1. Головна › 
  2. Про Компанію

Використовуючи багаторічний досвід роботи в доменній індустрії, компанія Regery зарекомендувала себе як провідний постачальник послуг реєстрації і управління доменами. Regery дозволяє невеликим підприємствам і організаціям створювати онлайн-присутність без необхідності в великих технічних знаннях або ресурсах. Regery пропонує клієнтам швидку та зручну реєстрацію та послуги з управління доменами.

Ми тут, щоб допомогти малому бізнесу досягти успіху в Інтернеті. Ми знаємо, що кожному бізнесу необхідно домогтися успіху в Інтернеті. Ми тут, щоб запропонувати легкі рішення, які розширять Ваш бізнес.

Компанія Regery надає широкий спектр послуг:

Послуги реєстрації доменних імен
Безкоштовні та надійні SSL сертифікати
Послуги Веб Хостингу
Рішення для МоніторингуСайтів
Інструменти управління доменними іменами
Сервіси WHOIS, NS, DNS, Приватність

Наші безкоштовні послуги включають:

Захист доменів від несанкціонованого трансферу
Безкоштовна система DNS для ваших доменів
Інструменти управління DNS
Безкоштовне приховування Whois даних
Всеохоплюючий контроль над доменом
Захист входу с одноразовими паролями

Наша місія

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити високий рівень обслуговування, безпеки та підтримки. Ми прагнемо пропонувати прості у використанні продукти за найбільш конкурентними цінами. Наша мета - бути чесними, доброзичливими і корисними. Наші герої технічної підтримки - одні з найрозумніших і приємних людей в Інтернеті. Фактично, кожен фахівець Regery є кваліфікованим, добре підготовленим і готовим допомогти.

Наша місія - зробити клієнтів щасливими.