ssl certificates

Symantec SSL Сертифікати

 1. Головна › 
 2. SSL Сертифікати › 
 3. Symantec SSL Сертифікати

SSL Фільтри


Бренди
Рівень Довіри
Призначення
Можливості

×
×
244.99 $ (-6%)


×
×
304.99 $ (-5%)


×
×
716.99 $ (-2%)


×
×
728.99 $ (-3%)


×
×
1046.99 $ (-2%)


×
×
1889.99 $


×
×
4599.99 $

Купити Symantec SSL можна за вигідною ціною

Розроблені Symantec SSL, купують більшість банків і власників інтернет-магазинів. Продукт допоможе збільшити продажі, підвищить ефективність ведення бізнесу, надійно захистить всі важливі дані. У продажу є елітні сертифікати, які можна отримати після стандартної або розширеної перевірки. Symantec Secure Site PRO Wildcard забезпечує максимальний рівень довіри, гарантує безпеку порталу та угод.

Переваги продукту

Симантек сертифікат на https має ряд незаперечних переваг, з яких особливо можна виділити:

 1. 256 біт RSA, DSA, ECC.
 2. Ключ мінімум 2048 біт.
 3. Підтримується розширена перевірка EV.
 4. SHA-2 алгоритм.


Розробник застосовує найсучасніші технології. Популярністю у представників бізнесу користується ssl symantec starter за надійність і недорогу доступну ціну. Сучасний SSL-сертифікат являє собою цифровий підпис, здатну забезпечити:

 • дуже надійне шифрування логінів, паролів, банківських даних, операцій;
 • цілісність інформації. При передачі даних браузером на сервер вони захищені від крадіжки, підміни.
 • підтверджує справжність інтернет-магазину, гарантується, що він належить компанії, а не шахраям.

У Symantec ssl сертифікат вбудували функцію сканування на віруси та шкідливі програми. Перевірка виконується кожен день. Знак Norton Secured значно підвищує довіру до магазину, бренду, компанії, збільшує число відвідувачів, клієнтів. У покупця товарів від Симантек є можливість здійснювати моніторинг усіх придбаних сертифікатів з хмарної консолі.

Як вибрати і встановити

Купити Сімантек ssl сертифікат в Україні найчастіше воліють замість інших подібних продуктів банки і бізнесмени. Щоб він правильно працював потрібно замовити установку і активацію у фахівців компанії. Менеджери допоможуть з вибором найбільш підходящого продукту з урахуванням цілей, особливостей бізнесу.

Для власників кількох доменів рекомендується купувати сертифікат типу:

 1. Secure Site PRO.
 2. Secure Site PRO EV.
 3. Secure Site або EV.

Власникам особистого сайту, невеликого магазину відмінно підійде Symantec Safe Site. При необхідності купити груповий сертифікат варто звернути увагу на такі продукти як:

 1. Secure Site Wildcard;
 2. Secure Site PRO Wildcard.

Сертифікати з найвищим рівнем довіри видаються після розширеної перевірки. Вони називаються Extended Validation, скорочено EV. Такі продукти відмінно підійдуть для банків, платіжних систем, великого бізнесу. На їх випуск потрібно кілька днів, тому замовляти продукт потрібно своєчасно. При необхідності можливий перевипуск.

Компанія пропонує найвигідніші ціни і умови на ринку продажу сертифікатів. За невеликі гроші можна придбати однодоменних, багато доменний або груповий продукт від кращого розробника. Сертифікат SSL від Симантек - це надійний захист та високий рівень довіри.