transfer domain

Трансфер Доменних Імен

Керуйте Вашим доменом сервісами Regery

  Пошук  Пошук
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Перенесення Домену

Як здійснити перенесення домену до іншого реєстратора

Якщо у вас хостинг і домен належать різним провайдерам, з часом стає актуальним питання про об'єднання домену та хостингу на одному акаунті. Простіше, швидше і вигідніше зробити трансфер домену до надійного провайдера Regery, що надає хостинг та доменні імена.

Перенесення домену - це передача вашого доменного імені на обслуговування і підтримку до іншого доменному реєстратору.

Найважливіший момент при перенесенні - це переконатися в тому, що новий реєстратор, до якого ви плануєте мігрувати і продовжити обслуговування на його стороні, готовий надати вам, як клієнтові, досить широкі можливості для управління доменом.

Що цікавого у доменного реєстратора Regery

Короткий і далеко не повний список послуг, який надається компанією Regery:

 • завжди найвигідніші ціни;
 • можливість зміни контактної інформації;
 • можливість приховування персональних даних (також безкоштовно);
 • можливість реєстрації, подальшої зміни і коректування DNS-серверів;
 • просте продовження перенесеного домену;
 • повідомлення та автоматичні продовження;
 • перенаправлення пошти на реальну адресу;
 • форвардного на інший сайт;
 • моніторинг сайту (безкоштовно);
 • Партнерська програма;
 • багаторівнева система знижок;
 • цілодобова підтримка;

Процес перенесення до Regery проходить швидко і нескладно. Можна навіть залишити заявку на перенесення фахівцями Regery (під ключ).

Коли потрібен трансфер домену

Має сенс у перенесенні доменів так само в тому випадку, коли у вас кілька доменів і вони все зареєстровані в різних компаніях. Таке буває, коли розробники сайту співпрацюють з певними доменними реєстраторами та при створенні сайту беруть на себе турботу про реєстрацію домену та хостингу.

У такій ситуації відмінним рішенням буде трансфер доменів до однієї конкретної доменної компанії.

До зміни компанії з обслуговування доменів вас можуть підштовхувати різні причини і фактори. Так, наприклад, якщо ваші доменні імена для сайтів раніше були зареєстровані в декількох не пов'язаних один з одним компаніях, і ви раптом прийшли до рішення про збір їх разом і розміщення у одного реєстратора. В цьому випадку, для вас найбільш зручним і правильним варіантом буде здійснити перенесення всіх доменів до одного постачальника доменних послуг.

Буває і так, що не влаштовує цінова політика компанії або без повідомлення були різко підвищені ціни. В такому випадку також варто зайнятися трансфером доменів, в кінцевому рахунку в фінансовому плані ви все одно виграєте.

Зауважимо, що ми - компанія Regery, проводимо гнучку цінову політику, представляємо знижки і продумуємо системи лояльності для наших клієнтів, тому можете бути впевнені, що замовляючи послуги з реєстрації або переносу доменів, ви отримаєте якісний, вигідний і надійний результат.

Етапи перенесення доменного імені (ви переносите самостійно)

Процедура трансферу домену до Regery максимально проста (є навіть послуга під ключ). 

 1. Основний етап - це отримання коду перенесення (код авторизації) домену. Він знаходиться у вашого поточного реєстратора. Часто його можна самостійно взяти з вашої панелі управління. В Україні, Росії та інших країнах СНД його видає тих. підтримка за запитом. Тут зверніть увагу, що перед тим, як робити запит слід перевірити, що ваші контактні дані вірні. Якщо вони не вірні то спочатку поновіть їх, а потім запитуйте код перенесення. Справа в тому, що старі реєстратори користуються таким підходом - просять заяву і звіряють його в вашими контактами, і якщо вони не збігаються, відмовляють у наданні коду перенесення. Не давайте їм шансів - поновіть контакти, потім вимагайте код перенесення. Для українських реєстраторів: ТОВ 'Реджері Україна', код реєстратора: ua.regery.
 2. Наступний крок - це зняти блокування трансферу, якщо вона встановлена ​​на домені. У разі якщо код перенесення за запитом, то прокіровку знімає зазвичай технічна подержка, яка і надає код перенесення. Якщо код перенесення можна отримати з особистого кабінету, то там необхідно також зняти заборону на перенесення якщо вона встановлена
 3. Потім все просто - оформляємо перенесення на Regery, вказавши код перенесення.
  1. Введіть ім'я домену в форму пошуку і натисніть пошук
  2. У формі трансферу домену , що з'явилася вкажіть ваш код перенесення
  3. Сплатіть перенесення
 4. Ось і все, решта деталей система обробить самостійно. Вам потрібно буде лише дочекатися завершення перенесення.

Етапи перенесення доменного імені (компанія переносить за вас)

Процедура трансферу домену до Regery фахівцями компанії ще простіша:

 1. Введіть доменне ім'я в форму пошуку і натисніть пошук
 2. У формі, що з'явилася перенесення домену виберіть опцію 'перенести за мене
 3. Вкажіть параметри доступу до поточного реєстратору
 4. Сплатіть перенесення
 5. Фахівці компанії отримають код трансферу (auth код) і перенесуть домен за вас. У разі, якщо знадобиться заяву на перенесення - вам нададуть його на заповнення.


При здійсненні послуги перенесення вашого домену до нас, ми надамо комплексну технічну підтримку з даного питання.