Вижити в Україні
.vn.ua domains

.VN.UA

.VN.UA (.VINNICA.UA) - відмінний вибір для онлайн присутності в місті Вінниця, Україна

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .VN.UA

Ціни на домени в зоні .VN.UA

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
4.99 $ 4.49 $/рік
Подовження
 4.99 $/рік
Трансфер
 4.49 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
101 Domain
Реєстрація
29.49 $/рік

+25.00 $ (+557%)
Подовження
36.99 $/рік

+32.00 $ (+641%)
 
Imena.ua
Реєстрація
8.21 $/рік

+3.72 $ (+83%)
Подовження
8.21 $/рік

+3.22 $ (+65%)
 
Nic.ua
Реєстрація
7.93 $/рік

+3.44 $ (+77%)
Подовження
7.93 $/рік

+2.94 $ (+59%)
 
Hosting.xyz
Реєстрація
7.33 $/рік

+2.84 $ (+63%)
Подовження
7.33 $/рік

+2.34 $ (+47%)
 
HostPro
Реєстрація
7.13 $/рік

+2.64 $ (+59%)
Подовження
7.13 $/рік

+2.14 $ (+43%)
 
Ukraine.com.ua
Реєстрація
6.39 $/рік

+1.90 $ (+42%)
Подовження
6.39 $/рік

+1.40 $ (+28%)
 
Regtons
Реєстрація
5.36 $/рік

+0.87 $ (+19%)
Подовження
5.36 $/рік

+0.37 $ (+7%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Політика Продовження
Продовження домену в зоні .VN.UA можливо в будь-який час, але до кінця терміну реєстрації.
Відкрита Доменна зона
Доменна зона .VN.UA відкрита для реєстрації домену будь-якою людиною або організацією.
Підтримка IDN
Забезпечується підтримка IDN, що стане ідеальним рішенням для організацій і компаній.
Легка Реєстрація .VN.UA Домену
Зареєструвати домен в доменній зоні .VN.UA, легко вибрати вільний .VN.UA домен та створити свою присутність в Інтернеті.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Довжина Домену
Розмір .VN.UA імені домена знаходиться в рамках від 1 до 63 символів.
Реєстраційний Період
Реєстраційний період .VN.UA доменного імені становить від одного до десяти років.

Реєстрація доменів vn.ua

Працюючим в Вінниці і області компаніям, а також приватним особам і організаціям, рекомендується мати домен VN.UA, причому купити його можна за вигідною ціною. Зареєстровано кілька тисяч імен в цій зоні. Для бізнесу дуже важливо онлайн присутність в регіонах. Оформити замовлення можна за кілька хвилин.

Особливості зони VN.UA

Реєструвати домен vn ua можна відразу на 10 років. Мінімальний термін один рік. Клієнти можуть підібрати назву:

 • персонального блогу;
 • сайту-візитці;
 • інтернет-магазину;
 • новинному ресурсу або розважального.

Допустима довжина назви 1-63 символу. Написання імені може починатися з будь-якої букви, цифри або закінчувати ними. Допускаються символи a-z, A-Z, 0-9, тире, є можливість комбінувати їх.

Якщо вирішено купити домен VN.UA необхідно пам'ятати, що після закінчення 30 денного періоду, який починається з дня закінчення строку реєстрації, ім'я буде видалено. Але є послуга відновлення. Скористатися їй можна протягом 30 днів з дня видалення. Важливо знати, що її вартість у кілька разів вища за ціну реєстрації.

Причин зареєструвати домен VN.UA дуже багато:

 • Доступний для всіх бажаючих.
 • Низька вартість покупки і продовження.
 • Багато вільних імен.
 • Простота оформлення.

Домен VN.UA регіональний, другого рівня. Він складова частина зони UA. Підтримуються кирилиця, технологія IDN. Національні доменні імена кодуються в punycode. Після чого реджері автоматично переведе їх в потрібний формат. Тому полегшується і прискорюється пошук, управління.

