renew domain

Подовження Доменних Імен

Керуйте Вашим доменом на сервісах Regery

  Пошук  Пошук
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Продовження Доменів

Продовження реєстрації домену - особливості послуги

Якщо закінчився термін дії домену, то в такому випадку його потрібно обов'язково продовжувати. Якщо це вчасно не зробити його можуть купити інші особи і клієнт втратить права на нього. Щоб уникнути проблем з сайтом необхідно реєструвати ім'я в перевіреної компанії.

Особливості процесу

Будь термін домену рано чи пізно закінчується. Залежно від зони цей період може досягати 10 років. Часто діє обмеження в терміні 1-3 роки. Є й інші особливості операції. Виконати її в деяких випадках можна не раніше, ніж за 4 місяці до закінчення терміну дії домену. Зазвичай процедуру можна замовити за 30 днів до закінчення часу дії реєстрації. Менеджери компанії Regery завжди раді надати допомогу клієнтам в будь-якій ситуації.

Щоб дізнатися дату закінчення дії доменного імені можна скористатися сервісом Whois. Потрібно заповнити форму, ввівши ім'я сайту. Після цього клієнт побачить дату закінчення реєстрації, звільнення і деяку іншу інформацію. Важливо пам'ятати про те, що термін продовження обмежений 30 днями. Поле того, як підійде дата звільнення, період переважного продовження анулюється. В такому випадку зареєструвати ім'я сайту зможе будь-хто.

Щоб цього не сталося в акаунті клієнтів Regery передбачено автоматичне виконання операції. Там же можна подивитися час закінчення реєстрації і побачити багато іншої корисної інформації, управляти процесами, сертифікатами, підписками. Якщо клієнт не знає як продовжити домен самому йому можна звернутися в підтримку або прочитати інструкції.

Як виконати операцію

Залежно від обраної зони замовляти продовження можна за 1-4 місяці до закінчення терміну. Зробити це можна в особистому кабінеті. Вибравши домен потрібно активувати відповідну опцію і здійснити оплату. На все піде не більше декількох хвилин.

Що потрібно зробити щоб перевірити відбулося продовження чи ні?

Виконати кілька простих дій:

  • Перейти в сервіс Whois.
  • Ввести ім'я сайту.
  • Подивитися в таблиці, на дату закінчення реєстрації.

Переваги співпраці з компанією

У разі перенесення свого домену в Regery він автоматично продовжується ще на цілий рік, що дуже вигідно, можна заощадити. Робиться це швидко і просто. Замовивши трансфер в компанії Regery можна ще рік не оплачувати послугу продовження. При необхідності менеджери допоможуть з переносом.

Встановлені розцінки на послуги в компанії дуже вигідні. Немає ніяких прихованих, додаткових платежів. Клієнт оплачує тільки зазначену суму за послуги. Підтримка працює цілодобово і відповідає дуже швидко на будь-які питання. Панель управління проста і зручна, зрозуміла. З її допомогою можна вирішити більшість завдань.

Інфраструктура побудована на надійній безпечної платформі. Компанія Regery представила дуже широкий вибір доменів за вигідною ціною. Можна зареєструвати ім'я сайту, що не містить англійських символів. Воно може включати букви латині, кирилиці та інших алфавітів. Щоб особисто переконатися у всіх перевагах роботи Regery реєструйте і продовжуєте домени в компанії, це швидко, недорого, просто.