ssl certificates

GeoTrust SSL Сертифікати

  1. Головна › 
  2. SSL Сертифікати › 
  3. GeoTrust SSL Сертифікати

SSL Фільтри


Бренди
Рівень Довіри
Призначення
Можливості

×
×
49.99 $ (-17%)


×
×
72.99 $ (-19%)


×
×
122.99 $ (-12%)


×
×
156.99 $ (-8%)


×
×
189.99 $ (-5%)


×
×
210.99 $ (-4%)


×
×
276.99 $ (-4%)


×
×
331.99 $ (-5%)

Постачальник надійних сертифікатів SSL бренд GeoTrust

Компанія GeoTrust ssl сертифікати поставляє багато років, починаючи з 2001 року. Власниками її продуктів стали тисячі організацій. Компанія відома в більш ніж 150 країнах. Її продукти забезпечують надійний рівень шифрування даних, дозволяють мінімізувати витрати компаніям, що пред'являє найвищі вимоги до безпеки інтернет-ресурсів.

Який можна вибрати і купити GeoTrust SSL

Компанія geotrust випускає ssl сертифікат для сайту, багатодоменному, груповий. Популярністю у клієнтів користується:

  • TrueBusinessID Wildcard.
  • QuickSSL Premium Wildcard.
  • TrueBusinessID EV.

Представлений широкий вибір продуктів бренду. True Business ID EV відмінно підходить юридичним особам. Замовили його випуск компанії піддаються самій розширеної перевірки. Цей тип може захистити домен другого рівня незалежно від того буде він з www або без.

Такий сертифікат сервера ssl як True Business ID Wildcard купують для захисту будь-якого числа піддоменів одного рівня. Його можна встановлювати одночасно на кілька фізичних серверів, не купуючи додаткову ліцензію, що дуже вигідно. Набувають його юридичні особи.

Чим відрізняються продукти компанії

Вибір та покупка SSL сертифікату - це важливий крок у розвитку бізнесу, в забезпеченні захисту важливих даних клієнтів, грошових коштів, що передаються онлайн. Вони діляться на наступні основні види:

  1. Domain Validation (DV);
  2. Organization Validation (OV);
  3. Extended Validation (EV).

Купуючи від компанії GeoTrust сертифікат True Business ID EV Multi-Domain можна захистити всі свої домени. Він призначений для представників бізнесу, служить показником найвищого рівня довіри. Organization Validation від GeoTrust випускається після перевірки організації і домену. Він служить показником високого рівня довіри. Його використовують для ведення мережевого бізнесу.

Тип сертифіката від GeoTrust Domain Validation - це показник середнього рівня довіри. Він потрібен для того, щоб підтвердити доменне ім'я. Він підходить для особистого сайту, блогу, коштує недорого. Перевірка ресурсу проводиться дуже швидко, всього за кілька хвилин.

Щоб правильно вибрати сертифікат від GeoTrust потрібно розуміти для чого він буде використаний. Забезпечити безпеку особистого сайту зможе сертифікат середнього рівня. Для онлайн-магазину, ресурсу, що зберігає важливі дані користувачів, що здійснює переказ грошових коштів, потрібно купувати продукт типу GeoTrust TrueBusinessID Wildcard. У протоколі зазначається інформація про домен, відомості про організацію, про місцезнаходження власника ssl і деяка інша важлива інформація.

Якщо важко визначитися з вибором, можна проконсультуватися з фахівцем компанії. Можлива установка сертифікату за вигідною ціною. Шифрування, безпечна передача даних, це важлива умова успішного просування бізнесу в мережі. Компанія пропонує широкий асортимент сертифікатів, вибрати їх можна будь-якою метою.