.voto domains

.VOTO

Зареєструвати домен в .VOTO доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .VOTO

Ціни на домени в зоні .VOTO

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
59.99 $ 29.99 $/рік
Подовження
 59.99 $/рік
Трансфер
 59.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
1&1 Ionos
Реєстрація
100.00 $/рік

+70.01 $ (+233%)
Подовження
100.00 $/рік

+40.01 $ (+67%)
 
GoDaddy
Реєстрація
39.99 $/рік

+10.00 $ (+33%)
Подовження
99.99 $/рік

+40.00 $ (+67%)
 
Gandi.net
Реєстрація
95.34 $/рік

+65.35 $ (+218%)
Подовження
95.34 $/рік

+35.35 $ (+59%)
 
EuroDNS
Реєстрація
78.72 $/рік

+48.73 $ (+162%)
Подовження
78.72 $/рік

+18.73 $ (+31%)
 
Domain.com
Реєстрація
74.99 $/рік

+45.00 $ (+150%)
Подовження
74.99 $/рік

+15.00 $ (+25%)
 
Epik
Реєстрація
Подовження
74.20 $/рік

+14.21 $ (+24%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
64.98 $/рік

+4.99 $ (+8%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Довжина .VOTO домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .VOTO можна купити на термін від одного року до десяти років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .VOTO в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження VOTO домену.

Додаткові параметри
 • Прийняти угоду реєстру

Доменна зона voto підійде для сайтів, пов'язаних з вибором або голосуваннями. Найменування актуально для приватних осіб, компаній, політичних діячів і представників партій. У домену немає територіальних обмежень, тому його можна зареєструвати і використовувати в будь-якій точці світу. Купити найменування можуть як фізичні, так і юридичні особи для особистого використання або корпоративних цілей за умови, що ім'я домену та його зміст не вводитимуть в оману відвідувачів.

Сфера застосування

Слово «voto» перекладається з іспанської мови, як голосування. Аналогічне значення воно має і в італійській мові. Домен voto підійде для:

 • Сайтів, присвячених регіональним або муніципальних виборів
 • Особистих сторінок кандидатів
 • Тематичних форумів
 • Профільних сайтів та інформаційних порталів, які висвітлюють ситуацію на виборах
 • Дослідних проектів щодо з'ясування оцінок продукту або послуги

В Україні доменна зона може бути цікава дилерам обладнання Voto.

Переваги

 • Звучність і запам'ятовуваність - доменна зона voto асоціюється з виборами і голосуванням. Це відмінна можливість підкреслити специфіку своєї діяльності.
 • Великий вибір імен. Зона відкрилася порівняно недавно і має в своєму розпорядженні вільними найменуваннями. До того ж тематичні домени завжди більш доступні.
 • Вільна реєстрація. Найменування надається на вільній основі. У разі використання імен кандидатів в імені, знадобляться підтверджуючі документи.

Як зареєструвати домен voto

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Підберіть звучне помітне ім'я. Важливо щоб воно легко читалося і співвідносилося з тематикою вашого проекту. Не рекомендується використовувати довгі конструкції.
 2. Перевірте обране ім'я на унікальність. Для цього скористайтеся спеціальним сервісом перевірки.
 3. Оформіть заявку і купуйте додатковий. Якщо сумніваєтеся, чи не порушує бажане ім'я правила реєстрації в зоні, зверніться до наших фахівців за консультацією.

Зазвичай реєстрація відбувається миттєво. Ви отримаєте доступ до домену після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Загальна Доменна зона
Доменна зона .VOTO є загальною. Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це одна з категорій доменів верхнього рівня (TLD), які знаходяться під управлінням міжнародної організації IANA ("Адміністрація адресного простору Інтернет"). Історично група загальних доменів верхнього рівня була створена на ранніх етапах розробки системи доменних імен і в даний час підтримується окремими організаціями.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .VOTO і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .VOTO, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .VOTO Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .VOTO домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .VOTO сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в VOTO. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .VOTO Доменного Імені
Захист трансферу .VOTO доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .VOTO Домену
Перенесення домену .VOTO до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .VOTO за Вас безкоштовно.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Новини & Інформація

3.69 $/рік
9.69 $/рік
6.96 $/рік
36.99 $/рік
9.49 $/рік
6.96 $/рік
7.99 $/рік
5.39 $/рік
3.69 $/рік
4.69 $/рік
52.99 $/рік
29.99 $/рік
916.99 $/рік
20.99 $/рік
4.69 $/рік
1039.99 $/рік
9.09 $/рік