.닷넷 domains

.닷넷

Зареєструвати домен в .닷넷 доменній зоні

  Пошук  Пошук
Find your best domain name
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .닷넷

Prices for domains in zone .닷넷

Regery services
Purchase
Renew
Transfer
Regery
Реєстрація
10.99 $ 9.99 $/yr
Подовження
 10.99 $/yr
Трансфер
 9.99 $
 

Why choose the Regery registrar?

Other registrars
Purchase
Renew
EuroDNS
Реєстрація
18.86 $/yr

+8.87 $ (+89%)
Подовження
18.86 $/yr

+7.87 $ (+72%)
 
DomainDiscount24
Реєстрація
18.20 $/yr

+8.21 $ (+82%)
Подовження
18.20 $/yr

+7.21 $ (+66%)
 
101 Domain
Реєстрація
14.99 $/yr

+5.00 $ (+50%)
Подовження
16.99 $/yr

+6.00 $ (+55%)
 
ClouDNS
Реєстрація
16.79 $/yr

+6.80 $ (+68%)
Подовження
16.79 $/yr

+5.80 $ (+53%)
 
Moniker
Реєстрація
16.49 $/yr

+6.50 $ (+65%)
Подовження
16.49 $/yr

+5.50 $ (+50%)
 
Dynadot
Реєстрація
12.99 $/yr

+3.00 $ (+30%)
Подовження
12.99 $/yr

+2.00 $ (+18%)
 
Name.com
Реєстрація
12.99 $/yr

+3.00 $ (+30%)
Подовження
12.99 $/yr

+2.00 $ (+18%)
 
† Price information may not contain special offers and promotions, new prices may vary

1 domain
5 domains
10 domains
25 domains
50 domains
100 domains
250 domains
500 domains
Розмір Домену
Розмір .닷넷 домену повинен бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Термін дії
Домен в зоні .닷넷 можна купити на термін від одного року до десяти років.
Коротка Доменна зона
Коротка доменна зона 닷넷 без обмежень. Доменна зона .닷넷 дозволяє реєструвати доменне ім'я всім бажаючим. Добре підходить для сервісів посилань, коли потрібно з довгого посилання зробити коротке або коли потрібно максимально коротке доменне ім'я, наприклад xyz.닷넷.
Ця зона 닷넷 дуступно всім
Підберіть відповідне ім'я домена, потім просто зареєструйте його і отримуйте інтернет відвідувачів вже зараз! Інтернет область .닷넷 не містить регіональних обмежень - кожен може мати .닷넷 домен.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .닷넷 в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження 닷넷 домену.
Підтримка DNSSEC
Regery підтримує DNSSEC для доменів 닷넷. Можливо підписати доменну зону в реєстрі
Вимоги до місцевої присутності
Домен може бути зареєстрований без обмежень до локальної присутності
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .닷넷. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .닷넷 одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .닷넷 введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .닷넷 відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .닷넷 домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Міжнародна Доменна зона
В рамках міжнародної пошукової видачі відзначається пріоритетність, що робить доменну зону .닷넷 вигідним вкладенням коштів.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .닷넷 і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоматичне Продовження
Клієнтам немає необхідності переживати про те, що вони забудуть закінчення терміну дії домену в зоні .닷넷. У зареєстрованому в сервісі Regery обліковому запису збережуться SSL сертифікати і всі інші продукти.
Форвардинг .닷넷 Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .닷넷 домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .닷넷 сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в 닷넷. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .닷넷 Доменного Імені
Захист трансферу .닷넷 доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Швидке Перенесення .닷넷 Домену
Перенесення домену .닷넷 до Regery, це швидкий, автоматичний і безпечний процес. Ви зберігаєте весь час в терміну дії домену та зазвичай (залежить від правил доменної зони) автоматично отримуєте продовження на один рік без додаткової оплати. Крім того, ми можемо виконати процес перенесення вашого домену .닷넷 за Вас безкоштовно.
Декілька Мов
Реєструвати обране ім'я в зоні .닷넷 можна рідною або англійською мовою
Швидка система DNS
Налаштуйте все DNS записи (MX, A, NS, TXT, ...) в єдиній системі. Перенаправлення адрес безкоштовно. Наприклад перенаправлення всіх відвідувачів зі старого сайту oldstore.닷넷 на новий new-ultra-store.닷넷 безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
Компанія Regery надає великий вибір SSL сертифікатів за вигідною ціною від найвідомішого центру SSL сертифікації Comodo. Також доступні безкоштовні і недорогі SSL сертифікати.

Інші доменні зони в категорії Korea

9.99 $/рік