.vn.ua domains

.VN.UA

Зареєструвати домен в .VN.UA доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .VN.UA

Prices for domains in zone .VN.UA

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
4.99 $ 4.49 $/yr
Подовження
 4.99 $/yr
Трансфер
 4.49 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
101 Domain
Реєстрація
29.49 $/yr

+25.00 $ (+557%)
Подовження
38.99 $/yr

+34.00 $ (+681%)
 
Imena.ua
Реєстрація
6.70 $/yr

+2.21 $ (+49%)
Подовження
6.70 $/yr

+1.71 $ (+34%)
 
Nic.ua
Реєстрація
5.98 $/yr

+1.49 $ (+33%)
Подовження
5.98 $/yr

+0.99 $ (+20%)
 
HostPro
Реєстрація
5.84 $/yr

+1.35 $ (+30%)
Подовження
5.84 $/yr

+0.85 $ (+17%)
 
Hosting.xyz
Реєстрація
5.27 $/yr

+0.78 $ (+17%)
Подовження
5.27 $/yr

+0.28 $ (+6%)
 
Ukraine.com.ua
Реєстрація
5.27 $/yr

+0.78 $ (+17%)
Подовження
5.27 $/yr

+0.28 $ (+6%)
 
Hostiq
Реєстрація
10.00 $/yr

+5.51 $ (+123%)
Подовження
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Довжина Доменного Імені
Довжина домену в .VN.UA просторі становить від 1 до 63 букв.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації VN.UA домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Проста Реєстрація .VN.UA Доменного Іменіу
Купити домен в доменній зоні .VN.UA просто, реєстрація .VN.UA домену і заробіток в мережі Інтернет.
Підтримка IDN
Забезпечується підтримка IDN, що стане ідеальним рішенням для організацій і компаній.
Правила Продовження
Домен в доменній зоні .VN.UA можна продовжити коли завгодно, але до терміну закінчення домену.
DNSSEC не підтримується
Regery не підтримує DNSSEC для доменів VN.UA. Неможливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Безкоштовна Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру.

Реєстрація доменів vn.ua

Працюючим в Вінниці і області компаніям, а також приватним особам і організаціям, рекомендується мати домен VN.UA, причому купити його можна за вигідною ціною. Зареєстровано кілька тисяч імен в цій зоні. Для бізнесу дуже важливо онлайн присутність в регіонах. Оформити замовлення можна за кілька хвилин.

Особливості зони VN.UA

Реєструвати домен vn ua можна відразу на 10 років. Мінімальний термін один рік. Клієнти можуть підібрати назву:

 • персонального блогу;
 • сайту-візитці;
 • інтернет-магазину;
 • новинному ресурсу або розважального.

Допустима довжина назви 1-63 символу. Написання імені може починатися з будь-якої букви, цифри або закінчувати ними. Допускаються символи a-z, A-Z, 0-9, тире, є можливість комбінувати їх.

Якщо вирішено купити домен VN.UA необхідно пам'ятати, що після закінчення 30 денного періоду, який починається з дня закінчення строку реєстрації, ім'я буде видалено. Але є послуга відновлення. Скористатися їй можна протягом 30 днів з дня видалення. Важливо знати, що її вартість у кілька разів вища за ціну реєстрації.

Причин зареєструвати домен VN.UA дуже багато:

 • Доступний для всіх бажаючих.
 • Низька вартість покупки і продовження.
 • Багато вільних імен.
 • Простота оформлення.

Домен VN.UA регіональний, другого рівня. Він складова частина зони UA. Підтримуються кирилиця, технологія IDN. Національні доменні імена кодуються в punycode. Після чого реджері автоматично переведе їх в потрібний формат. Тому полегшується і прискорюється пошук, управління.

Важлива інформація

Можлива реєстрація доменів VN.UA за вигідною ціною. Не потрібні якісь спеціальні знання щоб зрозуміти, як керувати ним. Більшістю функцій домену доступні з панелі, в особистому кабінеті. Користувачі можуть вказати свою адресу електронної пошти, піддомени, ftp. За допомогою ftp можна завантажувати на сайт контент, дані, архіви. Клієнтам буде відправлятися інформація про стан домену. Моніторинг проводиться постійно за багатьма параметрами.

