self-signed certificate

Інструмент Створення самопідписанного SSL Сертифікату для Сайту

Інструмент Створення самопідписанного SSL Сертифікату для Сайту

Створити SSLСтворити
  1. Головна › 
  2. SSL Сертифікати › 
  3. Онлайн Генератор Самопідписанного SSL Сертифікату
Самопідписанний SSL сертифікат може використовуватися для настройки і роботи з SSL середовищем під час розробки. Ви можете використовувати такий самопідписанний SSL сертифікат, коли безпека не потрібно, наприклад, для веб-серверів, призначених для тестування і налагодження, а також персональних веб-сайтів і веб-порталів. Щоб створити самопідписанний SSL сертифікат, введіть ім'я сайту (приклад: mysite.com) і натисніть 'створити SSL'.
Використання SSL сертифікатів
Сертифікати SSL необхідні, коли вам потрібно відкривати веб-сайти, використовуючи HTTPS протокол. Професійним веб-сайтам потрібні професійні надійні SSL сертифікати центрів SSL сертифікації, таких як Comodo , Symantec , Thawte , GeoTrust , RapidSSL . Довірені SSL сертифікати використовують ланцюжок довіри, де кожен сертифікат підписаний (довірений) більш високим і більш надійним сертифікати тому. У верхній частині ланцюжка довіри знаходяться кореневі сертифікати, що належать Verisign або GeoTrust. Такі кореневі сертифікати зазвичай поставляються з операційною системою або веб-браузером.

Як браузер аналізує SSL відповідь
Коли ви відвідуєте веб-сайт по HTTPS протоколу, ваш веб-браузер отримує SSL сертифікат для веб-сайту. Він перевіряє SSL сертифікат, щоб переконатися, що він дійсно виданий для цього імені домена, яке ви відкриваєте. Після цього він перевірить ланцюжок довіри і хто його підписав. Якщо цей SSL сертифікат є кореневим сертифікатом, браузер порівняє його з тими, які поставляються з операційною системою. Якщо це Сертифікат не кореневої але підписаний довіреною SSL сертифікатом, він перевірить весь ланцюжок довіри.

При використанні самопідписанного SSL сертифікату у нього немає ланцюжка довіри. Сертифікат підписаний самим собою. Веб-браузер виявить це і покаже попередження, повідомляючи вам, що сертифікат веб-сайту не трастовий. Тому не варто використовувати самопідписанного SSL сертифікати для професійного використання, так як ваші відвідувачі не будуть довіряти вашому веб-сайту і можуть відмовитися від його використання.


Реальні трастові SSL сертифікати
Справжні довірені SSL сертифікати безпечна і захищена, браузери довіряють їм, а всі відвідувачі не отримують ніяких SSL попереджень. Ми надаємо величезну кількість справжніх трастових SSL сертифікатів , кожен може знайти найбільш підходящий SSL продукт.

Безкоштовне хмарне онлайн простір для Ваших SSL сертифікатів і Приватних ключів

Використовуючи SSL Сертифікати від Regery Ви отримуєте швидке і безкоштовне хмарне сховище для всіх Ваших SSL сертифікатів, проміжних Сертифікатів (CA Bundle), CSR кодів і Приватних RSA Ключів. У разі, втрати ССЛ Сертифікату, Ви завжди можете його скачати з панелі управління SSL сертифікатами на Regery.