.닷넷 domains

.닷넷

Зареєструвати домен в .닷넷 доменній зоні

  Пошук  Пошук
Знайдіть своє кращє доменне ім'я
  1. Головна › 
  2. Домени › 
  3. Доменна Зона .닷넷

Ціни на домени в зоні .닷넷

Regery сервіси
Купівля
Подовження
Трансфер
Regery
Реєстрація
10.99 $ 9.99 $/рік
Подовження
 10.99 $/рік
Трансфер
 9.99 $
 

Чому має сенс вибрати реєстратора Regery?

Інші реєстратори
Купівля
Подовження
101 Domain
Реєстрація
14.99 $/рік

+5.00 $ (+50%)
Подовження
16.99 $/рік

+6.00 $ (+55%)
 
ClouDNS
Реєстрація
16.79 $/рік

+6.80 $ (+68%)
Подовження
16.79 $/рік

+5.80 $ (+53%)
 
DomainDiscount24
Реєстрація
16.62 $/рік

+6.63 $ (+66%)
Подовження
16.62 $/рік

+5.63 $ (+51%)
 
Moniker
Реєстрація
16.49 $/рік

+6.50 $ (+65%)
Подовження
16.49 $/рік

+5.50 $ (+50%)
 
EuroDNS
Реєстрація
15.25 $/рік

+5.26 $ (+53%)
Подовження
15.25 $/рік

+4.26 $ (+39%)
 
Dynadot
Реєстрація
12.99 $/рік

+3.00 $ (+30%)
Подовження
12.99 $/рік

+2.00 $ (+18%)
 
Name.com
Реєстрація
12.99 $/рік

+3.00 $ (+30%)
Подовження
12.99 $/рік

+2.00 $ (+18%)
 
† Інформація про ціни може не містити спеціальних пропозицій та акцій, нові ціни можуть відрізнятися

1 домен
5 доменів
10 доменів
25 доменів
50 доменів
100 доменів
250 доменів
500 доменів
Розмір Домену
Довжина .닷넷 домену повинна бути мінімум 2 і максимум 63 символи.
Період Реєстрації
Мінімальний термін реєстрації 닷넷 домену - 1 рік, максимальний - десять років.
Коли Продовжувати?
Ви можете продовжити доменне ім'я в зоні .닷넷 в будь-який час, до кінця терміну дії домену. Також можна скористатися послугою автоподовження 닷넷 домену.
Коротка Доменна зона
Коротка доменна зона 닷넷 без обмежень. Доменна зона .닷넷 дозволяє реєструвати доменне ім'я всім бажаючим. Добре підходить для сервісів посилань, коли потрібно з довгого посилання зробити коротке або коли потрібно максимально коротке доменне ім'я, наприклад xyz.닷넷.
Проста Реєстрація .닷넷 Домену
Зареєструвати відповідний домен в .닷넷 зоні, легко купити .닷넷 доменне ім'я і запустити продажі в онлайн.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони.
Реєстратор доменних імен, компанія Regery, дозволяє легко зареєструвати доменне ім'я в зоні .닷넷. Завдяки швидкому пошуку вільних імен можна швидко зареєструвати вподобане Вам доменне ім'я. Інтелектуальний підбір доменних імен дозволяє вибрати найбільш оптимальне ім'я або може підказати можливі нові варіанти Вашого запиту. Завдяки гнучкій інфраструктурі ціни на домени в зоні .닷넷 одні з найвигідніших на ринку. Для початку пошуку в зоні .닷넷 введіть бажане ім'я домену.
Відкрита Доменна Зона
Доменна зона .닷넷 відноситься до відкритих доменних зон загального призначення і не містить обмежень. Будь-який бажаючий може зареєструвати .닷넷 домен для сайту, блогу, магазину, послуг або сервісів.
Доменна зона Спільного Призначення
Традиційні доменні зони загального призначення - це всім відомі зони gTLD, такі як .NET, .BIZ, .ORG, .INFO, .COM, звані генеричними, класичними або традиційними доменами загального призначення. Всі домени в таких зонах реєструються без обмежень і будь-яких вимог.
Відкрийте повний потенціал послуг від Regery для Вашого сайту
Сигнали і Миттєві Сповіщення
Служби Regery постійно відстежують Ваш  домен в зоні .닷넷 і можуть відправляти термінові електронні листи і SMS-повідомлення.
Протекція Whois даних по домену Безкоштовно
Privacy Guard - вбудований захист персональної Whois інформації про домен безкоштовно. Згідно правил доменної зони ця функція може бути обмежена або недоступна. Уточнюйте в правилах конкретної доменної зони
Автоподовження
Термін дії домену в зоні .닷넷 тимчасовий і для того, щоб домен завжди був у Вашому володінні, компанія Regery надає клієнтам безкоштовну послугу автоподовження доменів. .닷넷 домен буде автоматично продовжений в кінці терміну дії. Якщо Ви плануєте самостійно продовжувати домен, просто вимкніть цю послугу в налаштуваннях домену.
Форвардинг .닷넷 Домену Безкоштовно
На сервісах Regery доступний безкоштовний форвардного відвідувачів з .닷넷 домену на інший. Це дуже зручно, якщо необхідно перенаправити відвідувачів з .닷넷 сайту на новий ресурс.
Перенаправлення ел. пошти Безкоштовно
Сервіси Regery надають безкоштовне і легке перенаправлення електронної пошти. Ви можете отримувати електронну кореспонденцію на свій gmail адреса, тоді як електронні листи відправляються на Вашу електронну адресу в 닷넷. домені. Чому ні?
Захист Трансферу .닷넷 Доменного Імені
Захист трансферу .닷넷 доменого імені дозволяє запобігти трансфер домену з Вашого облікового запису, а також дозволяє заборонити зміну Ваших NS серверів. Послуга надається безкоштовно на Regery.
Перенесення .닷넷 Домену
При перенесенні домену 닷넷 на сервіси Regery зазвичай домен автоматично продовжується на рік безкоштовно, перевіряйте правила зони так як підтримується не скрізь. Процес трансферу відбувається швидко і без втручання клієнта.
Підтримка IDN
Сервіси Regery підтримують реєстрацію доменних імен на будь-якій мові.
Швидкий сервіс DNS (ДНС)
Всі записи .닷넷 домену можна налаштувати в легкій панелі керування. Створюйте ресурсні записи, такі як: CNAME, A, TXT, NS і інші, перенаправляйте пошту з віртуального [email protected]닷넷 на реальну адресу [email protected] безкоштовно.
Зручна Панель Управління
Швидка і адаптована під будь-який пристрій або комп'ютер панель управління
Цілодобова Підтримка
Оперативна цілодобова підтримка клієнтів від Regery вирішить всі питання по роботі з сервісами, а також мінімізує їх появу
SSL Сертифікати
До сайту рекомендується також підключити SSL сертифікат для того, щоб він міг відкриватися з безпечного HTTPS протоколу. На Regery представлений повний набір SSL сертифікатів відомих брендів, наприклад RapidSSL. Також доступні безкоштовні SSL сертифікати Comodo.

Інші доменні зони в категорії Korea

9.99 $/рік