Важлива інформація

Можлива реєстрація доменів VN.UA за вигідною ціною. Не потрібні якісь спеціальні знання щоб зрозуміти, як керувати ним. Більшістю функцій домену доступні з панелі, в особистому кабінеті. Користувачі можуть вказати свою адресу електронної пошти, піддомени, ftp. За допомогою ftp можна завантажувати на сайт контент, дані, архіви. Клієнтам буде відправлятися інформація про стан домену. Моніторинг проводиться постійно за багатьма параметрами.

Клієнту сервісу немає необхідності переживати про продовження. Про це подбали фахівці. Підтримується автоматичне продовження. Після закінчення терміну реєстрації, в кабінеті будуть збережені домени та SSL сертифікати, всі інші продукти.
Щоб відвідувачі сайту, клієнти, покупці, швидко запам'ятали ресурс в зоні VN.UA його назва повинна бути простою, короткою, повинна в'їдатися в пам'ять та ефектною. Багато хто вказує номер телефону компанії в цій якості або її адресу. Бажано щоб ім'я писалося так само, як воно вимовляється. Якщо клієнт вирішить перенести домени від іншого реєстратора йому не потрібно буде оплачувати продовження ще рік. Процес цей простий, автоматичний і безризиковий.

Купуючи VN.UA клієнти отримують безліч переваг. Користувачам сервісу гарантується безпека, багато різних безкоштовних сервісів, грамотна підтримка, якісне обслуговування. Щоб переконатися, зайнятий домен в зоні .VN.UA або вільний, потрібно ввести вибрану назву для ресурсу в спеціальну форму.

Відкрита Доменна Зона

Доменна зона .VN.UA відкрита до реєстрації для всіх і не вимагає реєстрації торгової марки або юридичної особи. Таким чином доменне ім'я в зоні .VN.UA ідеально підходить для реєстрації всім бажаючим, включаючи невеликі компанії і стартапи.

IDN Підтримка

Доменне ім'я в зоні .VN.UA може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.

Національна Доменна зона

Дана доменна зона .VN.UA - це ccTLD (національна доменна зона). Певний список доменів верхнього рівня, зарезервований країнами, незалежними штатами або територіями. Національні зони найчастіше є двох-символьними. Наприклад, .EU, .US, .UK або .DE. Існує кілька ccTLD, які в даний час використовуються як загальні доменні імена для брендів (gccTLD). Наприклад .CO, .US, .ME, .WS, .GE or .LY

Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення

Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.

Безкоштовна Захист Whois Даних

Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру

Безкоштовне Перенаправлення Пошти

Перенаправляйте пошту з домену в зоні .VN.UA на іншу поштову адресу безкоштовно. З сервісами Regery це просто.

Перенесення .VN.UA Домену

При перенесенні домену VN.UA на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.

Легка Панель Управління

Простий і зрозумілий інтерфейс панелі управління

Автоподовження

Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .VN.UA, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.

Форвардинг .VN.UA Домену Безкоштовно

На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .VN.UA домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .VN.UA сайту на новий ресурс.

Проста і швидка система DNS

Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.

Захист від Перенесення .VN.UA Домену Безкоштовно

Захист від перенесення .VN.UA домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.

Цілодобова Підтримка

Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу

SSL Сертифікати

В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

IDN Підтримка

Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.

Інші доменні зони в категорії Україна

36.99 $/рік
7.49 $/рік
4.99 $/рік
5.99 $/рік
8.99 $/рік
6.69 $/рік
9.29 $/рік
7.99 $/рік
5.99 $/рік
5.99 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
0.99 $/рік
9.29 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
6.69 $/рік
4.99 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
8.69 $/рік
4.99 $/рік
4.99 $/рік
6.99 $/рік
6.99 $/рік
5.99 $/рік
5.29 $/рік
5.49 $/рік
5.29 $/рік
5.29 $/рік