.global domains

.GLOBAL

Зареєструвати домен в .GLOBAL доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
 1. Головна › 
 2. Домени › 
 3. Доменна Зона .GLOBAL

Prices for domains in zone .GLOBAL

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
59.99 $ 27.69 $/yr
Подовження
 59.99 $/yr
Трансфер
 59.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
GoDaddy
Реєстрація
39.99 $/yr

+12.30 $ (+44%)
Подовження
115.99 $/yr

+56.00 $ (+93%)
 
1&1 Ionos
Реєстрація
73.50 $/yr

+45.81 $ (+165%)
Подовження
105.00 $/yr

+45.01 $ (+75%)
 
Gandi.net
Реєстрація
39.99 $/yr

+12.30 $ (+44%)
Подовження
104.99 $/yr

+45.00 $ (+75%)
 
EuroDNS
Реєстрація
40.91 $/yr

+13.22 $ (+48%)
Подовження
101.26 $/yr

+41.27 $ (+69%)
 
Google Domains
Реєстрація
80.00 $/yr

+52.31 $ (+189%)
Подовження
80.00 $/yr

+20.01 $ (+33%)
 
Hostinger
Реєстрація
27.99 $/yr

+0.30 $ (+1%)
Подовження
69.99 $/yr

+10.00 $ (+17%)
 
Namecheap
Реєстрація
Подовження
69.98 $/yr

+9.99 $ (+17%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Розмір Домену
Довжина .GLOBAL домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .GLOBAL можна купити на термін від одного до десяти років.
Доменна зона для Всіх
Доменна зона .GLOBAL не містить обмежень і може використовуватися повсюдно.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .GLOBAL в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження GLOBAL домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів GLOBAL. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.

Домен GLOBAL

Домен global призначений для юридичних і фізичних осіб, що займаються діяльністю на міжнародному рівні. Актуальний для компаній і приватних проектів глобального масштабу. Доменна зона не має територіальних або тематичних кордонів.

Сфера застосування

Global domain активно використовується для залучення клієнтів з усього світу. Це універсальне найменування для комерційних та благодійних проектів, що розвиваються в рамках всієї планети. Такий домен автоматично виводить компанію або установа на новий рівень.

Домен GLOBAL можна купити для наступних цілей:

 • Бізнес-проекти: транспортні компанії, туристичні організації, міжнародні фірми, інтернет-магазини.
 • Творчість: арт-студії, креативні агентства, музиканти, художники.
 • Особисті проекти: стартапи, блоги міжнародного рівня.
 • Освіта: університети, коледжі, інтернет-школи.
 • Некомерційні проекти: благодійні фонди, церкви.

Доменна зона global активно використовується великими компаніями з різних країн. Серед них можна виділити Nike (nike.global), VISA (visa.global) і Amazon (amazon.global).

Переваги

Домен актуальний по ряду причин:

 • Світовий рівень - найменування задає високий статус компанії, установи або особи. Підкреслює, що ваша діяльність спрямована на всі країни і континенти, а не на один конкретний регіон.
 • Доступність - доменна зона має велику кількість вільних імен. Вона з'явилася в 2014 році і повністю не освоєна. Ви зможете підібрати тут вільний найменування і без проблем зареєструвати його.
 • Звучність - крім статусності, ім'я кидається в очі і легко запам'ятовується. Яскрава і лаконічна конструкція після точки дозволить вам швидко знайти своїх клієнтів.
 • Багатофункціональність - доменна зона не має тематичних обмежень. Ви можете розміщувати на ресурсі матеріали будь-якого жанру і стилю: опису товарів і послуг, статті, освітні матеріали і т.д.

Реєстрація доменів .GLOBAL

Щоб зареєструвати домен в обраній зоні, потрібно придумати унікальну назву для проекту. Не використовуйте довгі конструкції, цифри і тире. Чим коротше комбінація, тим легше вона запам'ятовується. Чим легше вона запам'ятовується, тим краще розвивається проект.

Якщо самостійно придумати назву не виходить, то ви можете скористатися спеціальним сервісом підбору імен - генератором доменів. Після того, як ви визначитеся з вибором, потрібно перевірити комбінацію на унікальність.

Заповніть заявку на покупку і внесіть грошові кошти. Поки домен не сплачено, найменування залишається доступним для реєстрації іншими користувачами. Адреса переходить у володіння покупця відразу після подачі заявки та оплати.

Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .GLOBAL відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .GLOBAL домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .GLOBAL і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .GLOBAL тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .GLOBAL домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .GLOBAL Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .GLOBAL домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .GLOBAL сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в GLOBAL. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .GLOBAL Доменного Імені
Захист трансферу .GLOBAL доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке супроводження трансферу
Процес перенесення GLOBAL домену характеризується відсутністю будь-якого ризику і створюється в декілька кліків.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .GLOBAL домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected] на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
В даний момент безпеку грає важливу роль в роботі сайтів і для того, щоб сайт працював з безпечного HTTPS протоколу, повинні бути підключені SSL сертифікат. Це може бути безкоштовний SSL сертифікат Comodo на 3 місяці або Let's Encrypt на 3 місяці, а може бути іменитий SSL сертифікат від Thawte до 2 років.

Інші доменні зони в категорії Подорожі & Географія

31.99 $/рік
21.69 $/рік
10799.00 $/рік
7.49 $/рік
12.69 $/рік
31.99 $/рік
18.99 $/рік
8.99 $/рік
12.99 $/рік
68.69 $/рік
15.99 $/рік
8.99 $/рік
8.99 $/рік
36.99 $/рік
8.99 $/рік
17.99 $/рік
17.99 $/рік
12.69 $/рік
22.49 $/рік
111.99 $/рік
16.59 $/рік