ssl certificates

Безкоштовні SSL Сертифікати

 1. Головна › 
 2. SSL Сертифікати › 
 3. Безкоштовні SSL Сертифікати

SSL Фільтри


Бренди
Рівень Довіри
Призначення
Можливості

 • Один доменyourdomain.info
 • Безкоштовний www.www.domain.net & domain.net
 • Перевірка доменуВипуск: кілька хвилин
 • Рівень довіри: середній
 • Гарантія: немає
×
×
Безкоштовно


 • Один доменyourdomain.info
 • Безкоштовний www.www.domain.net & domain.net
 • Перевірка доменуВипуск: кілька хвилин
 • Рівень довіри: середній
 • Гарантія: немає
×
×
Безкоштовно

SSL сертифікат безкоштовно - чи можливо це?

Наскільки реально отримати ssl сертифікат безкоштовно, що дасть користувачеві таке рішення і наскільки вигідним воно буде? Пропонуємо дізнатися відповідь на це питання.

Навіщо і для кого це потрібно

На сайті Regery.com.ua представлений безкоштовний ssl сертифікат comodo. Це повноцінне, функціональне рішення, при подальшій перевірці йому довіряє близько 99,9% пошукових систем. Завдяки переходу на https, забезпечується позбавлення від повідомлень, що попереджають про невідповідність, ваш ресурс отримує актуальний для безпечної роботи «золотий замок».

Що можна отримати

Якщо ви віддаєте перевагу отримати для сайту безкоштовний сертифікат, то можете розраховувати на наступні переваги його застосування:

 1. Видається такий сертифікат терміном на 30, 90 днів, від вас не буде потрібно наявність будь-яких зобов'язань. Варто відзначити, що в компанії Regery можна замовити послугу по активації та встановленні сертифіката, що дозволить швидко забезпечити цифрову безпекою вашого ресурсу.
 2. Отримання сертифікату ssl здійснюється в режимі онлайн, на весь процес доведеться затратити всього кілька хвилин. Виключається і паперова тяганина, затримки з видачею документів і багато іншого, з чим можна зіткнутися в реальних умовах оформлення.
 3. Передбачає сертифікат для https використання в роботі сигнатур, що працюють з 256 бітної кодуванням даних. Варто зазначити, що видача сигнатури здійснюється на аналогічних для всіх типів сертифікатів умовах, рівень безпеки при виборі тестової версії не страждає.
 4. Виданий ssl на безкоштовних засадах коректно розпізнається фактичним більшістю систем, інших пристроїв.

Важливо відзначити, що безкоштовна видача сертифіката не означає знижену ступінь захисту і працездатності ресурсу або наявність додаткових ризиків. За фактом, подібне рішення нічим не відрізняється від своїх платних аналогів, підписи проставляються з одного джерела. Таке рішення означає, що у вас не виникнуть проблеми з наступною ідентифікацією в браузері. Надається можливість попередньо провести тестування, ще до того, як ви почнете ним користуватися і отримувати результати.

Ви зможете забезпечувати безкоштовний захист свого сайту протягом наступних трьох місяців і при цьому виконати установку сертифіката фактично миттєво. Це відкриває нові можливості для розробників і власників ресурсів, які в подальшому орієнтовані на результат і бажають забезпечити безпеку даних користувачів. Важливо продовжувати сертифікат, стежити за закінченням його терміну дії, що дозволить забезпечити безперервний захист.