punycode decoder

Онлайн Punycode Декодер

 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Онлайн Punycode (IDN) Декодер
Використовуйте наш популярний і безкоштовний онлайн-інструмент для перетворення або декодування тексту з Unicode в формат Punycode (IDN) та навпаки.

Punycode декодер

Punycode декодер - сервіс, що дозволяє створювати доменні імена на рідній мові. Такі найменування називаються Internationalized Domain Names, скорочено IDN, тобто Доменні Імена на Національних мовах. У створенні адрес використовуються літери національних алфавітів.

Особливості домену в punycode

Адреса актуальна для різних галузей по ряду причин:

 1. Впізнаваність найменування. Слова і букви рідної мови сприймаються і запам'ятовуються краще, ніж іноземні. З такою адресою просування буде йти набагато швидше.
 2. Милозвучність і помітність. При виборі імені домена потрібно враховувати релевантність послідовності. Пошукові системи віддають перевагу сторінкам, в назві яких містяться слова із запитів користувачів. Це безпосередньо впливає на результати видачі і трафік. В адресному рядку повинна міститися коротка інформація про специфіку сторінки. Це дозволить користувачеві зрозуміти, чи варто йому переходити за посиланням, чи ні. Реєстрація юнікод домену дасть можливість отримати звучне і помітне ім'я. Наприклад: гражданін.укр, букети.рф і ін.
 3. Великий вибір. Знайти вільне ім'я домена на рідній мові простіше ніж англійською. Більшість ресурсів мають англомовні адреси.
 4. Високий рівень довіри. Адреса рідною мовою викликає більше довіри, ніж послідовність іноземних символів. Це дасть вам перевагу перед конкурентами.

Принцип дії

Процес декодування тексту відбувається в кілька етапів:

 1. Підберіть вільне доменне ім'я на національній мові. Придумайте унікальну послідовність літер, в якій відіб'ється специфіка вашого проекту. Ім'я не повинно бути складним, довгим, з великою кількістю тире. Допускається не більше трьох слів. Варто стежити за тим, наскільки легко адреса читається і запам'ятовується. У найменуванні не повинні міститися розділові знаки і числа.
 2. Проаналізуйте існуючі ресурси. Ознайомтеся з створеними раніше сторінками конкурентів.
 3. Перевірте, чи вільна адреса. Варто переконатися, що вибране вами ім'я не зайнято. Для цього є спеціальні сервіси.
 4. Купуйте домен, що складається з символів рідної алфавіту. Для цього подайте заявку з персональними даними.
 5. Використовуйте домен за призначенням. Сайти пунікод використовуються для зберігання різноманітного контенту. Сторінка, зареєстрована під таким ім'ям, може містити матеріали інформаційного, освітнього, розважального характеру. Також тут може перебувати інтернет-магазин або сайт-візитка. Зміст сторінок не регламентується. Наповнення залежить від специфіки ресурсу.
 6. Обране найменування буде зберігатися в форматі: xn--90aeg7bco.xn--p1ai. При відвідуванні вашого ресурсу ця комбінація буде автоматично конвертуватися браузером в адекватний запис: букети.рф. Punycode конвертер при роботі використовує латинські символи від a до z, цифри від 0 до 9 і дефіс. В цілому для кодування застосовується 37 символів.

Не всі доменні зони підтримують пунікод домен. Варто ознайомитися з дією того чи іншого адресу перед покупкою. Пишіть або телефонуйте нам - проконсультуємо по всіх виниклих питань.