availability check

Безкоштовна Перевірка Доступності Сайту і Сервера

×
ПеревіритиПеревірити
 1. Головна › 
 2. Хостинг › 
 3. Перевірка Доступності Сайту

Місця розміщення точок перевірки

Як швидко, просто, безкоштовно перевірити сайт на доступність

Послуга перевірка сайту на доступність безкоштовна. Щоб бізнес процвітав, магазин, сайт, портал компанії завжди повинен бути онлайн. Перевірити його працездатність з будь-якої точки світу можна витративши всього кілька хвилин. Все робиться дуже просто і швидко.

Навіщо потрібна перевірка сайту на доступність

Послуга перевірка сайту на доступність важлива у багатьох випадках. Якщо вкладені гроші на рекламу, а відвідувачі не можуть потрапити в онлайн-магазин, замовити послугу, кошти будуть витрачені в порожню.

Часто використовують сервіс перевірки доступності сайту, щоб підтримувати репутацію компанії на високому рівні. Якщо портал буде доступний ще щось не працює, багато клієнтів вважатимуть його нікчемним і занесуть в свій чорний список.

Як перевірити доступність порталу

Багато хто не знає як перевірити домен на працездатність. Зробити це дуже просто. Необхідно виконати наступне:

 1. Вибрати тип перевірки HTTP або HTTPS.
 2. Ввести ім'я сайту (домен).
 3. Вибрати точку розміщення, місце, звідки буде перевірятися працездатність, одну або кілька країн.
 4. Натиснути на кнопку перевірити.

Проводиться онлайн моніторинг веб-сайту різними методами: HEAD, GET, POST. Кожна перевірка емулює візит відвідувача. При цьому визначається час відгуку і швидкість завантаження сайту.

Користь від послуги

Перевірка доступності сайту завдяки сервісу допоможе контролювати свій проект, і підтримувати його працездатним завжди. Непрацюючий сайт або корпоративна пошта приносять матеріальні та репутаційні втрати, яких можна і потрібно уникнути.

Відвідувачам дуже не подобатися, коли щось не працює, не можна зробити замовлення, і вони не стануть повторно відвідувати такий ресурс. Розуміючи, що сайт недоступний будь-якої країни, можна швидко виправити помилку. Багато хто використовує сервіс для того, щоб перевіряти працездатність власного скрипта, інших розробок.

Місця розміщення точок перевірки розташовані у всіх континентах. У список включені такі країни:

 • США;
 • Сінгапур;
 • Японія;
 • Ірландія;
 • Австралія і деякі інші.

Перевірка проводиться за сучасними технологіями, використовується інноваційне обладнання. Автоматично відправляється запит типу HEAD на сайт, якщо він не відповідає за певний час, то ініціюється ще одна або кілька перевірок. Якщо відповіді немає і другий раз, то формується звіт про його недоступності.

Рекомендується перевіряти сайт на працездатність кілька разів в день. Особливо важливо це робити якщо вносяться певні зміни в його структуру, щось змінюється. Якщо сайт недоступний, це може бути пов'язано з поганою роботою хостинг-провайдера. Часто ресурси ушкоджують віруси.

Якщо проблема не в порталі, ми радимо встановити більш якісний хостинг, у якого буде постійно висока швидкість роботи, доступність серверів близько 100%. Сервісів перевірки в мережі дуже багато і практично всі вони беруть гроші. Перевірити працездатність свого магазину, порталу, в Regery можна швидко і безкоштовно.