.nu domains

.NU

Зареєструвати домен в .NU доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .NU

Prices for domains in zone .NU

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
 16.99 $/yr
Подовження
 13.99 $/yr
Трансфер
 1.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
Domain.com
Реєстрація
100.00 $/yr

+83.01 $ (+489%)
Подовження
100.00 $/yr

+86.01 $ (+615%)
 
Gandi.net
Реєстрація
41.27 $/yr

+24.28 $ (+143%)
Подовження
54.99 $/yr

+41.00 $ (+293%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
19.99 $/yr

+3.00 $ (+18%)
Подовження
35.49 $/yr

+21.50 $ (+154%)
 
EuroDNS
Реєстрація
31.27 $/yr

+14.28 $ (+84%)
Подовження
34.74 $/yr

+20.75 $ (+148%)
 
Namecheap
Реєстрація
30.98 $/yr

+13.99 $ (+82%)
Подовження
32.98 $/yr

+18.99 $ (+136%)
 
Epik
Реєстрація
25.95 $/yr

+8.96 $ (+53%)
Подовження
25.95 $/yr

+11.96 $ (+85%)
 
Hostinger
Реєстрація
Подовження
15.99 $/yr

+2.00 $ (+14%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

×
Реєстр
Вимоги до регистранту

Вимоги до особистого / соціальному номеру:

  • Для реєстрантів зі Швеції потрібно особистий номер. Для зареєстрованих з інших країн потрібно номер соціального страхування.
  • Якщо реєстрант вказує шведський адреса, але бажає використовувати ідентифікаційний номер, виданий іншим округом, то ідентифікаційний номер ПОВИНЕН включати двобуквений код країни видачі в квадратних дужках.
  • Наприклад, паспорт з Нідерландів з номером 12345678 буде записаний як [NL]12345678. Для жителів Швеції не вказуйте код країни; допустимий формат: 123456-7890 (6 цифр, тире, 4 цифри).
Вимоги до компанії
Перевірте реєстраційний номер компанії на Bolagsverket.
Політики
Розмір Домену
Розмір .NU домену повинен бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Терміни реєстрації
Реєстраційний термін .NU доменного імені становить від одного року до десяти років.
Національні Символи
Доменна зона .NU підтримує національні символи в імені домена завдяки підтримці цієї зоною стандарту IDN.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .NU в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження NU домену.
Трансфер без Автоподовження
Безкоштовне автоподовження при перенесенні реєстром не надається для NU зони.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів NU. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .NU. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .NU одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .NU введіть бажане ім'я домену.
Багатомовність
Домен в зоні .NU може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .NU доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Поширена Національна Доменна Зона
Доменна зона .NU відноситься до типу загальних національних доменних зон (gccTld). З одного боку це національна доменна зона ccTld, а з іншого - це расповсюджена загальна зона gTld. До таких зон відносяться .WS - доменна зона країни Самоа, але часто іспользуеются для варез сайтів. А ось .IO доменна зона - національна доменна зона Британської території Індійського океану, а використовується для сайтів розробників і веб-майстрів.
Доменна зона Країни
Доменна зона .NU - це ccTLD (доменна зона країни). ccTLD це доменні зони, зарезервовані країнами, штатами або областями. Національні зони зазвичай двох-символьні. Наприклад, .RU, .US, .UK. Існують також ccTLD, які використовуються, як доменні зони для брендів (gccTLD). Приклад такого домену - домен Чорногорії .ME, який пропонується для будь-яких сайтів і блогів, наприклад maps.me
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .NU і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Служба автооновлення
Служба автооновлення буде піклуватися про Ваш домен в зоні .NU і продовжить його вчасно. Ви завжди можете включити або вимкнути службу автоподовження.
Форвардинг .NU Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .NU домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .NU сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в NU. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .NU Доменного Імені
Захист трансферу .NU доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Легке Перенесення .NU Домену
Сервіси Regery забезпечують простий, безпечний і швидкий процес перенесення домену .NU до Regery. Під час трансферу домену зазвичай ви отримаєте додатковий рік дії безкоштовно (не всі зони підтримують). Також перенесення може бути виконаний нашими фахівцями, вони оброблять процес перенесення за вас безкоштовно.
IDN Підтримка
Ви можете зареєструвати доменне ім'я в .BIZ, .TOP, .INFO, .COM або в іншої популярної доменній зоні на будь-якій мові.
Проста і швидка система DNS
Керуйте вашими доменними записами з панелі управління доменом. Встановлюйте піддомени, перенаправлення пошти, URL адреси, налаштовуйте розташування сайту - всі послуги в єдиному місці.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Підтримка
Оперативна підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До домену також можна недорого придбати SSL сертифікат від такого поважного центру SSL сертифікації як Symantec. Також можна безкоштовно отримати SSL сертифікат Comodo.

Інші доменні зони в категорії Швеція

16.99 $/рік
9.79 $/рік