.win domains

.WIN

Зареєструвати домен в .WIN доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .WIN

Prices for domains in zone .WIN

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
15.99 $ 5.69 $/yr
Подовження
 6.99 $/yr
Трансфер
 15.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Gandi.net
Реєстрація
38.34 $/yr

+32.65 $ (+574%)
Подовження
54.99 $/yr

+48.00 $ (+687%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
40.00 $/yr

+34.31 $ (+603%)
Подовження
40.00 $/yr

+33.01 $ (+472%)
 
GoDaddy
Реєстрація
7.99 $/yr

+2.30 $ (+40%)
Подовження
39.99 $/yr

+33.00 $ (+472%)
 
Epik
Реєстрація
34.95 $/yr

+29.26 $ (+514%)
Подовження
34.95 $/yr

+27.96 $ (+400%)
 
EuroDNS
Реєстрація
29.47 $/yr

+23.78 $ (+418%)
Подовження
32.75 $/yr

+25.76 $ (+369%)
 
Namecheap
Реєстрація
5.98 $/yr

+0.29 $ (+5%)
Подовження
7.98 $/yr

+0.99 $ (+14%)
 
Dynadot
Реєстрація
5.99 $/yr

+0.30 $ (+5%)
Подовження
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Розмір .WIN домену повинен бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Терміни Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації домену в зоні .WIN - 1 рік, максимальний - 1 рік.
Проста Реєстрація .WIN Домену
Зареєструвати відповідний домен в .WIN зоні, легко купити .WIN доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .WIN в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження WIN домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів WIN. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

Домен WIN підійде для тих, хто безпосередньо пов'язаний зі світом спорту та ігор. Найменування не має чіткої тематичної прив'язки, однак, асоціюється зі змаганнями. З англійської мови слово WIN перекладається як перемога. Доменна зона не має територіальних обмежень, тому її можна використовувати в будь-якій країні світу. Купити домен win можуть як фізичні, так і юридичні особи для особистого і корпоративного використання.

Сфера застосування

Найменування прекрасно підійде для сайтів будь-якої тематики. Проте більшою мірою орієнтоване на сфери:

 • Спорту і змагань
 • Азартних ігор
 • Онлайн-ігри
 • Кіберспорту

Доменна зона WIN - відмінне рішення для спортсменів, тренерів, спортивних блогерів, кореспондентів, стримерів. Також сайт можна використовувати для просування бізнесу: влаштовувати акції, розпродажі, благодійні лотереї.

Переваги

 • Багатофункціональність - формат контенту не визначено. На сайті можна розмістити особистий блог, стрічку новин, торговий майданчик. Зона win підійде для просування особистого проекту і корпоративного сайту.
 • Звучність і запам'ятовуваність. Найменування виділяється і привертає увагу. Навіть ті користувачі, що далекі від англійської мови, розуміють, з чим пов'язано найменування.
 • Тематична спрямованість. Ім'я говорить сама за себе. Слово перемога в адресному рядку формує очікування користувачів. Ще до переходу на сторінку вони розуміють приблизну тематику вашого сайту. Така визначеність благотворно впливає на просування і мінімізує кількість відмов.
 • Великий вибір імен. Домен не має чітких тематичних обмежень, але його частіше використовують для спортивних каналів і сайтів. Тому в зоні є досить багато вільних і звучних найменувань.

Реєстрація доменного імені в WIN

Для реєстрації в доменній зоні виконайте наступні дії:

 1. Придумайте ємне і звучне ім'я для вашого сайту. Воно повинно легко читатися і запам'ятовуватися. Не рекомендується використовувати довгі конструкції - оптимальна довжина найменування становить три слова. Також краще відмовитися від тире або цифр. Вони ускладнюють сприйняття і погано запам'ятовуються. Однак в деяких випадках їх використання виправдане - коли вони несуть смислове або естетичну цінність. Постарайтеся при виборі імені врахувати специфіку вашого бренду або діяльності. Це підвищить ваші шанси на залучення активної цільової аудиторії і прихильне ставлення пошукових систем при видачі.
 2. Перевірте придуману комбінацію на унікальність. Це можна зробити за допомогою спеціальних сервісів перевірки. Також ви в будь-який час можете скористатися генератором доменів. Програма в режимі онлайн підбере для вас вільні найменування з урахуванням побажань.
 3. Подайте заявку на покупку домена WIN. Внесіть в анкету контактні дані і купуйте додатковий. Додаткові документи для проведення операції не потрібні.

Обробка запиту відбувається миттєво. Ви отримаєте доступ до домену після перевірки на унікальність і відповідність вимогам обраної зони дії.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .WIN відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .WIN домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Загальна Доменна зона
.WIN - це загальна доменна зона. Загальні доменні зони використовуються повсюдно, незалежно від типу організації.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .WIN і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Служба автооновлення
Служба автооновлення буде піклуватися про Ваш домен в зоні .WIN і продовжить його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.
Форвардинг .WIN Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .WIN домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .WIN сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в WIN. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .WIN Доменного Імені
Захист трансферу .WIN доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Простий Трансфер .WIN Домену
Трансфер .WIN домену до сервісів Regery, це простий і безпечний процес. При перенесенні домену продовження на один рік безкоштовно (залежить від правил зони). Також, ми можемо здійснити процес перенесення вашого .WIN домену за Вас безкоштовно.
IDN Підтримка
Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.
Проста і швидка система DNS
Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
В послуги від Regery входить також вигідний набір SSL сертифікатів від такого іменитого центру сертифікації як GeoTrust. Безкоштовні SSL сертифікати Comodo також є в наявності.

Інші доменні зони в категорії Новини & Інформація

52.99 $/рік
20.99 $/рік
10.99 $/рік
15.99 $/рік
39.69 $/рік
10.99 $/рік
7.99 $/рік
8.99 $/рік
7.99 $/рік
3.99 $/рік
3.99 $/рік
31.99 $/рік
916.99 $/рік
27.99 $/рік
20.99 $/рік
31.99 $/рік
8.69 $/рік