csr generate

Інструмент Створення CSR Запиту

  1. Головна › 
  2. SSL Сертифікати › 
  3. Онлайн CSR Генератор
Скористайтеся нашим популярним і безкоштовним онлайн інструментом створення CSR запиту з шифруванням 2048 біт.

Для отримання SSL сертифікату зазвичай потрібно CSR запит і тут Ви можете його швидко створити.
Створений CSR код можна також перевірити нашим
 CSR декодером.
×


Популярний, безкоштовний онлайн генератор CSR

На сайті проводиться генерація csr запиту з шифруванням 2048 біт. Його необхідно створювати при отриманні SSL сертифікату. При покупці SSL сертифікату на Regery немає необхідності створювати CSR запит, його система створить сама при необхідності. Клієнти отримують хмарне, безкоштовне сховище для всіх створених CSR запитів, сертифікатів, RSA ключів. Якщо щось з перерахованого було втрачено, випадково видалено, копію можна завантажити з панелі управління. В такому випадку не потрібно буде замовляти перевипуск сертифіката.

Для чого потрібен запит

Використовується онлайн генератор CSR для того, щоб потім можна було прив'язати SSL до домену. Він потрібен центром сертифікації при випуску продукту. По суті, CSR - це зашифровані важливі дані. Щоб згенерувати запит потрібно ввести:

назва компанії, ПІБ;

місто, країну;

домен, пошту.

Отриманий CSR запит може використовуватися для створення SSL сертифікату.

Як правильно заповнювати форму

Перш ніж сформувати csr запит необхідно дізнатися про деякі особливості видачі сертифікатів. При придбанні SSL для поддомену вказується він повністю в такому вигляді: mail.mydomain.com. Важливо враховувати особливості купленого продукту. Якщо придбаний сертифікат захищає домен та піддомени потрібно буде вказати *, наприклад: * .mydomain.com.

Якщо куплено мультідоменний (багатодоменний) SSL сертифікат, то запит на отримання сертифіката ssl потрібно створювати, вказуючи головний домен, не включаючи додаткові. Ім'я пишеться повністю. Піддомени додаються пізніше. Зробити це можна при конфігурації сертифіката. Перед тим як заповнити форму потрібно розуміти потрібен захист сайту з www або без.

Якщо вам складно розібратися як правильно заповнити форму, то зверніться за допомогою до фахівців компанії Regery. Ми допоможемо сформувати точний, правильний ключ CSR швидко і без помилок. Багатьом важко розібратися як правильно заповнити форму. Якщо з'явилися питання про те, що таке SSL-сертифікат, як створювати ключ, потрібно звернутися в підтримку.