register domain

Зареєструвати Доменне Ім'я

  Пошук  Пошук

Керуйте доменом за допомогою сервісів Regery

 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Реєстрація Доменів

Реєстрація доменів

Домен - це алфавітно-цифрова ідентифікація вашого сайту, необхідний компонент ВА. Щоб користувачі могли відшукати ваш ресурс, потрібна реєстрація домену - досить проста і дешева процедура. Зазвичай домени включають цифри в діапазоні 0-9, літери алфавіту (латинські або кириличні) і дефіс. Домени бувають трьох рівнів - нульового, першого і другого.

Щоб закріпити за своїм ресурсом певну адресу, потрібно звернутися до реєстратора. На території України не так вже й багато компаній, акредитованих для ведення подібної діяльності. Одна з цих компаній - REGERY. Ми давно надаємо послуги, пов'язані з доменної індустрією, допомагаючи підприємцям досягти успіху в онлайн-просторі. В Україні REGERY - провідний реєстратор доменів, що оформляє замовлення без зайвих зволікань.

Що ви отримаєте в комплекті

Для початку слід вибрати доменну зону, в якій ви хочете зареєструватися. Доменні зони бувають національними і загальними (управляються IANA). Вибір залежить виключно від ваших потреб і завдань, що стоять перед сайтом. Ось приклади найбільш популярних доменних зон:

 • українські (.ua, .kiev.ua, .odesa.ua);
 • загальні (.com, .biz, .net);
 • російські (.рф, .ru).
 • міжнародні (.top, .io, .club, .eu).

Існують також тематичні доменні зони - вони пов'язані з різними видами діяльності. Ви можете зареєструвати домен в Україні, але при цьому він буде мати вигляд ".legal" і натякати на те то, що ви пропонуєте юридичні послуги. Існують зони для торгівлі нерухомістю, подорожей, спорту, освіти, політики - всього і не перерахувати.

Замовивши у нас домен, ви отримуєте в комплекті:

 1. Пошук та перевірку на наявність ідентичних імен.
 2. Безкоштовний SSL сертифікат.
 3. Захист Whois даних безкоштовно.
 4. Перенаправлення пошти (з домену на Вашу адресу, наприклад на @ gmail.com).
 5. Перенаправлення URL адреса (c адреси сайту на інший веб ресурс).
 6. Цілодобову підтримку.
 7. Зручну панель управління.
 8. Підтримку IDN.
 9. Гарантії безпеки.

Нюанси реєстрації доменних імен

З точки зору законодавства реєстрація доменних імен прив'язана до юридичної полю країни, в якій ви маєте намір вести бізнес. В Україні назву торгової марки та домену повинні збігатися. Правовласник надає документи, що підтверджують факт володіння брендом (термін обробки документації заявника зазвичай не перевищує п'яти днів).

У Росії вам будуть потрібні дані з паспорта, включаючи номер, серію, умови видачі та прописку. А ось адміністратори зон, прив'язаних до окремих українських містах все заявки обробляють вручну, що затягує процедуру на тиждень і більше. Найважче зареєструватися в Євросоюзі - для цього потрібно постійно проживати в одній з країн ЄС. Схожі правила діють в Азії.

Якщо у вас закінчився термін реєстрації домену і потрібно продовження, варто задуматися над способами оплати, вартістю послуг і зручністю панелі. У REGERY продовжити домен можна швидко, не відволікаючись на незручний інтерфейс і англомовний саппорт. Наші ціни приємно дивують. Реєструйтеся прямо зараз!