозуміти, як керувати ним. Більшістю функцій домену доступні з панелі, в особистому кабінеті. Користувачі можуть вказати свою адресу електронної пошти, піддомени, ftp. За допомогою ftp можна завантажувати на сайт контент, дані, архіви. Клієнтам буде відправлятися інформація про стан домену. Моніторинг проводиться постійно за багатьма параметрами.

Клієнту сервісу немає необхідності переживати про продовження. Про це подбали фахівці. Підтримується автоматичне продовження. Після закінчення терміну реєстрації, в кабінеті будуть збережені домени та SSL сертифікати, всі інші продукти.
Щоб відвідувачі сайту, клієнти, покупці, швидко запам'ятали ресурс в зоні VN.UA його назва повинна бути простою, короткою, повинна в'їдатися в пам'ять та ефектною. Багато хто вказує номер телефону компанії в цій якості або її адресу. Бажано щоб ім'я писалося так само, як воно вимовляється. Якщо клієнт вирішить перенести домени від іншого реєстратора йому не потрібно буде оплачувати продовження ще рік. Процес цей простий, автоматичний і безризиковий.

Купуючи VN.UA клієнти отримують безліч переваг. Користувачам сервісу гарантується безпека, багато різних безкоштовних сервісів, грамотна підтримка, якісне обслуговування. Щоб переконатися, зайнятий домен в зоні .VN.UA або вільний, потрібно ввести вибрану назву для ресурсу в спеціальну форму.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .VN.UA відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .VN.UA ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.
Підтримка IDN
Доменна зона .VN.UA підтримує стандарт Національних Доменних Імен. Такі доменні імена найчастіше включають розширений набір символів, які з самого початку не підтримувалися базовими стандартами Доменних Імен. Підтримка IDN забезпечує можливість реєстрації доменних імен на різних мовах, список яких визначається для кожної конкретної доменної зони. Національні Доменні Імена в системі DNS представляються у вигляді спеціального коду (punycode). Regery автоматично перетворює доменні імена в необхідний формат для полегшення пошуку та управління продуктами.
Доменна зона Країни
Доменна зона .VN.UA - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me
Відкрийте додаткові можливості від Regery для Вашого бізнесу
Сигнали & Повідомлення
Моніторинг стану вашого доменного імені в зоні .VN.UA або в іншій доменній зоні, і отримання миттєвих повідомлень.
Захист Whois Контактів Безкоштовно
Безкоштовний захист контактних даних в Whois інформації для Вашого домену. Деякі доменні зони не можуть використовувати цю функцію згідно з політикою реєстру. Уточнюйте в документації на реєстрі доменної зони.
Служба автооновлення
Служба автооновлення буде піклуватися про Ваш домен в зоні .VN.UA і продовжить його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.
Безкоштовна Переадресація Домену
Безкоштовно переадресовуйте своє доменне ім'я в зоні .VN.UA на новий веб-сайт, хто завгодно, хто відкриває це доменне ім'я в браузері, переміщається безпосередньо на ваш новий сайт. Наприклад, у вас є старий веб-сайт: my-old-shop.VN.UA, і вам потрібно переадресувати всіх своїх відвідувачів в новий домен: my-best-store.VN.UA, це можливо за допомогою служб Regery.
Безкоштовне Перенаправлення Пошти
Перенаправляйте пошту з домену в зоні .VN.UA на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.
Безкоштовне Блокування .VN.UA Домену
Безкоштовне блокування .VN.UA домену запобігає випадкову або навмисну передачу володіння доменом і забороняє будь-кому перенаправляти ваші сервери імен.
Простий Трансфер .VN.UA Домену
Трансфер .VN.UA домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .VN.UA домену за Вас безкоштовно.
IDN Підтримка
Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.
Проста і швидка система DNS
Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.
Легка Панель Управління
Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління
Підтримка 24/7
Цілодобова підтримка та оперативне реагування на виникаючі запити
SSL Сертифікати
В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Інші доменні зони в категорії Україна

32.99 $/рік
7.49 $/рік
5.99 $/рік
5.99 $/рік
5.99 $/рік
6.99 $/рік
8.99 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
6.99 $/рік
4.89 $/рік
5.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
0.99 $/рік
7.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
7.69 $/рік
4.99 $/рік
7.99 $/рік
6.99 $/рік
4.99 $/рік
5.99 $/рік
6.99 $/рік
5.49 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік