.nu domains

.NU

Зареєструвати домен в .NU доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .NU

Ціни на домени в зоні .NU

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
12.89 $ 11.69 $/рік
Подовження
 12.89 $/рік
Трансфер
 1.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
Domain.com
Реєстрація
100.00 $/рік

+88.31 $ (+755%)
Подовження
100.00 $/рік

+87.11 $ (+676%)
 
Epik
Реєстрація
39.10 $/рік

+27.41 $ (+234%)
Подовження
39.10 $/рік

+26.21 $ (+203%)
 
Gandi.net
Реєстрація
32.00 $/рік

+20.31 $ (+174%)
Подовження
34.96 $/рік

+22.07 $ (+171%)
 
Namecheap
Реєстрація
30.98 $/рік

+19.29 $ (+165%)
Подовження
32.98 $/рік

+20.09 $ (+156%)
 
EuroDNS
Реєстрація
26.72 $/рік

+15.03 $ (+129%)
Подовження
26.72 $/рік

+13.83 $ (+107%)
 
Hostinger
Реєстрація
16.17 $/рік

+4.48 $ (+38%)
Подовження
16.17 $/рік

+3.28 $ (+25%)
 
CrazyDomains
Реєстрація
15.65 $/рік

+3.96 $ (+34%)
Подовження
15.65 $/рік

+2.76 $ (+21%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Реєстр
Вимоги до регистранту

Вимоги до особистого / соціальному номеру:

  • Для реєстрантів зі Швеції потрібно особистий номер. Для зареєстрованих з інших країн потрібно номер соціального страхування.
  • Якщо реєстрант вказує шведський адреса, але бажає використовувати ідентифікаційний номер, виданий іншим округом, то ідентифікаційний номер ПОВИНЕН включати двобуквений код країни видачі в квадратних дужках.
  • Наприклад, паспорт з Нідерландів з номером 12345678 буде записаний як [NL]12345678. Для жителів Швеції не вказуйте код країни; допустимий формат: 123456-7890 (6 цифр, тире, 4 цифри).
Вимоги до компанії
Перевірте реєстраційний номер компанії на Bolagsverket.
Політики
Розмір Домену
Розмір .NU домену повинен бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .NU можна купити на термін від одного року до десяти років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .NU в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження NU домену.
Трансфер без Автоподовження
Безкоштовне автоподовження при перенесенні реєстром не надається для NU зони.
Підтримка IDN
Забезпечується підтримка IDN, що стане ідеальним рішенням для організацій і компаній.

Додаткові параметри
  • Номер соціального страхування
  • Реєстраційний номер компанії
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .NU. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .NU одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .NU введіть бажане ім'я домену.
Багатомовність
Домен в зоні .NU може містити неанглійських літери. Стандарт IDN забезпечує можливість реєстрації .NU доменних імен на різних мовах, список таких мов визначається у кожної доменної області самостійно. Доменні імена в системі DNS представляються в punycode форматі. Regery сервіси автоматично конвертують імена в читаний формат для прискорення підбору домену та спрощення управління доменом.
Поширена Національна Доменна Зона
Доменна зона .NU відноситься до типу загальних національних доменних зон (gccTld). З одного боку це національна доменна зона ccTld, а з іншого - це расповсюджена загальна зона gTld. До таких зон відносяться .WS - доменна зона країни Самоа, але часто іспользуеются для варез сайтів. А ось .IO доменна зона - національна доменна зона Британської території Індійського океану, а використовується для сайтів розробників і веб-майстрів.
Регіональна Доменна зона
.NU це регіональна доменна зона (ccTLD). Регіональні доменні зони закріплюються за країнами, штатами або регіонами. Часто складаються з двох символів, наприклад .RU, .US, .EU, .BZ, .IN. Також існують gccTLD доменні зони. До таких відносяться національні доменні зони (ccTLD) відкриті для всіх (gTLD). До таких зон відноситься доменна зона Мікронезії .FM, яку використовують для радіо і музики повсюдно.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .NU і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоматичне Продовження
Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .NU. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.
Форвардинг .NU Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .NU домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .NU сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в NU. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .NU Доменного Імені
Захист трансферу .NU доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .NU Домену
Перенесення домену .NU до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .NU за Вас безкоштовно.
Декілька Мов
Реєструвати обране ім'я в зоні .NU можна рідною або англійською мовою
Швидка система DNS
Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.NU на новий new-ultra-store.NU безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Швеція

9.79 $/рік
14.96 $/рік