csr decoder

Інструмент розкодування CSR Запиту

  1. Головна › 
  2. SSL Сертифікати › 
  3. Онлайн CSR Декодер
Скористайтеся нашим безкоштовним онлайн інструментом розкодування CSR запиту для того, щоб переконатися, що Ваш CSR код правильний і може бути використаний для замовлення SSL сертифікату.

Все, що Вам потрібно зробити, це скопіювати Ваш CSR запит в текстове поле нижче.

Правильний CSR код обов'язково повинен:
починатися з '----- BEGIN CERTIFICATE REQUEST -----'
і закінчуватися на '----- END CERTIFICATE REQUEST -----'.

Як тільки CSR запит буде розкодувати, він буде описувати наступні поля: Організацію, Відділ, Ім'я, Область, Адреса ел. пошти, країну і інші ті нические деталі. Якщо в процесі декодування виникнуть помилки - ми рекомендуємо
 перестворити CSR запит.
Вставте CSR запит для декодування


Безкоштовний інструмент онлайн CSR декодер використовується для розкодування запиту. Він дозволяє перевірити коректність запиту, а також переглянути, що саме в ньому вказано. При замовленні сертифіката на Regery CSR запит вказувати не обов'язково, система створить його автоматично при необхідності.

Особливості роботи CSR декодера

Виконана розшифровка csr-запиту на сайті не оплачується (безкоштовна). Клієнтам, які вирішили купити SSL, буде виділено захищене онлайн сховище для їх зберігання, а також ключів, SSL сертифікатів і CSR запитів. При необхідності все можна швидко відновити, не буде потрібно замовляти повторний випуск.

Розкодований декодером запит містить такі дані як:

  • назва фірми, ТОВ або ПІБ;
  • область, країну;
  • назва відділу, що займається придбанням;
  •  електронна пошта.

Працює CSR декодер онлайн дуже швидко. Точно складений код буде починатися з рядка ----- BEGIN CERTIFICATE REQUEST ----- і закінчуватися рядком ----- END CERTIFICATE REQUEST -----. Для початку декодування необхідно вставити CSR запит в поле і натиснути кнопку розкодувати.

Як складати CSR запит

Якщо потрібно згенерувати запит CSR - можна скористатися простим та безкоштовним CSR генератором.

При придбанні сертифіката для поддомена вказується його ім'я повністю в такому вигляді: subdomain.domain.com. Важливо враховувати особливості купленого продукту. Якщо це груповий сертифікат - то він для одного сайту і всіх піддоменів. При цьому для такого сертифіката, що захищає і піддомени, потрібно буде вказати знак [*], наприклад: * .domain.com.

Покупці мультідоменного (багатодоменного)  продукту повинні вказувати основний домен і включати в список додаткові. Ім'я сайту пишеться повністю. Піддомени можна додавати пізніше при конфігуруванні сертифіката.

Звертаючись за допомогою до фахівців, можна сформувати правильний запит CSR швидко і без помилок. Багатьом важко розібратися як правильно заповнювати форму. Якщо з'явилися питання про те, що таке SSL-сертифікат, як створювати ключ, як робиться CSR розшифровка, потрібно звернутися в підтримку.