domain generator

Онлайн Генератор Доменів

×
  Створити  Створити
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Онлайн Генератор Доменів
Спробуйте наш гнучкий онлайн генератор доменів для створення доменних імен для ваших сайтів
 
Правила
Тег
Джерела Випадкових Даних

Обране
Результати

Доменів немає
Домені не сгенеровані

Генератор доменів

Генератор доменів - сервіс, за допомогою якого можна підібрати доменне ім'я в режимі онлайн. Пошук здійснюється на основі заданих параметрів. Генератор імені домена дозволяє підібрати найменування близьке до тематики вашого проекту. Комбінація створюється за різними принципами, в тому числі з букв і символів, які ви хочете бачити в адресному рядку.

Призначення

На успішне просування і трафік на сайті впливають всі його складові. При створенні сторінки потрібно приділити увагу внутрішньому змісту і зовнішнього оформлення. Доменне ім'я - це набір символів для реєстрації на просторах Інтернету.

Створити домен непросто, адже він повинен відображати специфіку сайту і запам'ятовуватися відвідувачам. Правильне ім'я дає користувачеві коротку інформацію про те, що є на сайті і чи варто туди заходити.

При створенні найменування часто виникає проблема з тим, що комбінація вже зайнята і зареєстрована у всіх зонах. В цьому випадку є два варіанти дій:

 1. Придумати рандомних комбінацію. В цьому випадку можна відійти від тематики проекту і створити просто красиву послідовність із символів і символів. Тут підійдуть поєднання слів, дефісів, подвійних букв і т.д.
 2. Використовувати генератор домену. Сервіс розроблений для підбірки вільних імен сайтів. Існує безліч програм з різною системою генерації. Деякі використовують рандомний алгоритм, інші оснащені вузьким або повним спектром відбору і конфігурацій.

Є платні і безкоштовні сервіси, які допомагають легко і швидко створити свій домен. На нашому сайті ви можете скористатися безкоштовною програмою. Для цього потрібно ввести літери та цифри, з яких має складатися майбутнє найменування, в осередку генератора. Сервіс створить унікальні імена із запропонованих числових і буквених значень.

Принцип генерації імен

Генератор імен доменів в своїй роботі використовує шаблони, отримані на основі випадкових даних. Вони задаються користувачем і залежать від індивідуальних переваг.

Послідовність дій при роботі з сервісом підбору доменних імен:

 • Підбір шаблону. Шаблон - якась послідовність знаків (***). Їх значення може змінюватися в процесі підбору. Символи в послідовності мають різне значення. Це можуть бути теги або просто символи.
 • Введення набору випадкових даних. Користувач регулює їх самостійно. Налаштування здійснюється за кількістю наборів або за змістом. Кожен набір складається з тега, слів та інших знаків. Тег для пошуку задається в шаблоні. Букви і звуки прописуються самостійно в залежності від побажань.
 • Опрацювання запиту. Система перевіряє кожен символ шаблону. Вона аналізує його значення. Якщо це просто символ, то він залишається недоторканим. Якщо це тег, то він обробляється і замінюється на інший випадковий символ. При роботі з цілим словом процес аналогічний.

Приклади

Завдання 1: створити прості найменування з букв і чисел.

Алгоритм дій:

 1. Створіть тег (*), в якому будуть міститися потрібні вам літери: atrivohk.
 2. Пропишіть наступний елемент (#), де буде вказана числова послідовність: 1234567890.
 3. Придумайте шаблон, за яким буде працювати система: *#, ***#, ***##, *#*#*#.
 4. Визначте зону дії: .com, .ru, .com.ua, .region.ua, .ua.

Результат:

 • *# — a8.ru, v5.com, t6.ru.
 • ***# — art7.com, vot3.ua
 • ***## — riv.42.ru, hok33.com.
 • *#*#*# — a4r6k3.ua, i2v0h4.ru.


Завдання 2: згенерувати запам'ятовуються найменування з ключовим словом (family - сім'я).

Алгоритм дій:

 1. Підберіть ключі, які можуть бути відображені в адресному рядку: family, mother, father, children.
 2. Створіть тег (*), в якому будуть міститися потрібні вам ключі: family|mother|father|children. Вирази в такій послідовності поділяються за допомогою символу |. Пропуск між елементами не ставиться.
 3. Пропишіть наступний тег (#), де будуть вказані префікси: your|my|perfect|super.
 4. Створіть ще один елемент &, де будуть задані суфікси: y|i|e. Якщо вам не потрібно генерація з суфіксами, то можна пропустити цей розділ.
 5. Придумайте шаблон, за яким буде працювати система: #*, *-#, **-##&&.
 6. Визначте зону дії.

Результат:

 1. #* - superfamily.com
 2. *-# - children-perfect.ru
 3. **-## - motherfather-myperfect.com


Підбір за ключовими виразами безпосередньо пов'язаний з трафіком на вашому ресурсі. Відповідність імені запиту, який користувач вводить в рядок пошуку, позитивно впливає на видачу в пошукових системах. Такий сайт буде мати перевагу по відношенню до сторінок з рандомних найменуванням домену. При оцінці релевантності враховується не тільки текстове наповнення, наявність ключових фраз із запиту, рейтинг, але також адреса сторінки.