ssl certificates

RapidSSL SSL Сертифікати

 1. Головна › 
 2. SSL Сертифікати › 
 3. RapidSSL Сертифікати

SSL Фільтри


Бренди
Рівень Довіри
Призначення
Можливості

 • Один доменyourdomain.info
 • Безкоштовний www.www.domain.net & domain.net
 • Перевірка доменуВипуск: кілька хвилин
 • Рівень довіри: середній
 • Гарантія: 10 000 $
×
×
9.99 $ (-23%)


 • Груповий* .yourdomain.org
 • Основний домен включно*.domain.com & domain.com
 • Перевірка доменуВипуск: кілька хвилин
 • Рівень довіри: середній
 • Гарантія: 10 000 $
×
×
99.99 $

Недорогий, популярний Rapid SSL сертифікат з гарантією

Сертифікат RapidSSL один з найпопулярніших в світі. Отримати його можна вже через кілька хвилин. Продукт ідеально підходить для сайтів початкового рівня. Шифрування проводиться по індустріальному стандарту. Щоб отримати сертифікат потрібно пройти автоматичну перевірку онлайн.

Особливості продукту

Малий бізнес, стартапи з обмеженим бюджетом, вважають за краще отримати ssl сертифікат RapidSSL за його невелику вартість. Якщо покупець втратить вкладені в покупку продукту кошти в результаті злому технології шифрування, з інших об'єктивних причин, то він зможе отримати 10 тисяч доларів в якості компенсації. Це гарантується центром сертифікації.

Перевипускати RapidSSL сертифікат можна необмежену кількість разів весь час його дії. Така необхідність виникає в разі втрати ключа або якщо була вказана невірна інформація. Перевипуск оплачувати не потрібно.

Якщо був куплений SSL сертифікат для інтернет магазину, то в такому випадку сайт ранжируватиметься вище. З'єднання по HTTPS вже кілька років як впливає на позицію ресурсів в Google позитивно.

Переваги використання сертифіката

Rapid SSL захист відрізняється високим рівнем надійності. Зловмисникам не вдасться розшифрувати дані навіть якщо у них вийде перехопити їх. Сертифікат буде захищати практично будь-які дані, а особливо:

 1. Паролі користувачів.
 2. Адреси електронної пошти.
 3. Банківську інформацію, платежі.

У Google стали позначати всі сайти, які не працюють з безпечного HTTPS-протоколу як ненадійні. RapidSSL сумісний з усіма сучасними браузерами, поштовими клієнтами, ОС, мобільними гаджетами. Безпека гарантується відвідувачам, зареєстрованим користувачам сайту, покупцям, з будь-яким ПО.

Завдяки необмеженому ліцензуванню сертифікат можна встановити на будь-яку кількість серверів. Його ціна найнижча з усіх подібних продуктів. Встановлена ​​на сторінках сайту друк довіри підкреслить, що будь-які дані надійно захищені, вводити їх можна не побоюючись крадіжки. Популярністю користуються продукти компанії:

 • RapidSSL Standard на один домен;
 • груповий RapidSSL WildcardSSL.

Щоб не помилитися з вибором сертифікату необхідно визначити мету його використання. При необхідності можна звернутися до менеджерів за допомогою. У протоколі безпеки містяться важливі дані. У ньому вказується інформація про домен, відомості про організацію, про місце знаходження власника сертифіката, контакти компанії продавця продукту.

Важливо врахувати, що недостатньо купити і встановити SSL-сертифікат і чекати, що ресурс почне просуватися пошуковими системами. При неправильних діях позиція інтернет-магазину може і погіршитися. Сайт може функціонувати належним чином по протоколу HTTPS якщо сертифікат встановлений не вірно або на сайті встановлені скрипти, які налаштовані на роботу по протоколу HTTP. Браузер буде показувати попередження, а пошуковий робот може не індексувати такий сайт по протоколу HTTPS. Щоб не було помилок при установці цю послугу і активацію можна замовити у фахівців компанії за помірною ціною.