Клієнту сервісу немає необхідності переживати про продовження. Про це подбали фахівці. Підтримується автоматичне продовження. Після закінчення терміну реєстрації, в кабінеті будуть збережені домени та SSL сертифікати, всі інші продукти.
Щоб відвідувачі сайту, клієнти, покупці, швидко запам'ятали ресурс в зоні VN.UA його назва повинна бути простою, короткою, повинна в'їдатися в пам'ять та ефектною. Багато хто вказує номер телефону компанії в цій якості або її адресу. Бажано щоб ім'я писалося так само, як воно вимовляється. Якщо клієнт вирішить перенести домени від іншого реєстратора йому не потрібно буде оплачувати продовження ще рік. Процес цей простий, автоматичний і безризиковий.

Купуючи VN.UA клієнти отримують безліч переваг. Користувачам сервісу гарантується безпека, багато різних безкоштовних сервісів, грамотна підтримка, якісне обслуговування. Щоб переконатися, зайнятий домен в зоні .VN.UA або вільний, потрібно ввести вибрану назву для ресурсу в спеціальну форму.

Відкрита Доменна Зона
VN.UA доменна зона відкрита для всіх бажаючих без обмежень, не вимагає громадянства або торгової марки. Підходить всім, починаючи від фізичних осіб та підприємців до великих корпорацій.
IDN Підтримка
Доменне ім'я в зоні .VN.UA може містити національні літери завдяки підтримці IDN. Підтримка IDN надає можливість реєстрації доменів на різних мовах, список яких визначається кожної конкретної доменної зони. Доменні Імена зберігаються в punicode форматі у вигляді xn--xxxx. Regery сервіси автоматично перетворять доменні імена в читаний формат для полегшення пошуку та реєстрації доменів.
Регіональна Доменна зона
.VN.UA це регіональна доменна зона (ccTLD). Регіональні доменні зони закріплюються за країнами, штатами або регіонами. Часто складаються з двох символів, наприклад .RU, .US, .EU, .BZ, .IN. Також існують gccTLD доменні зони. До таких відносяться національні доменні зони (ccTLD) відкриті для всіх (gTLD). До таких зон відноситься доменна зона Мікронезії .FM, яку використовують для радіо і музики повсюдно.
Скористайтеся додатковими послугами від Regery сьогодні
Сигнали & Повідомлення
Постійний контроль стану вашого доменного імені і відправка миттєвих повідомлень поштою або по SMS.
Безкоштовний Захист Whois Даних
Privacy Guard на сервісах Regery захищає контактні дані у Whois інформації безкоштовно. Для деяких доменних зон ця функція може бути недоступна через обмеження реєстру
Автоматичне Продовження
Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .VN.UA. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.
.VN.UA Перенаправлення Домену & URL Безкоштовно
Перенаправляйте всіх відвідувачів з поточного Вашого доменного імені 'current-store.VN.UA' в новий магазин 'new-store.VN.UA'. Перенаправлення домену та URL-адрес доступно безкоштовно в службах Regery.
Перенаправлення Електронної Пошти Безкоштовно
Ви можете безкоштовно перенаправляти електронні листи, які надходять на ваш [email protected] в популярні поштові служби, такі як gmail, наприклад на [email protected]. З сервісами Regery це легко і просто!
Захист від Перенесення .VN.UA Домену Безкоштовно
Захист від перенесення .VN.UA домену дозволяє заборонити випадковий або навмисний перенесення доменного імені, а також забороняє будь-кому змінювати Ваші NS сервера. На Regery сервісах послуга безкоштовна.
Перенесення .VN.UA Домену
При перенесенні домену VN.UA на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
Декілька Мов
Реєструвати обране ім'я в зоні .VN.UA можна рідною або англійською мовою
Швидка система DNS
Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.VN.UA на новий new-ultra-store.VN.UA безкоштовно.
Швидка Панель Управління
Швидкий і легкий інтерфейс панелі управління
Якісна Підтримка
Компанія Regery надає якісну підтримку клієнтів
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Україна

5.99 $/рік
6.99 $/рік
6.99 $/рік
7.99 $/рік
6.69 $/рік
6.99 $/рік
0.99 $/рік
7.99 $/рік
6.99 $/рік
6.69 $/рік
34.99 $/рік
6.99 $/рік
5.99 $/рік
6.99 $/рік
7.99 $/рік
5.99 $/рік
6.99 $/рік
6.99 $/рік
7.49 $/рік
7.49 $/рік
5.69 $/рік
7.99 $/рік
5.99 $/рік
7.99 $/рік
6.99 $/рік
10.99 $/рік
6.69 $/рік
7.99 $/рік
6.99 $/рік
7.99 $/рік