ssl certificates

SSL Сертифікати для Захисту IP Адреси

 1. Головна › 
 2. SSL Сертифікати › 
 3. Сертифікати для Захисту IP Адреси

SSL Фільтри


Бренди
Рівень Довіри
Призначення
Можливості

×
×
49.99 $ (-12%)


×
×
72.99 $ (-19%)


×
×
79.99 $ (-11%)


×
×
304.99 $ (-5%)


×
×
728.99 $ (-3%)

SSL сертифікат для IP адреси

До сертифікації доменних імен ми вже звикли, а що з IP-адресами? Чи є програмний продукт, що дозволяє забезпечити з'єднання? На щастя, так. Надійний SSL-сертифікат для IP адреси ви можете придбати на сайті компанії Regery. Ціни у реєстратора одні з найприємніших в Україні. Ми підключимо і налаштуємо продукт, надамо цілодобову підтримку. Працювати з нами легко.

Що таке IP адреса

Перше питання - що нам належить захищати? IP адреса - це унікальний мережевий адрес, за яким можна ідентифікувати ваш комп'ютер. Найчастіше необхідність оформити сертифікат захисту IP виникає у серверів і служб, які не мають доменного імені. 

Ось кілька цікавих фактів про АйПи:

 • довжина адреси коливається в межах 4-16 байт;
 • структура включає два компонента - номера вузла і мережі;
 • шостий протокол використовує 128-бітний ключ;
 • з 1990-х років застосовується безкласова адресація;
 • існують особливі адресні пакети.

Важливо розуміти, що SSL-сертифікатів для захисту мережевого ресурсу дуже мало і видаються вони на організацію (OV SSL). Важлива умова - IP повинен перебувати у власності офіційно зареєстрованої компанії. Не всі довірені центри випускають SSL сертифікати для захисту IP, оскільки стикаються з серйозними загрозами безпеці і не можуть мінімізувати ризики отримання даних зловмисниками, тому пропозицій по ssl для IP-адрес не так багато.

Як працює сертифікат захисту IP

Регуляцією індустрії в сфері захисту АйПи займається CA/B Forum. Існує ряд вимог, висунутих цією структурою до електронної сертифікації. В яких випадках видається сертифікат на IP-адресу? 

Перерахуємо вимоги регулятора:

 1. Наявність розширення SAN (ім'я прописується в форматі iPAddress).
 2. Використання поля commonName (актуально для користувачів Windows 10).
 3. Обмеження за кількістю АйПи (діє не завжди).

При заповненні сертифіката необхідно вставити IP адресу, заповнити дані компанії. Активація проходить по HTTP або HTTPS посиланням на тестовий файл (який можна завантажити в панелі управління). Центри сертифікації не дозволяють сертифікувати мережеві адреси фізичних осіб. У Regery Україна можна придбати SSL-сертифікат для корпоративного сервера з виділеним IP, а це - порівняно рідкісна послуга. Ми продовжуємо справно забезпечувати безпеку своїх клієнтів.

Вартість SSL сертифікатів коливається в межах 50-729 доларів. Працюючи з Regery, ви отримаєте цілодобовий саппорт, низькі ціни і зручну панель управління. Мінімальний термін дії платного сертифіката 1 рік, а безкоштовні діють 1 і 3 місяці. Рівні довіри високі, гарантії надаються. Щоб захистити корпоративний IP, зв'яжіться з нами прямо зараз!