.org.mx domains

.ORG.MX

Зареєструвати домен в .ORG.MX доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .ORG.MX

Prices for domains in zone .ORG.MX

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
11.99 $ 11.69 $/yr
Подовження
 20.99 $/yr
Трансфер
 36.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
EuroDNS
Реєстрація
102.01 $/yr

+90.32 $ (+773%)
Подовження
113.34 $/yr

+92.35 $ (+440%)
 
DomainDiscount24
Реєстрація
70.71 $/yr

+59.02 $ (+505%)
Подовження
77.06 $/yr

+56.07 $ (+267%)
 
Imena.ua
Реєстрація
70.66 $/yr

+58.97 $ (+504%)
Подовження
70.66 $/yr

+49.67 $ (+237%)
 
101 Domain
Реєстрація
28.49 $/yr

+16.80 $ (+144%)
Подовження
45.99 $/yr

+25.00 $ (+119%)
 
Moniker
Реєстрація
26.99 $/yr

+15.30 $ (+131%)
Подовження
29.99 $/yr

+9.00 $ (+43%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
15.99 $/yr

+4.30 $ (+37%)
Подовження
28.49 $/yr

+7.50 $ (+36%)
 
Namecheap
Реєстрація
21.98 $/yr

+10.29 $ (+88%)
Подовження
24.98 $/yr

+3.99 $ (+19%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .ORG.MX домену повинна бути мінімум 3 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .ORG.MX можна купити на термін від одного року до трьох років.
Ця зона ORG.MX дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .ORG.MX не містить регіональних обмежень - кожен може мати .ORG.MX домен.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .ORG.MX в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження ORG.MX домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів ORG.MX. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

.ORG.MX - доменна зона другого рівня. Використовуються власниками сайтів для представлення своїх інтернет ресурсів жителям Мексики. Реєстрація адреси в зоні ORG.MX може здійснюватися як простими користувачами так, і великими компаніями, незалежно від країни їх проживання. Всі дані про власника адреси в зоні ORG.MX приховані і не відображаються іншим користувачам. Придбане ім'я в доменній зоні ORG.MX можна використовувати відразу ж після його покупки.

Доменна зона ORG.MX, найчастіше використовується компаніями або користувачами, які є резидентами Мексики. У цій зоні переважаючими є офіційні сайти державних органів виконавчої влади, великих організацій, інформаційно-розважальних порталів Мексики.

Реєстрація адреси в доменній зоні ORG.MX дозволить власнику сайту представити свій продукт або послугу не тільки на території Мексики, а й багатьох інших країн, оскільки доменна зона ORG.MX викликає особливий інтерес у всіх жителів Землі.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .ORG.MX відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .ORG.MX домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Національна Доменна зона
Дана доменна зона .ORG.MX - це ccTLD (національна доменна зона). Певний список доменів верхнього рівня, зарезервований країнами, незалежними штатами або територіями. Національні зони найчастіше є двох-символьними. Наприклад, .EU, .US, .UK або .DE. Існує кілька ccTLD, які в даний час використовуються як загальні доменні імена для брендів (gccTLD). Наприклад .CO, .US, .ME, .WS, .GE or .LY
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .ORG.MX і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Вам не потрібно постійно перевіряти дату закінчення терміну дії домену в зоні .ORG.MX, щоб бути впевненим, що домен не закінчиться. Функція автоматичного оновлення подовжує Ваші домени, SSL сертифікати та інші продукти у ваш профіль і під вашим контролем.
Форвардинг .ORG.MX Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .ORG.MX домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .ORG.MX сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в ORG.MX. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .ORG.MX Доменного Імені
Захист трансферу .ORG.MX доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .ORG.MX Домену
Перенесення домену .ORG.MX до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .ORG.MX за Вас безкоштовно.
IDN, Доменні імена будь-якими мовами
Ви можете зареєструвати домен в .INFO, .COM, .ORG, .NET або інших популярних зонах на рідних мовах. Пошук домена підтримується на будь-якій мові.
Легкий DNS (ДНС) сервіс
Керуйте ресурсними записами вашого домену і створюйте свої піддомени, електронну пошту, ftp і адреса веб-сайту з простої панелі управління.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Мексика

35.99 $/рік
11.69 $/рік
11.69 $/рік