ssl certificates

SSL Сертифікати з Перевіркою Організації

 1. Головна › 
 2. SSL Сертифікати › 
 3. Сертифікати з Перевіркою Організації

SSL Фільтри


Бренди
Рівень Довіри
Призначення
Можливості

 • Один доменyourdomain.info
 • Безкоштовний www.www.domain.net & domain.net
 • Перевірка організаціїВипуск: кілька днів
 • Рівень довіри: високий
 • Гарантія: 50 000 $
×
×
26.99 $ (-10%)


 • Один доменyourdomain.info
 • Безкоштовний www.www.domain.net & domain.net
 • Перевірка організаціїВипуск: кілька днів
 • Рівень довіри: високий
 • Гарантія: 100 000 $
×
×
39.99 $ (-15%)


×
×
49.99 $ (-12%)


×
×
72.99 $ (-19%)


×
×
79.99 $ (-11%)


×
×
85.99 $ (-4%)


×
×
86.99 $


×
×
134.99 $ (-4%)


×
×
169.99 $


×
×
175.99 $ (-12%)


×
×
189.99 $ (-5%)


×
×
234.99 $


×
×
244.99 $ (-6%)


×
×
269.99 $ (-10%)


×
×
292.99 $ (-2%)


×
×
299.99 $ (-6%)


×
×
299.99 $ (-3%)


×
×
304.99 $ (-5%)


×
×
331.99 $ (-5%)


×
×
699.99 $ (-4%)


×
×
728.99 $ (-3%)


×
×
1349.99 $


×
×
1889.99 $


×
×
4599.99 $

SSL з Перевіркою Організації

OV SSL (Organization Validation SSL) сертифікат - це протокол захисту даних з перевіркою організації. Актуальний для підприємців, які ведуть активну діяльність через Інтернет. Сертифікат забезпечує надійний захист домену, на якому знаходиться ресурс.

Види сертифікатів

Всі сертифікати можна розділити на кілька типів залежно від валідності:

 1. Domain Validation (DV) - сертифікати з середнім рівнем довіри. Вони призначені для підтвердження доменного імені. Перевірка особистості покупця не здійснюється. Перевірка встановлює право на роботу з зазначеним доменом. Такі сертифікати зазвичай використовують для особистих сайтів. Обробка запиту тут здійснюється швидко, протягом декількох хвилин.
 2. Organization Validation (OV) сертифікати з високим рівнем довіри підтверджують і домен і організацію. Найчастіше вони використовуються для мережевого бізнесу. На встановлення автентичності організації потрібно кілька днів. В ході перевірки встановлюється достовірність компанії і право на використання доменного імені.
 3. Extended Validation (EV) - сертифікати, в компетенцію яких входить розширена перевірка. Такі протоколи безпеки відмінно підійдуть для банків, платіжних систем або бізнесу. В ході обробки запиту з'ясовується справжність організації, особу власника компанії, юридичний статус і фактичне розташування офісів і відділень. Сертифікат забезпечує найнадійніший захист і збереження персональних даних.

Особливості Organization Validation SSL

Протокол безпеки з перевіркою організації є гарантом надійності інтернет-ресурсу і справжності компанії. Щоб отримати сертифікат, організація повинна відповідати ряду вимог:

 • мати офіційну реєстрацію під заявленим назвою;
 • перебувати за вказаною в заявці адресою. При наявності фізичного офісу, потрібно точно вказати місце його розташування;
 • мати права на експлуатацію доменного імені, для захисту якого купується протокол.

Перевірка займає до 10 днів. Після підтвердження зазначених даних, покупець отримає доступ до сертифікату.

Платний ssl сертифікат з перевіркою організації виглядає також, як і сертифікат з перевіркою домену, -як значок замка. Він відображається в адресному рядку браузерів. Цей значок свідчить про те, що ресурс надійно захищений.

Активація продукту

Етапи активації сертифікату безпеки:

 1. Виберіть захисний протокол. Для цього спочатку потрібно визначити мету його використання. Якщо ви плануєте розвивати особистий сайт, блог, то підійде протокол базового рівня. Якщо через ваш ресурс проходять фінансові операції, то варто забезпечити максимальний захист.
 2. Оформіть заявку і внесіть повну вартість сертифіката. Вкажіть контактну інформацію і прикладіть необхідні документи. Сплатіть річну вартість. Після оплати ви отримаєте докладні інструкції по активації продукту.
 3. Налаштуйте роботу протоколу. На пошту покупця буде направлено лист з детальними інструкціями налаштувань конфігурації.

На нашому сайті ви можете купити https сертифікати з різним ступенем захисту. Команда Regery, завжди надаємо найвигідніші ціни і можливості оплати!