affiliates

Гроші з Трафіку

Заробіть до 50% з продажів на Regery

 1. Головна › 
 2. Гроші з Трафіку

1000+ Товарів

Наш найширший асортимент зростаючих товарів, який містить домени, SSL-сертифікати, хостинги і супутні послуги, гарантує, що Ваші відвідувачі знайдуть свій ідеальний товар за ідеальною ціною.

Проста Інтеграція

Не тех. фахівець? Не проблема! Наші рекламні тексти і банери настільки прості у використанні, що ви зможете почати роботу в кілька кроків.

Більше Грошей

Ми платимо багато, але часто! Ваша комісія залежить від типу продукту і може досягати 50%. Крім того, ми оптимізуємо конверсії кожен день, що означає, що більше Вашого трафіку конвертується в продажу і виплати.

Повна Підтримка

Наша команда готова допомогти Вам почати роботу, відповісти на питання і підтримати Вас повністю.

Мови і Валюти

Послуги Regery надаються на різних мовах, тому запрошені Вами користувачі легко знайдуть і куплять відповідні продукти.

Дані у Вас під рукою

Відстежуйте продажи та конверсії, розраховуйте прибуток і багато іншого за допомогою наших безкоштовних звітів і інструментів.

Заробляйте додаткові гроші за допомогою свого веб-сайту, блогу чи відео каналу.

Заробити гроші в якості партнера дуже просто. Просто розмістіть один з наших банерів або текстових посилань там, де його побачать Ваші відвідувачі, клієнти і друзі, і Ви заробите гроші з продажи, зробленої за допомогою Ваших оголошень.

Текстові Повідомлення

Створіть текстові повідомлення на сторінки Regery з Вашим кодом партнера і почніть заробляти.

Текстові Посилання

Створюйте легкі посилання на наші сторінки за допомогою свого партнерського коду і направте своїх читачів на наші ресурсів і потужні інструменти пошуку.

Посилання на Зображення

Виберіть з великої кількості банерів, які підходять для вашого сайту, оберіть код партнера і в результаті отримаєте HTML-код банера.

Монетизуйте свій трафік сьогодні!

Хто такі афіліати?

Наша афіліат програма під назвою 'Гроші з Трафіку' платить Вам за перенаправлення Ваших клієнтів на наші послуги. Такі партнерські програми, як наша, не потребують будь-яких передоплат і прості в налаштуванні. Для Вас все просто і легко!

Що краще конвертує трафік в гроші?

Кращі партнерські програми орієнтовані на продукти, які користуються великою популярністю, такі як домени, сертифікати до сайту, послуги хостингу та пов'язані з ними онлайн-продукти і послуги. Зверніть увагу на партнерську програму Regery, яка багато і справно платить, пропонує цілодобову підтримку в разі виникнення запитань.

Об'єднайтеся з популярным реєстратором

Приєднуйтесь до партнерської програми Regery - Ви не тільки виграєте від довіри до нашого бренду, але і створите нові джерела доходу з мінімальними зусиллями.

Якщо Ви партнер Regery, виграють всі

Бути афіліат партнером Regery вигідно і для Вас, і для ваших відвідувачів. Відвідувачі отримують продукти по відмінним цінами від швидко зростаючого реєстратора доменів, а Ви - винагороду за відповідні покупки, які відвідувачі роблять за вашим партнерським посиланням!


Переваги роботи з Regery

 • Ми платимо за кожну продажу, а не тільки за першу!
 • Ваш партнерський код працює з усіма продуктами: домени, ssl сертифікати, хостинг послуги.
 • Ми пропонуємо абсолютно нові інструменти, щоб зробити Вашу роботу простіше, підвищити коефіцієнт конверсії, а також ще швидше здійснювати платежі.
 • Ви також можете використовувати свої комісійні відрахування на покупки всередині системи зі знижкою.
 • Ми підтримуємо різні методи оплати: PayPal, WebMoney, Payoneer, Yandex.Money, Qiwi, банківські картки.
 • Ми забезпечуємо підтримку.


Кілька основних фактів, ефективної партнерської програми

 • Чим більше партнерських посилань Вами буде розміщено, тим більше трафіку Ви сгенеріруете і більше клієнтів зможете залучити.
 • Ви побачите результат своєї роботи відразу ж після того, як почнете генерувати щоденний трафік.
 • Наше дослідження показує, що найбільш вигідний період починається вже з 4-го тижня активної роботи по залученню клієнтів.
 • Не забувайте про соціальні мережі, це важливо.
 • Використовуйте креативні банери на своєму сайті.


Що потрібно зробити, щоб почати заробляти?

 1. Увійдіть у систему
 2. Додайте партнерське оголошення
  Отримайте партнерське посилання або банер для розміщення на сайті. Просто вставьте отриманий код на Вашій сторінці, в блог або як посилання в рекламній компанії і все.
 3. Заробляйте
  Відвідувачі, які перейшли на сайт Regery з Ваших партнерських оголошень стають рефералами. Якщо реферали роблять покупки, ви автоматично отримуєте винагороду. Всі продажі відзначаються в особистому кабінеті.


А що з виплатами?

Комісійна винагорода виплачується протягом декількох робочих днів на більшість платіжних систем. До них відносяться: PayPal, WebMoney, Yandex.Money, Qiwi, банківські картки. Також Ви завжди можете залишити запит на підтримку виплат в іншу платіжну систему через спеціальну форму в особистому кабінеті.