partners

Реселлінг Доменів

  1. Головна › 
  2. Реселлінг Доменів

Вигідна пропозиція для реселерів доменів

Сьогодні можливості інтернету стають джерелом доходу для багатьох. Чи є ви прямим постачальником товару / послуги або ж їх реселлером, успіх залежить від того, як ви подбаєте про те, щоб були враховані інтереси покупця.

Кожному ресурсу в інтернеті - незалежно від його спрямованості - потрібно доменне ім'я. Останнє не може бути безкоштовним: часом домен коштує недешево. В такому розрізі і стає актуальною торгівля доменами - сучасна сфера бізнесу, про існування якої одні навіть не підозрюють, а інші успішно розвивають.

Скориставшись пропозицією від Regery, ви можете купити домен за мінімальною ціною для його подальшого продажу, оскільки ми пропонуємо максимально комфортні і вигідні умови реєстрації, продовження і трансферу. Ця пропозиція представляє особливу вигоду тим, хто планує придбати велику кількість доменів для їх подальшого продажу своїм клієнтам.

Щоб дізнатися більше про партнерську пропозиції від Regery, зв'яжіться з представниками компанії будь-яким зручним вам способом.

Чому торгівля доменами і реселлінг - це вигідно

Реселлер доменів - людина, яка скуповує домени для користувачів у реєстраторів. Якщо ви хочете спробувати себе в цьому бізнесі, то потрібно бути готовим до того, що вам доведеться зіткнутися з колосальною кількістю труднощів.

Серед них:

  1. Необхідність вибудовування власної технічної бази (кілька апаратних сервісів доменних імен, розташованих в різних будівлях з постійним доступом до електроживлення в форматі 24/7).
  2. Потреба в укладенні договору з адміністрацією доменних зон.
  3. Написання програмного коду (впоратися з цим завданням може тільки компетентний фахівець).
  4. Необхідність в наявності автоматизованої системи, здатної взаємодіяти з реєстром зі спеціального протоколу EPP.
  5. Сервіс, що забезпечує можливість електронного листування між персоналом і третіми особами.

І природно, далеко не кожна людина може почати свій заробіток на доменах з нуля. В першу чергу це буде вигідно великим веб-студіям і фрілансерам - тим хто, хто постійно працює з великою кількістю людей, які відчувають необхідність у створенні якісного сайту.

Вищенаведений перелік - лише частина тих складнощів, з якими стикається початківець реселлер. Зайве говорити про те, що вирішити їх самостійно в переважній масі ситуацій просто неможливо (або ж доведеться витратити колосальну кількість фінансових коштів, часу і сил). Саме тому і стає актуальним пропозицію про співпрацю з нашою компанією.

Наша пропозиція

Оптимальний варіант - використання реселерської програми, що дозволяє вам позбавитися від описаних вище проблем. Продаж доменів буде максимально вигідною за умови покупки домену по його собівартості. Безумовно, все залежить від категорії домену, а саме від його вартості, тому що ціна доменних імен може досягати декількох тисяч доларів.

Якщо вас цікавлять придбання доменів оптом, будемо раді співпраці! При виникненні питань ви завжди можете зв'язатися з нами зручним способом: ми відкриті до діалогу і завжди готові дати корисні рекомендації по покупці домену.

Ця послуга знаходиться в розробці, але ми вже приймаємо заявки на підключення до неї.